FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Rodzaje magazynów
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Czw Maj 05, 2016 2:22 pm    Temat postu: Rodzaje magazynów Odpowiedz z cytatem

Orientujecie się jakie są rodzaje magazynów. Chciałabym wejść w ten biznes, żeby móc troche zarobić. Na początku myślałam, ze to dość proste, ale później okazało się że trzeba posiadać do tego sporą wiedzę. Może ktoś z was mi coś podpowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Czw Maj 12, 2016 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jaki są rodzaje magazynów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Sro Gru 19, 2018 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez nie wie o co komuś chodziło Smile teraz raczej nei jest trudno zbudowac magazyn, firm jest sporo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karmele90
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Sie 2017
Posty: 29

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj jakiejś firmy, która zajmuje się budową magazynów. Z tego, co się orientuję najpopularniejsze są hal stalowe. Jeśli pytasz o materiały wykorzystywane przy budowie, to coraz popularniejsze są tworzywa sztuczne. Robi się z nich np. pokrycia dachowe czy nawet okna. Jeśli interesuje Cię ten temat, to zapoznaj się z propozycjami Plexikordu firmy specjalizującej się w dystrybucji tego typu materiałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Sob Gru 22, 2018 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mim zdaniem budowę magazynu najlepiej jest zlecać profesjonalnym firmom, najlepiej takim, które mają w tym wieloletnie doświadczenie. Słyszeliście na przykład o takiej firmie jak Depenbrock Polska? Na stronie http://depenbrock.pl/oferta/budownictwo-przemyslowe-i-budowa-hal możecie się zapoznać z ich pełną ofertą w tym zakresie, osobiście uważam, że warto Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Czw Gru 27, 2018 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też myślę, że chodzi o rodzaj budowy i użytego do tego materiału, czy to ma być hala stalowa, murowana a może namiotowa. Osobiście polecam rozwiązanie numer jeden, równie trwałe i funkcjonalne jak murowana a tańsze, droższe niż namiotowa ale za to stabilniejsze i dające więcej mozliwości. A jak mowa o budowie takiej hali to pomoże na pewno firma Commercecon z Konstantynowa Łódzkiego, są bezkonkurencyjni i wykonują realizacje na terenie całego kraju. Wykonują projekty i pomagają w kompletowaniu pozwoleń na budowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 77

PostWysłany: Nie Gru 30, 2018 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście o boksach magazynowych dla osób prywatnych? Trafiłam niedawno a http://przechowamwszystko24.pl/ i zastanawiam się nad wynajęciem takiego boksu dla siebie. W końcu pozbylabym się sezonowych rzeczy z mieszkania. Ceny wynajmu są bardzo ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Sty 17, 2019 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęście mogłem liczyć na dużą pomoc od firmy Lemarpol w której nie tylko kupiłem kilka wózków Manitou, ale również wynajmuję jeden model terenowy. Mają przystępne warunki, które można negocjować. Do tego własne serwisy rozmieszczone po całym kraju i nie trzeba obawiać się o poszukiwanie części zamiennych na własną rękę. Rozpoczęliśmy z nimi współprace ponad 3 lata temu i do tej pory uważam, że można ich śmiało polecić innym firmom do dłuższej współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która ma doświadczenie w budowaniu hal magazynowych to skontaktujcie się z www.cbpanel.pl Pracują tam świetni specjaliści, na których można polegać. Firma ta ma swoją siedzibę w Krakowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dużej firmie na pewno musimy mieć dodatkowe miejsce i także warto zainwestować w hale namiotowe. Tutaj http://www.ekodynamic.com.pl/pl/hale-namiotowe-tradycyjne/ znajdziemy solidne i można je mieć gdzie tylko chcemy. Korzystacie z wielu hal namiotowych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2019 7:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się wykonywaniem konstrukcji stalowych polecam skontaktować się z www.allts.pl Działają szybko i profesjonalnie, więc można na nich polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kammas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lut 2019
Posty: 80

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 5:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rodzai jest kilka i każdemu odpowiadał bezie inny rodzaj magazynu. Ja już przerabiałam magazyny namiotowe i halowe, a teraz kolej magazynów murowanych. Planuje wynająć jeden lub dwa magazyny do trzymania produktów mojej firmy i zależy mi nie tylko na stosunkowo niskiej cenie, ale także na wysokim standardzie. Oczekiwanie takie jak każdej osoby Wink Co myśliciel o tym https://www.katmagazyn.pl/properties/hala-magazynowo-produkcyjna-zory/ ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greysowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 130

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie o postawieniu własnego magazynu? Może już te macie? Jeżeli chodzi o taką pracę to z pewnością kluczowym elementem będzie odpowiednia logistyka. Tu usługi jakie świadczy operator logistyczny warszawa http://pro-log.com.pl/ bedą kluczowe. Zajmują się oni obsługą celną, podatkową, zarządzaniem całym łańcuchem dostaw, czy też co-packingiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina1918
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 62

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od tego do czego ów magazyn ma być przeznaczony. Jedno jest pewne, należy już na samym początku przemyśleć kwestię jego wyposażenia i użycia do tego odpowiednich, wysokiej jakości materiałów. Na pewno przydadzą Ci się kotwy. Więcej o tym możesz przeczytać tutaj: http://kotwy.batcave.net/ Sama prowadzę magazyn, więc można powiedzieć, że wiem z czym to się je. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 693
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niektórych magazynach warto postawić również na sorbenty chłonne i absorbcyjne, szczególnie jeśli mamy do czynienia z różnymi cieczami i tego typu sprawami na magazynie/zakładzie produkcyjnym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy