FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Rolety czy żaluzje?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
judie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sty 2017
Posty: 398

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 11:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam rolety,. w sumie zawsze mialam i szczerze zaczynaja mnie męczyć. Zastanawiam się nad plisami z http://www.guliwer-rolety.pl/plisy/ Rolety niestety co chwilę spadają albo jest problem z podnoszeniem ich. Żaluzji też bym nie chciala głównie ze względu na zbierający się na nich kurz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Czw Kwi 13, 2017 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to i rolety i żaluzje wyglądają bardzo ciekawie. Możecie zajrzeć i sprawdzić takie żaluzje rzymskie, które moim zdaniem prezentują się naprawdę ciekawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roman2222
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2016
Posty: 69

PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam jestem za roletami bo one zawsze dają więcej bezpieczeństwa. Ale mowa tu o roletach zewnętrznych antywłamaniowych takie które zabezpieczają nasz dobytek oraz nasze okna przed gradem czy śniegiem. Takie rolety możemy wyposażyć w automatykę która pomoże nam z łatwością otwierać i zamykać rolety. W internecie znalazłem bardzo dobrze wyposażony sklep a automatykami do rolet i nie tylko. Sprawdźcie sami tu http://www.nice.pl/Produkty,2165/Automatyka_do_rolet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
patrycja_26
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 5

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałabym rolety są bardzie praktyczne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Glader
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 4

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że rolety. Są wygodniejsze, wtapiają się w tło i również takie, które odbijają światła słoneczne, co nie robi się gorąco w lato.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego co kto lubi. Ja jestem zwolennikiem rolet, bo dla mnie są bardziej praktyczne. Warto sobie sprawdzić ofertę Roletexu, bo mają i rolety i żaluzje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak wybrałem rolety okienne, a dokładnie postawiliśmy na wersje dzień/noc w kolorze stalowym od Karnix które znajdziesz tutaj https://www.karnix.pl/karnisze/roleta-w-kasecie-dzien-noc-promo/5615-205-10-65-6 Mam nadzieję, że z ich pomocą uda Ci się ładnie dopełnić wystrój wnętrza i tak jak nam odciąć już od wzroku ciekawskich sąsiadów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2019 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żaluzje były modne kilkanaście lat temu. Może i są teraz bardzie nowoczesne modele. Ale ja jestem całkowicie "za" za takim roletami https://rollcenter.pl/rolety-podgumowane . Nie tylko cechuje je wysoka estetyka, ale i są funkcjonalne, praktyczne. Myślę, że świetnie się sprawdzą w każdym wnętrzu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieprawda! Żaluzje wciąż są modne i coraz więcej osób do nich wraca. Sama mam zaluzje w domu i jestem z nich bardzo zadowolona. Wszystko zależy od tego z jakiego materiału wybierzesz żaluzje. Na https://www.kuprolety.pl/ możesz zamówić rolety, plisy i żaluzje prosto od producenta, gotowe do założenia na okno. Ceny są bardzo przystępne. Zapoznaj sie z ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 6:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolety są znacznie częściej wybierane. Sam się na nie zdecydowałem bo lepiej wyglądają. Jeżeli mieszkacie w okolicach Szczecina to polecam wam zajrzeć na stronę www.roletaszczecin.pl Tam na pewno znajdziecie rolety dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 693
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, co się preferuje. W moim przypadku są to rolety, a mam je od firmy Roltex z Wrocławia. Bardzo polecam, bo nie kosztują dużo, a mimo to są bardzo dobrej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bolonika
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam każdemu rolety. Zasłaniasz kiedy chcesz i do tej wysokości, do której Ci pasuje. W Przypadku żaluzji - myślę, że to już przestarzałe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Wto Cze 18, 2019 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepszym rozwiązaniem są zewnętrzne markizy Fakro - to rozwiązanie, które nie tylko dobrze wygląda, ale też jest bardzo praktyczne. Takie markizy znacznie lepiej chronią wnętrze przed nagrzewaniem się, dzięki czemu nawet w pomieszczeniach, gdzie jest dużo okien południowych nie jest tak gorąco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SteffAnja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 96

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi chyba jest bliżej do rolet. Żaluzje kojarzą mi się bardziej z firmami, budynkami biurowymi. Jednak każdy ma jakiś swój gust i dopasuje odpowiednie rzeczy do swojego wnętrza:) Sprawdźcie sobie tu może propozycje od firmy http://slonko.eu W tym miejscu znajdziecie bardzo duży wybór zarówno rolet jak i żaluzji. plis i innych akcesoriów okiennych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Armi31
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Cze 20, 2019 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Od jakiegoś czasu szukam rolet i zastanawiam się nad roletami rzymskimi. Czy możecie jakieś polecić? Z góry dzięki wam za pomoc. pozdrawiam was i miłego dnia życze.
_________________
rolety rzymskie poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy