FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zamierzam kupić mieszkanie...
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grzechu1990
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Cze 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 8:05 am    Temat postu: Zamierzam kupić mieszkanie... Odpowiedz z cytatem

Na jakie pytania muszę odpowiedzieć przed zakupem mieszkania, aby być pewien że to jest to ? Ktoś jest w stanie mi coś poradzić ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Damian
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 8:13 am    Temat postu: Decyzja o zakupie nowego mieszkania lub domu... Odpowiedz z cytatem

Tak jak w temacie, niestety to nie jest łatwa decyzja. Trzeba odpowiedzieć sobie na szereg pytań. Trzeba rozeznać rynek i zweryfikować wiele informacji. Może poczytaj ... Klinij Tu ... Mam nadzieje że pomogłem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też racja ale z drugiej strony jak chcesz kupić nowe mieszkanie to lepiej bezpośrednio od dewelopera z tym że nie w stanie deweloperskim a takie jak ma Atal czyli z wykończeniem pod klucz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ZuczekAga
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 8
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno zapytaj o koszty utrzymania nieruchomości - tzn w jakiej wysokości jest zaliczka na opłaty (w tym wynagrodzenie zarządcy)oraz fundusz remontowy. To wazne, bo koszty utrzymania trawnika, tarasów na dachu, elementów drewnianych elewacji, ochrony osiedla, sprzatania, duża ilosć techniki itp. potrafią być spore.
Jeśli kupujesz na duzym osiedlu to sprawdz,czy budynek to osobna wspólnota (tak najlepiej) czy całe osiedle jest wspólnotą.
To takie szczegóły o które warto się dowiedzieć -ceny, standard wykończenia -tego można się dowiedzieć z oferty online i łątwo porównać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Sro Cze 26, 2019 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Białołęce powstaje ciekawa inwestycja. Miasteczko Greenwood. Dni otwarte bardzo mile nas zaskoczyły. Obsługa najwspanialsza na świecie! Smile Tutaj https://miasteczkogreenwood.pl można dowiedzieć się więcej, choć proponuję jednak udać się do biura. Lokalizacja osiedla super, dużo zieleni i przestrzeni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zenobia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Kwi 2018
Posty: 71
Skąd: z kosmosu

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukując mieszkania w Toruniu,warto zwrócić się z prośba o pomoc do biura nieruchomości http://www.cztery-pokoje.com/rodzaj-nieruchomosci/mieszkania-torun/
W swojej ofercie mają domy,mieszkania,biura,pomogą kupić , sprzedać i wynająć daną nieruchomość w sposób uczciwy i skuteczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno własnego mieszkania to wielkie wydarzenie. Przychodzi w życiu taki moment , że każdy chce iść na swoje. Ja gdybym teraz kupował mieszkanie to chyba wybrałbym lokalizacje poza miastem. Mieszkanie poza miastem ma same plusy, zresztą zobaczcie sami https://osiedle-jagielnia.pl/zalety-wady-mieszkania-poza-miastem/ . Teraz męczy mnie zgiełk i ludzie, jednak zycie w mieście bywa trudne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zainteresowały mnie domy całoroczne z bali o których pisaliście. Miałem okazję kiedyś być w takim domu u znajomego i bardzo mi się podobało z resztą on sam bardzo sobie chwali. Mówił mi, że nawet dobrze to finansowo wychodzi. Sądzicie, że to może być lepsze od własnego mieszkania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
chacman14
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2019
Posty: 552

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę Ci polecic https://riverfront.pl/ - interesująca oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymam za Ciebie kciuki...
___
tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo ogłoszeń mieszkań na sprzedaż znajdziecie też tutaj - https://ogis.pl/o/ogloszenia/2324-mieszkania-na-sprzedaz
A szukacie mieszkania dla siebie czy pod wynajem? Teraz dużo osób inwestuje w mieszkania, kupuje i wynajmuje i zarabia na nich. Jak ktoś ma środki to naprwdę jest to dobry sposób na pasywny biznes.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze kilka dni temu byłam zdecydowana na kupno mieszkania. Jednak gdy znajomi zachęcili mnie do poznania świetnej oferty pracowni MGProjekt https://www.mgprojekt.com.pl/ , to zrezygnowałam z mieszkania i postanowiłam kupić u nich po okazyjnej cenie -20%, projekt domu. W dodatku oferują również różne ciekawe pakiety związane między innymi z ogrzewaniem. Prezentują doskonałe rozwiązania, z których szkoda byłoby nie skorzystać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oscarr86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 178

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem na etapie wybierania inwestycji i to wcale nie takie łatwe zadanie. Dużo czytam, pytam znajomych, rozeznaję się w rynku, mam też pogląd jak wygląda rynek inwestycji mieszkaniowych w kraju dzięki np. takim raportom: https://www.reas.pl/publikacje . Zdecydowanie warto być na bieżąco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtek4777
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 6:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każdy kto kupuje nowe mieszkanie to powinien je ubezpieczyć w https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-domu-i-mieszkania/ubezpieczenie-mieszkania-od-burzy . Tam naprawdę każdy znajdzie coś dla ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dewan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 180
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jedną z najważniejszych kwestii jest lokalizacja mieszkania oraz też jego cena. Osobiście postawiłbym na nieruchomości Trzebinia, ponieważ wybór jest całkiem spory, a lokalizacja bywa wyjątkowo atrakcyjna.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy