FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dach z masy bitumicznej

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 7:28 pm    Temat postu: Dach z masy bitumicznej Odpowiedz z cytatem

Hej, remontujecie swój dach? W jaki sposób remontujecie dach? Często to robicie? Widziałam takie https://www.stukpuk.pl/blog/renowacja-bitumicznych-pokryc-dachowych-co-warto-wiedziec/ dachy z masy bitumicznej. Macie taki dach w swoim domu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pią Lut 15, 2019 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli chodzi o dach to tutaj postawiłbym na dachówkę bądź blachodachówkę, aczkolwiek ja jestem bardziej za rozwiązaniem numer jeden. W Braas jest na tyle szeroki wybór wysokiej jakości dachówek barwionych w masie z odpowiednim zabezpieczeniem przed wnikaniem wilgoci oraz porastaniem, czy zabrudzeniami że bez większych problemów dopasujesz ją do swoich potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co powinniście pomyśleć również nad wyborem porządnej dachówki ceramicznej bądź cementowej nawet jeżeli jedna dachówka będzie uszkodzona to dużo łatwiej ją wymienisz niż cały arkusz blachy. W Braas znajdziesz 22 modele, także na pewno odpowiednio ją dobierzesz i do tego będziecie mieli aż 30 letnią gwarancję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku wykonania dachu to może warto abyś rozejrzał się też w ofertach od Braas, ponieważ nie tylko zajmują się produkcją dachówek ale również elementów izolacyjnych i akcesoriów dachowych przeznaczonych własnie w przypadku wykorzystania dachówki ale i balchodachówki jeśli chodzi o ich modele Decra i Quadro
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój dach nie wymaga jeszcze kontroli.
___
kredyt gotówkowy - przydatne informacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomek77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 253

PostWysłany: Sob Cze 15, 2019 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś nie wyobrażam sobie, że miałbym remontować dach, lub co gorsza robić to często. To nie pokój, że od czasu do czasu, po prostu chce sie jakiejs zmiany. Dlatego wybierając dach przede wszystkim patrzyłem na to by był to dach na lata. Wybrałem dachówkę kompozytową - http://tileco.pl/ , która ma gwarancję na 50 lat. Początkowo wydawało mi się, że to niemożliwe, ale teraz po paru latach juz widzę, że ta dachówka faktycznie bez problemu wytrzyma te 50 lat i więcej. Nie jest jej straszna żadna pogoda, nie brudzi się, nie odbarwia, nie tłucze, nie odkształca. Nawet porosty czy mchy jej nie porastają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak pociłbym Ci postawić na porządne pokrycie dachowe jakim jest dachówka ceramiczna co do której możesz mieć całkowitą pewność. Przede wszystkim jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które zapewnia odpowiednią temperaturę, trwałość oraz piękny wygląd przez wiele lat. A Braas zadbał także o odpowiednie zabezpieczenie angobą oraz glazurą i najniższa porowatość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie jestem zbyt dużym zwolennikiem wyboru dachów płaskich, dlatego jak tylko masz możliwość to również wykonałbym dach ze spadkiem. W naszym przypadku wybór padł w zakresie pokrycia dachowego na Braas, który przygotował szeroki wybór modeli, kolorów oraz zadbał o ich zabezpieczenia. Dlatego jak znajdziesz wolną chwilę to odwiedź stronę monier.pl gdzie wszystkie są dokładnie przedstawione w raz z pozostałymi akcesoriami dachowymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie potrzebne akcesoria dachowej znajdziesz w ofercie Braas zarówno przy dachówkach jak i blachodachówkach także mam nadzieję że sobie szybko z renowacją poradzicie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy