FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co na okna w dziecięcym?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pon Sie 11, 2014 4:21 pm    Temat postu: Co na okna w dziecięcym? Odpowiedz z cytatem

Macie jakieś ciekawe pomysły na to, jak można ozdobić okno w pokoju dziecięcym, ale też bez przeginania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Pon Sie 11, 2014 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam firany i doniczki z nadrukiem z postaciami z bajek.
Ostatnio też trafiłam tutaj: http://lotari.pl/ na rolety, na których ta firma może ci nadrukować właściwie wszystko co chcesz.
Możesz wybrać na przykład ulubioną postać swojego dziecka albo jakiś motyw sportowy.
Wszystko zależy od was.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arthos12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2014
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sie 12, 2014 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba ważniejsze niż wybór odpowiedniej tkaniny jest sprawdzenie czy roleta spełnia normy bezpieczeństwa czyli czy posiada mechanizm, który uniemożliwia zaplątanie się łańcuszka rolety. Niektórzy producenci mają już taki mechanizm w standardzie, a jeśli mamy już rolety to w dobrym marketach możemy go dokupić osobno. To taki trzymacz łańcuszka, który sprawia, że przylega on do okna.
_________________
chłodnictwo warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alfirtens
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Sie 2014
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 13, 2014 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W pokojach dziecięcych okna powinny być zaaranżowane tak, by wpuszczać do wnętrza jak najwięcej światła. Nasze pociechy potrzebują dobrze oświetlonej przestrzeni — w młodszym wieku do zabawy, a później do nauki. Optymalnie by było, by powierzchnia okien w dziecięcym pokoju stanowiła 1/10 powierzchni podłogi. Wystrój dziecięcego okna zależy od naszej wyobraźni i pomysłowości. Dopasujmy je też do wieku naszych pociech i ich zainteresowań.
Dziecięce zasłony powinny być jednak nie tylko ładne i dekoracyjne, ale też funkcjonalne. Muszą chronić pokój przed nadmiernym nagrzewaniem i padaniem promieni słonecznych. W tym celu dobrze sprawdzają się sznurkowe rolety, które regulują dopływ światła. Dzięki nim łatwo też zaciemniać wieczorami dziecięcy pokój — maluch łatwiej zaśnie i nie będzie zrywał się z łóżka o świcie, który szczególnie latem jest dość wcześnie. Dzięki zasłoniętym oknom dzieci czują się też w nocy bezpieczniej i spokojniej śpią. Aby nieco ocieplić okno z roletami, możemy zawiesić na nim sznurkowe zasłony, ozdobione barwnymi aplikacjami. Jeśli chcemy, żeby rolety w pokoju dziecięcym przetrwały dłużej niż kilka dni, nie wybierajmy modeli ze sznureczkiem czy koralikami, ale te sterowane pokrętłem.
_________________
sprawdź domy szkieletowe parterowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marta30
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2012
Posty: 286
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 15, 2014 8:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te bajkowe rolety z lotari fajnie wygladają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Sro Sie 20, 2014 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, rolety z postaciami z bajek to dobry pomysł, sprawią, że pokój dziecka będzie bardziej spersonalizowany. Martwiłabym się jednak tym, że dziecko szybko rośnie i zmieniają się jego ulubieni bohaterowie. Przyszło mi to do głowy przy okazji poszukiwania pomysłu na pokój dla dziewczynki. Chciałam jedną ze ścian ozdobić bajkową fototapetą ale wiem, że to nie jest dobry pomysł. Ostatecznie postawię na szare ściany, białe mebelki i dodatki (rolety, narzuta, poduszki, dywanik) w różnych odcieniach różu. Za jakiś czas (jak przejdzie miłość do różu) będzie je można zmienić np. na żółte, czy czerwone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Wrz 23, 2014 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałam kupić roletę ze świnką peppą ale odpuściłam bo bałam się, że dziewczyny wyrosną z tej bajki i nie myliłam się, peppa poszła w kąt teraz lubią inne postacie. Rolety jak nie mieliśmy tak nie mamy ale wpadła mi ostatnio w oko roleta dzień-noc na http://www.rolsun.pl/rolety-materialowe/wewnetrzne/dzien-noc.html i chyba ją kupię. Ozdóbek wcale nie musi mieć ważne by łatwo się ją czyściło i miała ładny kolor a ta którą znalazłam taka się wydaje. A co sądzicie o stawianiu kwiatów na parapecie w pokoju dzieciaków? Warto czy lepiej nie ryzykować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też chcieliśmy w pokoju dziewczynek założyć rolety z postaciami z bajek ale się rozmyśliliśmy. Te rolety są strasznie drogie a one za rok lub dwa z nich wyrosną. Dlatego od razu postanowiliśmy kupić normalne rolety dzień noc z http://www.rolsun.pl/rolety-materialowe/wewnetrzne/dzien-noc.html a na oknie zawiesimy kolorowe lampki i przykleimy jakieś fajne obrazki. W każdej chwili będzie je można zdjąćWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaryDeKaWa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2014
Posty: 92

PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam normalne rolety, dzieci rosną, a potem trzeba by rolety zmieniać. Moi synowie zadowolili się naklejonymi drzewami na ścianie i wiszącymi plakatami ze Spider Manem w wielkich antyramach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olga87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 133

PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też bym postawiła na rolety a zawsze można przykleić jakieś kolorowe naklejki dla ozdoby. A nie mieliście kłopotu z łóżeczkiem?ja nie za bardzo wiem jaki materac do łóżeczka powinno się kupić dla malucha?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rena
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Lis 2014
Posty: 56

PostWysłany: Sob Gru 27, 2014 9:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naklejki podobają się dzieciom , też kupiłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja aktualnie nie szukam dodatku dekoracyjnego a bardziej praktycznego przedmiotu w postaci moskitiery. Mieszkam w domu, mamy duży ogród i atualnie często w naszym domu latają różne owady. Moje dziecko ma alergie na pszczoły i aby zminimalizować ryzyko ukąszenia chce zamontować moskitiere. Zastanawiam się nad taką http://www.grako.pl/pl/offer/ramkowa . Jak myślicie warto kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emil07
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 127

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szeroki wybór firan i zasłon można znaleźć w https://romanetka.pl/ Dodatkowo można zamówić u nich firany na miarę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że naklejki na ścianę dla dzieci mogą się też ciekawie prezentować na oknach. Najlepiej rzuć okiem sama na tego typu naklejki: https://www.trilli.pl/naklejki-na-sciane-dla-dzieci-c-29_52.html. Wydaje mi się, że efekt będzie całkiem ciekawy i spodoba Ci się taka możliwość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 450

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm wg mnie na okno w pokoju dzieciecym idealnie nadaje sie roleta. Jezeli chodzi o rolety kolory maja naprawde roznorodne - mozna z latwoscia dopasowac kolor rolety do wnetrza pokoju, tak aby tworzylo to zgrabna calosc. No i jeszcze cena - rolety wewnętrzne nie kosztuja zbyt wiele - sprawdzcie sami np w sklepie Decodesign.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy