FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Oczyszczacze powietrza
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Akima
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Maj 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 20, 2019 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy oczyszczacze powietrza pomagają zasnąć spokojniej osobie z alergią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 327

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz alergię na kurz to zainwestuj w dobry oczyszczacz powietrza bo jak jest za suche to pełno kurzu w nim lata... Fajnie się sprawdza oczyszczacz powietrza i warto też o nich się więcej dowiedzieć, który będzie najlepszy https://topowe-agd.pl/oczyszczacze-powietrza/ ma bardzo dobre oferty. Jeśli Wam się przyda takie urządzenie, to też skorzystajcie, bo nieraz można trafić na dobrą okazję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1690

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewątpliwe warto zadbać o jakość powietrza w swoim domu. W ten sposób można zadbać o swoje zdrowie. Warto wybierać urządzenia, które posiadają filtr Hepa. Na pewno posiada go oczyszczacz powietrza Ballu. Nie tylko oczyszcza powietrze, ale również podgrzewa je do komfortowej temperatury. W ten sposób można poprawić swoje samopoczucie i złagodzić objawy alergii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirantius
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Maj 2019
Posty: 2
Skąd: Międzyrzecz

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że raczej powinieneś zainteresować się nawilżaczem powietrza - od zbyt suchego też może być katar i drapanie w gardle. Czasami są oczyszczacze z nawilżaczami w jednym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to racja - jak już kupować, to wszechstronne urządzenie. Tylko wtedy można mieć pewność dobrze wydanych pieniędzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo istotne jest to jaką jakością powietrza bedziemy oddychać. Dlatego według mnie warto kupić oczyszczacz powietrza Ballu . W ten sposób zadbasz o jakość powietrza dla siebie i swoich bliskich. Już po chwili użytkowania zobaczysz jak jakośc powietrza ma wpływ na resztę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą firmą, która zajmuje się sprzedażą oczyszczaczy powietrza i wody jest https://kunasystemkielce.pl/ Sama korzystam ze sprzętu od nich zakupionego i jestem z niego zadowolona. Jeżeli mieszkacie w okolicach Kielc to polecam wam się zapoznać z ich ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lewia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

korzystam z takiego oczyszczacza i bardzo polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lipka75
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 19

PostWysłany: Czw Wrz 12, 2019 7:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dalongir napisał:
Ja swój oczyszczacz zakupiłam w tym sklepie https://wentsystem.com szczerze mówiąc to wybór troche mi zajał bo mają sporą ofertę. Mam teraz taki oczyszczacz z funkcją nawilżania powietrza więc uważam że to dobra inwestycja - i to na wiele lat


prawda, też kupiłem ten oczyszczacz z funkcją nawilżania - Daikin MCK 75 J, był bardzo drogi, ale jest to zakup na lata więc jak najbardziej uważam, że warto jednorazowo wydać większą sumę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 8:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu zainwestowałem w oczyszczacz powietrza i mogę powiedzieć że teraz nigdy bym z niego nie zrezygnował. Jeżeli macie problem z czuleniem na kurz lub smogiem podczas zimy to polecam wam zajrzeć na stronę https://essi.pl/ Tam zakupicie świetne oczyszczacze powietrza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuczapera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 141

PostWysłany: Sob Lis 02, 2019 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety macie racje, poziom zanieczyszczen i smogu jaki teraz mamy jest bardzo wysoki i niestety szkodliwy, najbardziej widac to po malych dzieciach ktore choruja bardziej, jest wiecej astmatyków i wiecej alergików. U nas tez niestety sa problemy zdrowotne wiec zakup oczyszczacza byl konieczny. Mamy z firmy Coway model Classic bo z tego co czytalam o nim wydaje sie najbardziej odpowiedni dla nas. Narazie mamy jedna sztukę która co kilka dni przemieszczamy do innych pokoi ale w planach zakup jeszcze jednego by juz mialy swoje stałe miejsca Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Lis 04, 2019 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślałam o oczyszczaczu powietrza, ale jak zobaczyłam w necie jego cenę to prawie z krzesła spadłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki firmie https://mattik.pl/ oraz ich esencjom zapachowym, na terenie naszego wnętrza wreszcie panują przyjemne zapachy. To bardzo trafiony wybór, dzięki którym jest znacznie przyjemniej w domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 450

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczyszczanie powietrza w domu to bardzo dobra opcja. Tak naprawdę warto to robić cały czas a nie tylko w okresie pojawiania się smogu. W powietrzu często znajdują się rozmaite pyłki, sierść, kurz i alergeny, które mogą podrażniać drogi oddechowe. Jeśli interesuje Was filtr powietrza do domu to zerknijcie na oczyszczacze firmy AIRDOG. Tu znajdziecie nowoczesny sprzęt wysokiej klasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shining
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 27 Wrz 2019
Posty: 50

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczyszczacze powietrza to moim zdaniem opcja, gdy w grę nie wchodzi żaden remont, ale jeśli ktoś buduje nowy dom albo robi remont generalny to najlepsza propozycją jest montaż systemu rekuperacji. Jakikolwiek model renomowanych producentów byście nie zamontowali, czy będzie to Brink Renovent Excellent, czy Aeris Next 350, filtry do niego kupicie w sklepie filtryaero.pl. Taka rekuperacja pozwala na uzyskanie świeżego, czystego powietrza i ogranicza ucieczkę ciepła z domu. Warto to przemyśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy