FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dom - lepiej budować czy kupić??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o nieruchomości, to wolę jakieś komfortowe osiedla, więc domek przynajmniej dla mnie odpada. Szukaliśmy ciekawej lokalizacji w pobliżu Wrocławia i znaleźliśmy jako rodzinka świetne miejsce: http://www.forum.mieszkaniowy.com/tutaj-vp91255.html#91255 gdzie są naprawdę przepiękne mieszkania i bardzo komfortowe, więc zerknijcie w wolnej chwili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Pią Paź 04, 2019 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za dachówką tylko wtedy również trzeba zadbać o dobrej jakości więźbę dachową. Natomiast sprawdzając propozycje od Braas oraz możliwość skorzystania z trwającej promocji na pewno wyjdziecie na tym dobrze również ze względów finansowych i do tego możecie skorzystać z trwającej promocji House of Braas do 30 listopada 2019.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tymon
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lis 2019
Posty: 93

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 4:33 pm    Temat postu: Re: Dom - lepiej budować czy kupić?? Odpowiedz z cytatem

phoebe napisał:
Jaka opcja wydaje Wam się lepsza - kupić gotowy dom na osiedlu czy wybudować od podstaw, łacznie z samodzielnym wyborem działki etc??


Nie zapomnij o sprawdzeniu działki, czy jest rolna czy budowlana. Na tej stronie https://j8.pl/przeksztalcenie-dzialki-rolnej-na-budowlana/ uzyskasz porady jak szybko i bez zbędnych formalności przekształcić działkę rolną na budowlaną. Czasami się zdarza, że dostajemy negatywną decyzję na budowę, więc warto wcześniej się doszkolić jakie warunki musimy spełnić aby móc zacząć budować dom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymon
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lis 2019
Posty: 93

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak już bedziesz miała własny dom to warto spojrzeć na stronę https://deko-rady.pl/czyszczenie-konserwacja z cennymi poradami jak dbać, czyść i konserwować różne sprzęty gospodarstwa domowego tak by zawsze lśniły jak nowe i jak najdłużej nam służyły. Są bardzo praktyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Nie Gru 22, 2019 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno mi powiedzieć co lepsze bo ja od początku stawiałam na mieszkanie takie jak są na osiedlu Atala na Pradze Południe, w świetnej lokalizacji bardzo miłej okolicy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękny i trwały dom to odpowiedni dobór pokrycia dachowego oraz pozostałych elementów dachowych. Jeżeli jeszcze nie podjęliście ostatecznej decyzji to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na propozycje od Braas który przygotował świetną ofertę i do tego zadbał o odpowiedni stosunek ceny oraz zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Londimen
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Lis 2019
Posty: 5

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim, myślę, że lepiej jest zbudować własny dom, ponieważ można to zrobić dobrze ... Możesz także zrobić dowolną liczbę pokoi. Jeśli uważasz, że będzie drożej, się mylisz. Najważniejsze jest kupowanie cegieł i materiałów budowlanych od firm takich jak https://polarengraving.com/. Wtedy będziesz znacznie tańszy i bardziej opłacalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Nie Sty 19, 2020 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twins Garden to najnowsza inwestycja Hocana…widziałam, że 3 bliźniaki już budują. Mrozów nie ma to wylali już fundamenty, a teraz ściany stawiają. Po wakacjach dom ma już być w stanie deweloperskim zrobiony. Podobno wykończenie też mogą zrobić pod klucz. Tutaj https://www.facebook.com/HocanEstate/ można śledzić tą inwestycje. Po co więc budować skoro takie cuda powstają?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bajka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 1164

PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zdecydujesz się na budowę to musisz zadbać o różne istotne elementy. Jednym z nich jest dach. Wiele osób decyduje się na prefabrykowaną więźbę dachową bo to oszczędność czasu przy budowie. Więźba taka produkowana jest z drewna, koniecznie więc poczytajcie więcej o jej impregnacji: https://mgdachy.pl/impregnacja-drewna/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MariuszKlen
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 15

PostWysłany: Sro Gru 09, 2020 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii natomiast bardzo dobrą opcją jednak będzie wybór w twoim przypadku dachówki ceramicznej która pozytywnie zaskoczy Cię estetyką, odpowiednimi zabezpieczeniami i do tego intensywnością koloru która nie spada pomimo mijających lat. No i w przypadku modeli betonowych możesz liczyć na trwałość 100 letnią oraz teraz trwającą zimową promocję do końca stycznia 2021 na 3 modele CISAR.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
enos.conroy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Gru 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Gru 12, 2020 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego, jak wychodzą ogólne koszty, ale też od naszych osobistych preferencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamilsawaryn
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 6

PostWysłany: Wto Mar 09, 2021 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy, jak dużo masz czasu i budżetu na kupno domu. Na rynku wtórnym może i będzie taniej, ale bez inspekcji nie obejdzie się, bo różnie to może być ze starszym budownictwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Czw Mar 11, 2021 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że lepiej kupić gotowy dom - o ile to mniej problemów. Dlatego chcę się skontaktować z biurem nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ Które min ma na sprzedaż domy. Co mnie zadziwiło to pakiet usług w którym sa kredyty i ubezpiecznia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2021 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jeżeli będziecie szukali do swoich dachów dobrej jakości materiałów hydroizolacyjnych to na pewno warto tutaj wspomnieć o ofercie przygotowanej przez Icopal u których znajdziecie rozwiązania najwyższej jakości również dla fundamentów. Warto zwrócić uwagę m.in na takie rozwiązania jak Papy w Technologii Szybki Syntan® SBS to połączenie nowoczesnych technologii Szybkich kauczuków SBS i długowiecznych syntetyków. Zapewniają prawidłową wentylację i hydroizolację pokrycia dachu przez dziesięciolecia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rashel2429
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Gru 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2021 2:04 pm    Temat postu: Singapore Educations Odpowiedz z cytatem

Really amazing article it is. Its very informative. Thanks for sharing with us. I find a very good website for the maths tuition, You can visit this site.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy