FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Online do domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
konrad87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto Lis 06, 2018 2:11 pm    Temat postu: Online do domu Odpowiedz z cytatem

Cześć!

Od dłuższego czasu zanoszę się z remontem, ale przed jego startem chciałbym uzgodnić kilka rzeczy w sprawie materiałów. Mam tu na myśli głównie drobne elementy (gniazdka, włączniki, drobne rtv), które miałbym wplatać do domu i zastępować nimi te, które powoli odchodzą do lamusa Wink

Czy zaufaliście w kwestii wyposażenia domu takim zakupom? Wiadomo, że teraz jest to 14 dni na zwrot, więc człowiek może spokojniej podchodzić do nieudanych inwestycji, ale mimo wszystko. W moim przypadku pytanie kieruję głównie do osób, które korzystają z Allegro i AliExpress. W tym drugim teraz w Święto Niepodległości odbędzie się Globalny Festiwal z ukierunkowaniem na Polskę, więc i tak śmieszne ceny np. gniazdek będą teraz jeszcze niższe.

Będę wdzięczny za opinie.

EDIT: Linkowanie coś mi szwankuje, więc podsyłam bezpośrednio odnośnik do Ali, jeśli jeszcze ich nie znacie wcale: http://s.click.aliexpress.com/e/sNBFJrt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Pią Cze 21, 2019 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa jestem gniazdka i dodatki kupiłeś przez internet czy jednak zrezygnowałeś. Dla mnie zakupy online są bezpieczne i spokojnie większość rzeczy tak zamawiam. O allegro nie musisz się obawiać w ogóle, wdrożony został specjalny system. A jeśli chodzi o zakupy bezpośrednio od sklepu internetowego to trzeba uważnie czytać opinie, choć zazwyczaj wszystko jest OK. W końcu to nie jest anonimowa firma. Ja na przykład kupiłam na stronie http://mediaporty24.pl/media-porty/ mediaporty i wszystko było OK, przesyłka wręcz błyskawiczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy