FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wybór napędu do bramy uchylnej - gdzie szukać?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 10:16 am    Temat postu: Wybór napędu do bramy uchylnej - gdzie szukać? Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Chciałbym zapytać Was gdzie warto zajrzeć podczas poszukiwań odpowiedniego napędu do bramy uchylnej (ponad 1,5tony). Z góry dziękuję za wszystkie Wasze wskazówki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to w takim razie sprawdź napędy od producenta MaxGate, który będzie w stanie poradzić sobie z takim obciążeniem, bo jego zakres to aż 2000kg. Dlatego jak znajdziesz trochę wolnego czasu to zajrzyj na stronę sklepu JBPartner https://jbpartner.pl/napedy-do-bram/807-naped-do-bramy-przesuwnej-maxgate-2000kg.html gdzie sam ją kupowałem i muszę przyznać, że jak na razie to nie mogę mieć żadnych większych zastrzeżeń do stabilności pracy, mocy, skuteczności itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Sob Kwi 20, 2019 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek767 napisał:
No to w takim razie sprawdź napędy od producenta MaxGate, który będzie w stanie poradzić sobie z takim obciążeniem, bo jego zakres to aż 2000kg. Dlatego jak znajdziesz trochę wolnego czasu to zajrzyj na stronę sklepu JBPartner https://jbpartner.pl/napedy-do-bram/807-naped-do-bramy-przesuwnej-maxgate-2000kg.html gdzie sam ją kupowałem i muszę przyznać, że jak na razie to nie mogę mieć żadnych większych zastrzeżeń do stabilności pracy, mocy, skuteczności itd.


Myślę, że to bardzo dobra opcja i też popieram wybór napędu MaxGate który jest bardzo trwały, skuteczny i naprawdę świetnie radzi sobie niezależnie od trudów różnych warunków atmosferycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie sprawdzę, bo też szukamy do naszej firmy właśnie dobrego napędu do bramy uchylnej, która swoje waży i już kilka nie zdało niestety próby czasu ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2019 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda nie ma wiele takich napędów które można polecić przy bramach o takiej wadze. Dlatego proponowany MaxGate również w mojej opinii to ścisła czołówka najwyższej jakości, wydajności oraz też całkiem dobrej ceny bo w sklepie JBPartner udało mi się go ja kupić o kilkaset złotych taniej niż w jednym ze stacjonarnym jak jeszcze byłem na wiosnę szukać jednej do kolejnej bramy od magazynu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Sob Maj 25, 2019 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za Wasze odpowiedzi, czyli w takim razie sprawdzę i jeśli prezentuje się tak jak piszecie i zbiera dobre recenzje to nie będę się dłużej zastanawiał i je sobie zamówię. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy