FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kupić mieszkanie od dewelopera, czy z rynku wtórnego?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 1:27 pm    Temat postu: Kupić mieszkanie od dewelopera, czy z rynku wtórnego? Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Mam do Was pytanie, ponieważ planuję niedługo zakup mieszkania i chciałbym się poradzić co będzie lepszą opcją: deweloper, czy jednak rynek wtórny (mieszkanie do remontu). Mam nadzieję, że mogę liczyć na Wasze wskazówki oraz jak macie godne polecenia strony do sprawdzenia z propozycjami ogłoszeń to też byłbym wdzięczny za ich wskazanie.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Nie Cze 02, 2019 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko powiedzieć, jeśli i tak chcesz robić remont to czasami opłaca się również postawić na mieszkanie z rynku wtórnego. Natomiast w zakresie wglądu do najlepszych ofert mieszkań oraz domów to polecam odwiedzić https://prywatnaoferta.pl która też jak się przekonasz jest świetnym miejscem do wystawiania ofert sprzedaży oraz jeśli będziesz też przy tym wszystkim potrzebował również pomocy asystenta, aby nie było na koniec żadnych komplikacji i niedomówień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
madonna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z kolei marzę u budowie domu, przeliczałam wszystko, bo nie mam działki, a znalazłam ostatnio propozycję od jednego dewelopera. Po przeliczeniu wychodzi o wiele taniej niż jakbym musiała kupić działkę, uzbroić ją, prosić o zgody miasta, geodeci itd. Dodatkowo budowa domu to ogromny koszt. Spodobały mi się domy nad Wilgą, dajna okolica i świetnie wyglądają https://invest-house.com.pl//domy-nad-wilga/ W moim przypadku kupno domu od dewelopera jest bardziej opłacalne, więc może też przelicz wszystko i w ten sam sposób podejdź do tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Clary084
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 184

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie z rynku pierwotnego ma tą przewagę, że możemy je od samego początku do końca urządzić dokładnie wedlug własnego gustu i zamysłu. Trzeba tylko wybrać interesującą Was lokalizację oraz deweloepra, od którego chcecie zakupić mieszkanie (polecam - https://lokum-deweloper.pl/oferta). Szczególnie właśnie wybór dewelopera jest bardzo ważny bo od tego zależy jakość wykończenia bloku oraz to czy będzie się dobrze z nim współpracowało w razie problemów z blokiem i własnym mieszkaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem i jedna i druga opcja ma swoje plusy. Wszystko zależy gdzie się szuka mieszkania czy jakimi pieniędzmi się dysponuje. Ja w Warszawie na rynku wtórnym kupowałam mieszkanie. Dla mnie plus był taki, że do zamieszkania od razu i po remoncie. Całe osiedle też takie zadbane, porządek wszędzie. Wszyscy tam zarządcę chwalą, per modum. Faktycznie, też uważam że to bardzo dobry zarządca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Sob Cze 22, 2019 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomek767 napisał:
Ciężko powiedzieć, jeśli i tak chcesz robić remont to czasami opłaca się również postawić na mieszkanie z rynku wtórnego. Natomiast w zakresie wglądu do najlepszych ofert mieszkań oraz domów to polecam odwiedzić https://prywatnaoferta.pl która też jak się przekonasz jest świetnym miejscem do wystawiania ofert sprzedaży oraz jeśli będziesz też przy tym wszystkim potrzebował również pomocy asystenta, aby nie było na koniec żadnych komplikacji i niedomówień.


Podzielam opinię poprzednika! Uważam, że to świetna propozycja, która pozwoli Ci skutecznie zarządzać ogłoszeniami z jednego miejsca i do tego możesz liczyć na duże wsparcie obsługi. Cena nie jest wysoka, a korzyści ogromne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kage1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Czy możecie polecić jakies interesujące nieruchomości w okolicach Warszawy? Gdyż chciałbym się tam wyprowadzic.
_________________
naturadeweloper.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 693
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 6:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie lepiej przejrzeć dostępne oferty, a ja osobiście polecam stronę https://portalenieruchomosci.pl/. Jest to połączenie kilku różnych portali ogłoszeniowych, więc bez problemu można znaleźć coś w sam raz dla siebie. To najlepsza i najszybsza opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej kupić nowe mieszkanie i urządzić je po swojemu. Z drugiej ręki niby są tańsze, a jak się zabieramy za remont, to okazuje się, że potrzebujemy znacznie więcej pieniędzy. Tutaj http://www.mokosfera.com/pl/ jest namiar na ciekawą inwestycję. Deweloper ma bardzo dobre opinie. Dużo budują w Warszawie. Większość inwestycji jest już wyprzedana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roko
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2019
Posty: 10

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak od dewelopera to polecam patrzec raczej na sprawdzonych którzy są np. dlugo na rynku itd. A co do rynku wtornego to zawsze jest to jakas swego rodzaju loteria Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak widzę trochę tych propozycji się pojawiło. Chętnie zobaczę jak dalej temat się rozwinie, bo jednak sprzedaż nieruchomości powinna być jak najbardziej skuteczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
michamicha
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@roko Chyba się jeszcze nie spotkałem żeby ktos miał dobre przezycia z deweloperem:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asabert5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 381

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 7:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zdecydujesz się na dewelopera to koniecznie zobacz oferty https://www.hossa.gda.pl/wykonczenie-podklucz-gdansk-gdynia polecam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maggie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 349

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli interesują cię mieszkania nowe lublin to koniecznie zajrzyj na http://diamentowewzgorze.pl/ Znajdziesz tam bardzo ładne mieszkania z dobrą lokalizacją. Sama myślę o zakupie mieszkania dla siebie i rodziny. Mamy juz serdecznie dość wynajmowania mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roko
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2019
Posty: 10

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@michamicha to muszę Cię zaskoczyć, ze ja mam Wink od 2 miesiecy mieszkam na osiedlu Polnordu i tylko na sile mógłbym się do czegos przyczepic, dlatego nie widzie problemu polecic czegos z czego jestem zadowolony Wink pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy