FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Solgaz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Cze 23, 2019 6:25 pm    Temat postu: Solgaz Odpowiedz z cytatem

Nasza polska marka produkująca sprzęt AGD, który chciałabym zakupić do swej kuchni. Którą z ich kuchenek warto zainwestować? Wybrać indukcję czy tradycyjną na gaz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Funky88
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 4:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwiązania na gaz to w ich wykonaniu spora innowacja. Indukcja to wiadomo. Pytanie co bardziej Ci pasuje. I czy masz gaz.
Powrót do góry
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Cze 25, 2019 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz gaz to bierz właśnie taką wersję. Teraz Solgaz ma nowszą wersję - Optima. Może przypadnie Ci do gustu.
Powrót do góry
Sonia35
Uczestnik
Uczestnik

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też wybrałabym gaz.Mieszkam na nowym osiedlu gdzie ciągle budowane są nowe domy i przerwy w dostawie prądu zdarzają sie dość często,wię dla mnie kuchenka gazowa jest idealnym rozwiązaniem.
Powrót do góry
SylwiaN
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spory dylemat. Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Indukcja bardzo szybko gotuje (chociaż nie każda potrawa potrzebuje tempa) i łatwiej kontrolować temperaturę. W każdym razie przy porównaniu do tradycyjnej płyty gazowej. Solgaz u siebie w gazowych ma już funkcję związane z kontrolą temperatury. No i gaz, eksploatacyjnie, wychodzi taniej niz prąd.
Powrót do góry
Funky88
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Lip 01, 2019 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SylwiaN napisał:
Spory dylemat. Każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety. Indukcja bardzo szybko gotuje (chociaż nie każda potrawa potrzebuje tempa) i łatwiej kontrolować temperaturę. W każdym razie przy porównaniu do tradycyjnej płyty gazowej. Solgaz u siebie w gazowych ma już funkcję związane z kontrolą temperatury. No i gaz, eksploatacyjnie, wychodzi taniej niz prąd.

Widziałem te płyty z "grzybkiem" po środku. Interesująco to wyglądało i działanie też ciekawe. Zupełnie inne niż większość producentów. A wygląda na bardzo prosty patent.
Powrót do góry
Aza
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Lip 03, 2019 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę, a ja nie zauważyłam w ich ofercie takiej opcji. Może dlatego, że przeglądałam płyty gazowe typu "gaz pod szkłem" i kuchenki indukcyjne, a te tradycyjne gazowe odpuściłam. Nie pomyślałam, że w tych tradycyjnych kuchenkach mogą się też znaleźć takie nowoczesne udogodnienia. Muszę nadrobić zaległości, a nóż znajdę tam coś dla siebie.
Powrót do góry
Funky88
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Lip 08, 2019 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
No proszę, a ja nie zauważyłam w ich ofercie takiej opcji. Może dlatego, że przeglądałam płyty gazowe typu "gaz pod szkłem" i kuchenki indukcyjne, a te tradycyjne gazowe odpuściłam. Nie pomyślałam, że w tych tradycyjnych kuchenkach mogą się też znaleźć takie nowoczesne udogodnienia. Muszę nadrobić zaległości, a nóż znajdę tam coś dla siebie.

Solgaz w każdym rozwiązaniu wprowadził coś innowacyjnego. Nawet ich okapy maja inną funkcjonalność niż większość.
Powrót do góry
Aza
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już coraz bardziej mam klarowny obraz odnośnie wyboru kuchenki jednak z tym okapem to mnie zaciekawiłeś Funky88. Poczytałam i przyznaję, że fajne rozwiązanie z tym automatycznym włączaniem się podczas wykrycia gotowania. Byłoby to rozwiązanie również idealne dla mnie gdyż zazwyczaj zapominam o uruchomieniu tego co posiadam.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Opinie i Sugestie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: