FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pomiar hałasu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2014
Posty: 373

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 2:15 pm    Temat postu: Pomiar hałasu Odpowiedz z cytatem

hałas w miastach jest nie do wytrzymania, aut tylko przybywa, pomiary hałasu i drgań np. przez http://akusoft.pl/ pokazują często wielokrotne przekraczanie norm. Jeśli teraz nie zaczniemy działać będzie tylko gorzej, popieram ograniczanie ruchu w centrum, ale nie da się tego zrobić bez dobrych sieci obwodnic, a tych jest u nas jak na lekarstwo… dlatego główny ruch idzie miastem…
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Sob Sty 12, 2019 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację. Ciągle jesteśmy narażeni na hałas. Ciężko z tym walczyć globalnie. Ale można zadbać o komfort akustyczny we własnym mieszkaniu. Tutaj https://www.mega-acoustic.pl/ kupić można panele akustyczne, piramidki akustyczne, pianki akustyczne - wszystkie te elementy można wykorzystać do wyciszenia pomieszczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2019 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam taką firmę z Zielonej Góry która zajmuje się profesjonalną redukcją hałasu i wyciszaniem budynków. Sprawdźcie sobie http://www.pomiaryakustyczne.net/ profesjonaliści zrobią to najlepiej. Nam bardzo pomogli, zmiana jest bardzo duża, także mówię wam - super firma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomiar hałasu to rzeczywiście bardzo ważna rzecz. Jest to rzecz bardzo szkodliwa dla naszego zdrowia, a jego nadmiar otacza nas tak naprawdę na każdym kroku, dlatego dobrze jest to kontrolować. To co mogę Wam polecić z własnego doświadczenia to zerknięcie na ofertę ze strony https://www.test-therm.pl/ . Znajdziecie tam bardzo dobrej jakości sprzęt kontrolno-pomiarowy między innymi do mierzenia hałasu. Sam korzystałem z takiego właśnie rozwiązania i szczerze jestem bardzo zadowolony. Wyniki i pomiary bardzo precyzyjne, a sprzęt wcale nie jest taki drogi. Co do Waszych pytań i propozycji to niestety z żadną z tych firm nie miałem kontaktu, dlatego też nie będę się na ich temat wypowiadać. Mam tylko cichą nadzieję, że ten wpis okaże się dla Was przydatny i skorzystacie z tej porady będąc zadowolonym z efektu końcowego jakim jest sprzęt do pomiaru Smile Na firmie się jeszcze nigdy nie zawiodłem, a korzystałem kilkukrotnie z ich produktów więc nie mam podstaw sądzić inaczej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
włókno
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 106

PostWysłany: Pon Mar 21, 2022 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akustyka Przemysłu to specjalizacja EKOLAB. Dlatego zachęcam sprawdzić ich ofertę. Nam pozwoliło to na znaczną poprawę warunków na terenie naszej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
evie.lubowitz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2022
Posty: 4
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 8:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że niektóre firmy kompletnie mają to gdzieś...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 290

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy czym dzisiaj wcale nie musi być to aż tak dużym problemem. Na rynku dostepnych jest wiele róznych rozwiązań, które można w prosty sposób wykorzystać w celu poprawy komfortu pracy i wyciszenia danej przestrzeni. Ja czytałem na stronie https://esglas.pl/oferta/scianki-akustyczne/ sporo na temat tego, w jaki sposób ścianki akustyczne mogą zostać wykorzystanie właśnie w celu wyciszenia pomieszczenia. Zastanawiam się aktualnie nad tym i mam wrażenie, że to mogłoby być faktycznie przydatnym wyborem. Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy