FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
stołki i taborety

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
terenia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2018
Posty: 423

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 2:27 pm    Temat postu: stołki i taborety Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad zakupem taboretów kuchennych - wiem, niektórzy pomyślą że oszalałam, ale to według mnie najwygodniejszy i najbardziej praktyczny mebel kuchenny. Na kuchniapelnanagrod jest na ten temat ciekawy wpis. Szukałam w sieci i okazało sie, żę te nowoczesne taborety i stołki mogą być ciekawym uzupełnieniem aranżacji. Co myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
polernik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2019
Posty: 4
Skąd: Mszana Dolna

PostWysłany: Sob Lip 20, 2019 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także mam stołek barowy, a wcześniej miałam taboret. Teraz zmieniliśmy wygląd kuchni na bardziej klasyczny więc drewniany taboret będzie jak znalazł. Mojej żonce spodobały się różne typy taboretów, ale ja postanowiłem, że zrobię sam. Kupiłem deseczki i inne elementy z tartaku i sam obrobiłem krążkami ściernymi trizact http://www.krazkiscierne.pl/oferta/trizact i naprawdę całość wyszła świetnie. Jeśli wykonujecie podobne prace to warto zamówić sobie takie produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy