FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaka wiertarka?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
garry
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 6
Skąd: wawa

PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 10:48 am    Temat postu: Jaka wiertarka? Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam pytanie do doświadczonych w remontach forumowiczów jaką wiertarkę polecilibyście do 400zł taką właśnie do pracy przy remoncie mieszkania? Nie jestem jakimś super majsterkowiczem, ale chciałbym mieć jakiś w miarę porządny sprzęt, przeglądałem trochę ofert w necie, wpadła mi w oko taka Makita http://www.legallais.pl/produkt/wiertarka-6413/1214, ale chciałbym zasięgnąć opinii kogoś bardziej obeznanego z tematem. Może polecicie coś innego?
_________________
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
marysia_domownik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 455

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę Ci polecić sprzęt http://hurtbud.com/242-wiertarki cena bardzo miła, myślę że jeśli nie potrzebujesz sprzętu dla fachowców to to powinno być dla Ciebie idealne. No i cena też miła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lingisun
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 5
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 11:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wiertarki to dla mnie nie istnieją żadne firmy prócz Makity oraz niebieskiej serii Bosch - jestem elektrykiem i te sprzęty są niezawodne i trwałe. Nie daj się oszukać na jakieś tanie noname!
_________________
Solidna i dobra hurtownia elektryczna http://www.ligeroo.pl/ z osprzętem elektrycznym znanych firm Ospel, Legrand Simon i wiele więcej!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnym rozwiązaniem są też wiertarko-wkrętarki Smile Sprzęty takich marek jak Black&Decker, DeWalt, Bosch czy Makita znajdziecie w ofercie sklepu internetowego https://phuabc.com.pl/wiertarko-wkretarki-bez-udaru . Porównałam również ceny tych sprzętów z innymi sklepami i muszę przyznać, że sklep phuabc.com.pl na tle pozostałych sklepów, wypada bardzo korzystnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jednak bardziej Ci się przyda młotowiertarka? Widziałam taką w internecie, fajny wynalazek, przystępna cenowo jest na https://emast.pl/bosch-mlotowiertarka-z-opcja-kucia-790w-2-7j-gbh-240 . Ogólnie warto się przyjrzeć temu sklepowi internetowemu, wiele interesujących budowlanych rzeczy można dostać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może coś z ryobi? Oni mają bardzo fajny sprzet, sam używam wiertarki z serii one+. Jest lekka i poręczna, poza tym bardzo stabilnie się ją trzyma dzięki antypoślizgowej rączce. Ogólnei ta seria one jest fajna bo do wszystkich urzadzeń pasuje jedna bateria wiec jakbyscie chcieli coś dokupić to nie musicie kupowoac sprzetu z kolejnym akumulatoerm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakub520
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 374

PostWysłany: Sob Sty 11, 2020 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie polecono poszukać Wiertarek na Ceneo.pl i powiem szczerze, że chyba będzie to dobra opcja, bo jak dobrze sobie przypominam, to od razu na tej stronie można znaleźć ofertę sklepu, który proponuje najniższą cenę, więc sumując jest to fajny sposób na znalezienie odpowiednich sprzętów, jak i na to, aby nie przepłacać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lipka75
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 19

PostWysłany: Czw Lut 13, 2020 7:32 am    Temat postu: Re: Jaka wiertarka? Odpowiedz z cytatem

garry napisał:
Witam,
mam pytanie do doświadczonych w remontach forumowiczów jaką wiertarkę polecilibyście do 400zł taką właśnie do pracy przy remoncie mieszkania? Nie jestem jakimś super majsterkowiczem, ale chciałbym mieć jakiś w miarę porządny sprzęt...

z takiego sprzętu mogę Ci polecić tą wiertarkę https://wentsystem.com/product-pol-9012-Akumulatorowa-wiertarka-udarowa-Metabo-PowerMaxx-SB-12-BL-601077890.html, na pewno się na niej nie zawiedziesz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 450

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam tez ta z ryobi i jest spoko. w zasdadzie nie robię jakiś wiekich remontów czy coś ale do drobnych prac domowych sprawdza się spoko. wiadomo, że taka wiertarko-wkretarka sie przydaje np przy skręcaniu mebli czy chocby przywieszaniu obraków na ściane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RomGo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2020
Posty: 110

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli się planuje remont to koniecznie trzeba mieć solidną wiertarkę z powerem, ja mam super z Geko. Już przetrwała remont kuchni i łazienki i wciąż śmiga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
platus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lis 2020
Posty: 5
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Lis 16, 2020 8:59 pm    Temat postu: black decker Odpowiedz z cytatem

Ja mam black decker i sprawuje się bardzo dobrze Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Pon Lis 23, 2020 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości artykułów metalowych, narzędzi oraz innych elektronarzędzi to polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez hurtownię Chle-Mar - https://chle-mar.pl/produkty/elektronarzedzia,2,11316 jest w czym wybierać, ceny są przystępne i do tego można liczyć na wsparcie obsługi jeżeli potrzebujecie konkretnej podpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy