FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Oryginalny projekt domu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Sty 29, 2019 9:52 am    Temat postu: Oryginalny projekt domu Odpowiedz z cytatem

Chcemy w tym roku rozpocząć budowę domu. Zastanawiamy się teraz nad opowiednim projektem. Chcielibyśmy coś nietypowiego i nie wiemy za bardzo do kogo powinniśmy się z tym zgłosić. Widziałam, ze tutaj http://www.palladium.com.pl/ wykonują bardzo fajne projekty mieszkań i domów. Sądzicie, że warto ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Sro Sty 30, 2019 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to w takim razie warto wybrać porządne biuro architektoniczne które będzie w stanie stworzyć piękny projekt dopasowany do Waszych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Clary084
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby cieszyć sie pięknym domem przede wszystkim musicie dostać odpowiedni projekt wnętrz (tu Wam wykonają go nawet w 3D - Pixels projektowanie wnętrz). W takim projekcie powinno być uwzględnione to co Wam się podoba wizualnie, ale również to, co będzie praktyczne i funkcjonalne. Ważne, żeby dobrze wytłumaczyć projektantom co lubicie i czego oczekujecie od swojego domu.[/url]
Powrót do góry
judie
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie zamawialiście projekt domu? Ja trafiłam na https://www.mgprojekt.com.pl/oszust i zastanawiam sie nad projektem stamtad. Razem z mężem mamy już dość mieszkania w bloku i chcielibyśmy jak najszybciej rozpocząć budowę. Możecie mi powiedzieć co trzeba załatwić przed budową? Działkę już mamy.
Powrót do góry
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Lip 29, 2019 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto postawić na tą ofertę. Przy czym jeżeli jeszcze dzisiaj zdecydujecie się na zakup projektu MG Projekt, możecie skorzystać z 20-procentowej zniżki, więc nie ma na co czekać, czas realizować swoje marzenia o własnym domu:).
Powrót do góry
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ma być to piękny i trwały dach na lata to również jestem zdecydowanym zwolennikiem wyboru dobrej jakości dachówki, która na pewno wytrzyma dłużej i co ważne również będzie się pięknie prezentowała przez lata. W moim przypadku Braas zdaje egzamin w każdym aspekcie i mam nadzieję, że u Was również okaże się dobrym wyborem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
matylda121
Uczestnik
Uczestnik

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 6:47 am    Temat postu: garderoba Odpowiedz z cytatem

Jeśli robisz projekt domu, to duzo wcześniej uwzględnij w nim projekt dodatkowej garderoby. TAkie rozwiązanie jest możlwie chyba dzięki wykorzystaniu ściany mobilne...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: