FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dachy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas sprawdziły się materiały od firmy Zajkowska z Białegostoku http://www.zajkowska.com.pl/ szczególnie specjalizują się w wyrobach hutniczych. Sporo u nich kupowaliśmy, m.in. mamy od nich bardzo dobre dachówki BALEXMETAL Batex. Ogółem będziecie mieć u nich dobrą jakość i przyzwoity cennik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Denis00
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 11

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej jestem za tym wyborem, jeżeli również będziesz szukał materiałów na wykonanie pokrycia dachowego to wszystko czego potrzebujesz możesz mieć od Braas ponieważ naprawdę zaskakują zarówno stylem, jakością oraz ilością dostępnych kolorów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lorimert
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Sie 2019
Posty: 3

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie, na pewno przydadzą mi się wasze porady w tej kwestii. Zapytam się jeszcze czy znacie może jakies sklepy, gdzie można kupić akcesoria montażowe?
_________________
sklep z akcesoriami montażowymi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Sob Lis 02, 2019 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz wybrać piękny trwały dach to polecam zwrócić uwagę także na dachówkę ceramiczną która moim zdaniem jest świetną opcją na lata. Jednak warto stawiać na najlepszych producentów jak Braas których zdecydowanie wyróżnia jakość, styl i do tego bardzo dobre ceny tak samo jak teraz przy trwającej promocji House of Braas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Pią Lis 15, 2019 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić Ci abyś zajrzał na stronę producenta Braas, ponieważ znajdziesz u nich naprawdę szeroki wybór modeli dachówek ceramicznych i cementowych w różnych kolorach i oczywiście odpowiednio zabezpieczone przed porastaniem i zabrudzeniami, a do tego jeszcze jest promocja do 30 listopada na której znajdziecie blachodachówki, oraz dachówki ceramiczne i cementowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Lis 29, 2019 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to może blachodachówka panelowa jak Quadro Braas, która zaskakuje pięknym wykończeniem (jest to model o profilu płaskim), do tego dostępny w przystępnej cenie i też oczywiście objęty przystępnymi warunkami gwarancyjnymi. Dzięki czemu masz pewność, ze jest to pokrycie dobrej jakości na lata którego zaraz nie trzeba będzie znowu wymieniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm to w takim razie jaka decyzję podjęliście oraz jak to wygląda pod względem ceny? Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Gru 02, 2019 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom z okolic Warszawy, które przymierzają się do Budowu dachu polecam zajrzeć na stronę http://www.top-dach.com.pl/ Jest to sprawdzona firma, która zajmuje się sprzedażą materiałów dachowych i to w całkiem niezłych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 9:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pogoda jeszcze dopisuje, także wspólnie z Braas można zrobić naprawdę piękny dach z trwałą dachówką o dobrych warunkach gwarancyjnych, w tym również opcją dodatkowej gwarancji systemowej na 15 lat obejmującej cały dach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Czw Gru 12, 2019 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno ważne jest znalezienie odpowiedniej firmy dekarskiej. Jeżeli mieszkacie w okolicach Poznania to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy http://www.dekarzswarzedz.pl/ Sam korzystałem z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Pią Gru 13, 2019 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie lepiej projekt całego domu zlecić specjalistą ? oni zdecydowanie najlepiej się tym zajmą i Ty bedziesz mieć pewność, ze wykonane jest to dobrze. Zauwazyłam, ze tutaj https://mgdachy.pl/wiazary/, zajmują się wszystkim od A do Z. Wiec z ich pomocy bedziesz zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asia525
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2018
Posty: 34

PostWysłany: Pon Gru 16, 2019 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli interesuje was temat od strony projektowej to 20.12.19 o godzinie 11:00 jest bezpłatne webinarium Wszystko o projektowaniu skosów, okien dachowych i dachów.
Szczegóły https://bit.ly/34kZpxX
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 7:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednią firmą zajmującą się świadczeniem usług dekarskich, polecam skontaktować się z http://zielinskidachy.pl/ Jest to bardzo dobra firma z Wrocławia, która zajęła się wykonaniem mojego dachu. Działają bardzo profesjonalnie, więc warto się do nich zgłosić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W mojej opinii zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest wybór dachu z jednej fachowej ręki wybierając dachówkę, akcesoria dachowe oraz certyfikowanego dekarza od Braas. Co złożyło się na piękne i dokładnie wykonany dach z dodatkową gwarancją systemową na okres 15 lat i dotyczącą każdego elementu dachu. W tym również pewne systemy hydroizolacyjne Icopal Braas Papy w Technologii Szybki Profil® SBS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 12:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ofercie Braas znalazłem model Topas 11V i pod względem przygotowania, zabezpieczeń oraz trwałości nie ma na ten moment chyba lepszego rozwiązania w stosunku jakość-cena, ale też fajnie że jest szeroki wybór modeli betonowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy