FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
wakacje
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matylda121
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 02 Sie 2019
Posty: 12

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 7:27 am    Temat postu: wakacje Odpowiedz z cytatem

Hej! Szukam pomysłu na szybkie wakacje, jachty do wynajęcia w tym roku już odpadają, bo za późno się zorientowałam, ale może za rok? Macie jakiś pomysł na wakacje jeszcze w tym miesiącu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ala Rak
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 25 Paź 2016
Posty: 31

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się nad Zakopanem, bo właśnie wrócił stamtąd mój kuzyn i jest tak zachwycony, że dawno go takim nie widziałam. Pozazdrościłam mu chyba trochę! Miał świetny apartament w mieście: https://www.goralpoleca.pl/ , z którego zrobili bazę wypadową i zwiedzili praktycznie wszystkie atrakcje w samym Zakopanem, w okolicach i połazili po górach. Ja jeszcze tam nie byłam, a on chyba właśnie mnie namówił w tym roku na góry!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartosz153
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem na wakacjach nad morzem. Było super. Wszyscy mówią że pogoda nad morzem zmienna jest, a ja trafiłem na dwa tygodnie upałów. Za rok znowu wracam.
_________________
aptekaopt.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aligru
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 242

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 2:25 pm    Temat postu: Wakacje Odpowiedz z cytatem

Spraszajcie oferty last minute. Na prawdę warto! Na tej stronie znajdziecie też loty w super cenach: https://bissole.pl/wczasy-i-wycieczki/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Looka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie posiadam patentu ani nikt z moich znajomych Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 5:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chyba jedziemy nad Jezioro Garda. Ale jeszcze nie mamy noclegów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przed urlopem, planów jeszcze nie wiem konkretnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Czw Sie 15, 2019 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znakomite wakacje to wyjazd w ciekawe miejsce by móc poznać nowe miejsce i odkrywać jego największe atrakcje. Najlepszym sposobem nna spędzanie w ten sposób wakacji są wycieczki objazdowe. Znakomitą ich ofertę posiada Wytwórnia Wypraw, która znana jest ze świetnej organizacji swych wyjazdów w atrakcyjne miejsca jak np Uzbekistan. Właśnie tam wybieram się z nimi w tym roku i zamierzam spędzić tam ciekawie swój urlop.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 228

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aza napisał:
Znakomite wakacje to wyjazd w ciekawe miejsce by móc poznać nowe miejsce i odkrywać jego największe atrakcje. Najlepszym sposobem nna spędzanie w ten sposób wakacji są wycieczki objazdowe. Znakomitą ich ofertę posiada Wytwórnia Wypraw, która znana jest ze świetnej organizacji swych wyjazdów w atrakcyjne miejsca jak np Uzbekistan. Właśnie tam wybieram się z nimi w tym roku i zamierzam spędzić tam ciekawie swój urlop.

Uzbekistan? Nie boisz się???

Polska moim zdaniem jest bezpieczniejsza i jest na prawdę dużo fajnych, ciekawych miejsc. Jak lubicie na przykład dziką przyrodę to fajna jest puszcza białowieska http://ujasiaimalgosi.pl/
_________________
Zajrzyj ciekawostki http://nasza-kamienica.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Czw Sie 22, 2019 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kajko napisał:
Uzbekistan? Nie boisz się???

Polska moim zdaniem jest bezpieczniejsza i jest na prawdę dużo fajnych, ciekawych miejsc. Jak lubicie na przykład dziką przyrodę to fajna jest puszcza białowieska ...


Dlaczego mam się bać? Jest to wyjazd zorganizowany, a z Wytwórnią byłam już nie raz na wycieczce i zawsze czułam się na nich bezpiecznie. Dodatkowo w opcji wyjazdu do Uzbekistanu jest zawsze ubezpieczenie KL i NNW. Zamierzam się świetnie bawić i wrócić wypoczęta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pmarek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2014
Posty: 115

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w tym roku padło na kolonie w Zamku Moszna - https://quatromondis.pl/zamek-moszna. Jak najbardziej polecam, bardzo fajne doświadczenie, nie spodziewałem się tego, że poznam aż tyle osób. Jest to kolonia o charakterze fantasy, więc jak ktoś się interesuje literaturą, bądź filmem to jest to miejsce dla niego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W te wakacje byliśmy w Rewalu - 2 fantastyczne tygodnie i dla nas rodziców i dla dzieciaków. Miasteczko super - wszystkie nadmorskie atrakcje dostępne, do tego czysta, piękna plaża. Noclegi mieliśmy w domku w Adamówce - http://www.wakacjewrewalu.com.pl/ i to też był strzał w 10. Domek zadbany, czysty, przystosowany dla rodzin z dzieckiem. Na terenie obiektu znajdował się bezpieczny plac zabaw na którym nasz maluch uwielbiał się bawić. Do tego bardzo mili i pomocni właściciele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z biurem podróży CT POLAND wybierzesz się w podróż do Azji, Ameryki Południowej czy Afryki. Prawdziwa egzotyka, a biuro dba o wszystko - noclegi, przeloty, wyżywienie, opiekę polskiego pilota etc. Coś dla miłośników podróży! Koniecznie sprawdźcie na ich stronie pełną ofertę wycieczek!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Nie Paź 20, 2019 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wybierasz się na wakacje to może przemyślisz formę podróżowania.
Być może tym razem zamiast podróży autem wybierzesz pociąg?
Zerknij sobie tu https://dworzeconline.pl/rozklad-jazdy/rozklad/warszawa-wroclaw?city=1&from=1&to=14587 jak dużo mamy możliwości.
To super wygodna opcja, która z pewnością spodoba się każdemu kto lubi wyzwania:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Sro Paź 23, 2019 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiedzcie mi czy ubezpieczenie rodzinne https://www.ergo-ubezpieczeniapodrozy.pl/ubezpieczenia/podrozy/ oferowane przez tą firme jest godne uwagi? Niedługo szykuje się urlop mój i męża i zamierzamy pojechać w góry. Mamy również dwójkę dzieci, które kochamy nad życie i chcemy zapewnić im bezpieczenstwo. Jaka polisa będzie dla nas odpowiednia? Jest tu ktoś kto zna się na temacie i będzie mógł trochę doradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy