FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ciekawe ubranka do chrztu
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mateuszek111
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 16

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 3:56 pm    Temat postu: Ciekawe ubranka do chrztu Odpowiedz z cytatem

Za kilka tygodni czekają nas chrzciny naszej córeczki. Wspólnie z żoną zastanawiamy się, jakie ubranka do chrztu wybrać, aby były ciekawe, oryginalne i niebanalne.
Żona odkryła ciekawe propozycje w witrynie http://mypoland.com.pl/99-ubranka-do-chrztu - nie potrafimy jednak zdecydować się na konkretne ubranko. W może lepszy byłby komplet - kupilibyśmy za jednym razem wszystko, co potrzebne.
To nasze pierwsze dziecko i - niestety - ostatnie, dlatego tak starannie przygotowujemy się do chrztu...
Liczymy na Waszą pomoc. Każda opinia na wagę złota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kolesa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 3

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile mniej więcej trzeba wydać na organizację chrztu? Czy robiliście też później jakąś imprezę/spotkanie rodzinne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mateuszek111
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 16

PostWysłany: Nie Kwi 21, 2019 2:37 pm    Temat postu: chrzest Odpowiedz z cytatem

My nie planujemy przyjęcia, tylko kolację dla chrzestnych i najbliższej rodziny w domu. Poczęstunek przygotowuje żona ze swoją siostrą i moją bratową. Nie wiem jeszcze, jaką ofiarę będziemy musieli dać księdzu, w naszej parafii jest też zasada, że rodzice dziecka kupują kwiaty do kościoła.
Myślę, że całość powinna się zamknąć w 1200-1500 zł max.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 592

PostWysłany: Sob Maj 18, 2019 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wygląda u was kwestia zaproszeń? Jak jeszcze nie zamówiliście i nie macie nic na oku to warto tutaj https://farrowdesign.pl zerknąć. Mają tam naprawdę niebanalne i eleganckie zaproszenia na chrzest i nie tylko. Ceny nie są wygórowane, a zlecenia szybko realizuje ta firma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edyre5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Cze 03, 2019 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Chciałbym się was zapytać, czy znacie może dobry lokal, gdzie można zorganizowac chrzciny? Srednio dla dwustu osób. Pozdrawiam
_________________
skórzewo restauracja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marco
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2019
Posty: 286

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 4:42 am    Temat postu: Re: Ciekawe ubranka do chrztu Odpowiedz z cytatem

Mateuszek111 napisał:
Za kilka tygodni czekają nas chrzciny naszej córeczki. Wspólnie z żoną zastanawiamy się, jakie ubranka do chrztu wybrać, aby były ciekawe, oryginalne i niebanalne.
W może lepszy byłby komplet - kupilibyśmy za jednym razem wszystko, co potrzebne.
To nasze pierwsze dziecko i - niestety - ostatnie, dlatego tak starannie przygotowujemy się do chrztu...
Liczymy na Waszą pomoc. Każda opinia na wagę złota.


Doskonale Cię rozumiem. Wybór ubranka do chrztu to trudna decyzja. Żona także długo się zastanawiała. Chciała, żeby nasza córeczka wyglądała ślicznie, ale też zależało jej na wygodnym komplecie. Zdecydowaliśmy się ostatecznie na rajstopki i białe body z dwoma falbanki ze sklepu https://www.newyorkstyle.pl/pl/c/BODY/8, do tego pięknie zdobiony kocyk. Mała czuła się komfortowo i wyglądała cudownie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 707

PostWysłany: Nie Gru 29, 2019 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tutaj https://farrowdesign.pl znajdziecie piękne zaproszenia. Jakbyście szukali. Warto tam zajrzeć, bo ich oferta jest bardzo opłacalna. Otrzymacie tam ładne karteczki wraz elegancką ekologiczną kopertą. Bardzo fajnie to wygląda. Dodam, że treść można spersonalizować.

Ostatnio zmieniony przez mayka dnia Pon Sty 06, 2020 8:26 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yjohnson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Gru 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie Gru 29, 2019 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej postawić na jakąś ładną sukienkę, nie musi być koniecznie biała szatka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Nie Gru 29, 2019 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie ma co wydziwiac i kupić dziecku coś w czym po prostu będzie wygodnie i schludnie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o tego typu ubranka to ja kupowałam swojej córeczce ubranko chrzcielne w tym sklepie mkmaryla.pl i muszę powiedzieć, że mają tam całkiem duży wybór w takich ubrankach i to praktycznie we wszystkich rozmiarach. Także jak takie ubranka to polecam zdecydowanie ten sklep. Jest to sklep który zajmuje się sprzedażą i szyciem nie tylko ubranek chrzcielnych ale także i stroi komunijnych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Wto Cze 23, 2020 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o chrzest to polecam wam się zainteresować stroną jaką jest https://alechrzest.pl/ na której możecie kupic naprawdę ładne prezenty pamiątki z chrztu świętego. Jest to pierwszy wprowadzający sakrament z którego musi być dobra pamiątka, ja polecam tradycyjnie ładny naszyjnik z wisiorem z złota.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o ubranka i dodatki do chrztu to sprawdźcie sobie ofertę tego sklepu internetowego https://lanababy.pl/ Spodobają wam się te rzeczy, są urocze, pięknie wykonane i mają zupełnie przyjazne ceny. Ja dla mojej małej kupiłam tam piękną sukienkę i opaskę-wianuszek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1459

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej sprawdzą się ubranka w kolorze bieli. Jak jeszcze nie udało wam się znaleźc nic ciekawego, to koniecznie zajrzyjcie do sklepu https://sakramento.pl/ i sprawdźcie ich ofertę. Może akurat coś wam wpadnie w oko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
americanstyle
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 07 Cze 2021
Posty: 21

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chciałabym kupić jakiś ciekawy kremowy płaszczyk do chrztu dla mojej córeczki.
Wolę kupować już teraz, potem ceny są straszne plus penwie troche się naszukam...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
adiozPL
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Cze 09, 2021 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy