FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Który kantor internetowy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 210

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że kwestie niższego kursu, nie mogą nam przysłonić kwestii bezpieczeństwa. Bo to one w tego typu transakcjach jest najważniejsze. A najlepiej jest wybrac taki kantor online, który ma dobre kursy i zapewnia bezpieczeństwo transakcji. A i takich obecnie na rynku nie brakuje, bo konkurencja jest duża i każdy kantor stara się jak może przyciągnąć klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
jakub520
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2018
Posty: 374

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam dobre doświadczenia z pluskantor.pl u których wymieniam od dawna i nigdy nie miałem problemów. Bezpiecznie, działają 24/7, błyskawiczne księgowanie. Jak dla mnie jeden z najlepszych kantorów online.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam za sobą już parę przewalutowań realizowanych przez Pluskantor. Bardzo uczciwa firma, fajna jest u nich opcja odroczonej płatności, nigdy nie przegapię dobrego momentu na wymianę, nawet jeśli wplata do kantoru jeszcze nie doszłaSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście polecam wam wybrać się do tradycyjnego kantoru. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to skontaktujcie się z http://kantoralex.pl/ Jest to sprawdzony kantor wymiany walut, do którego sam uczęszczam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tanie przelewy do polski ranking masz na stronie https://tanieprzelewy.com/ jest to super opcja, jeśli nie mamy wybranego kantoru, ja korzystam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 611

PostWysłany: Czw Lis 07, 2019 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Godny polecenia jest kantor Waluteo - głównie ze względu na bardzo niski spread, w Waluteo różnica pomiędzy kupnem a sprzedażą waluty oscyluje w granicy grosza. W przypadku tradycyjnego kantoru jest to już kilkanaście groszy, im większa suma tym większa oszczędność na wymianie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaN
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2019
Posty: 30

PostWysłany: Wto Mar 24, 2020 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wszelkich transakcji walutowych dokonuję za pomocą kantoru online Cinkciarz. Mogę śmiało polecić to miejsce, ponieważ wymiana walut odbywa się tu w bardzo bezpieczny sposób, w pełni przy użyciu szyfrowanych połączeń. Dużą zaletą jest też możliwość opłacania transakcji, za pośrednictwem wielu wygodnych metod płatności. Szczerze polecam kantor Cinkciarz. Wymiana walut jest tu na prawdę prosta oraz bezproblemowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 802

PostWysłany: Sob Kwi 18, 2020 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie pomocy może okazać się dla Was ranking kantorów internetowych z którego już nie raz korzystałem i byłem zadowolony z podjętych decyzji. Konkretny opis, opinie klientów i też jedne z najlepszych ofert i najniższych prowizji. Mam nadzieję, że i Wam uda się podjąć dobrą decyzję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Enoale
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2017
Posty: 21

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2020 5:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie bezpieczeństwo na pierwszym miejscy, cena na drugim. Czasami, możesz stracić całą kwotę, z racji, że wybrałeś ofertę 0,01gr mniej. Ciekawą stroną też jest https://kurs-waluty.pl/ - sprawdzisz tam aktualne kursy walut dla ponad 30 walut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zorro
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 44

PostWysłany: Nie Gru 20, 2020 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do zmiany waluty warto pomyśleć też o alternatywach. Przykładowo, jak chcemy wysłać pieniądze na polskie konto złotówkowe, a mamy je na zagranicznym koncie to nie musimy korzystać z kantoru. Możemy wziąć kartę do ręki, zarejestrować się na stronie http://transfer24.eu i zlecić przelew, który nawet do 10 minut może być już na koncie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
keebler.rowland
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2020
Posty: 11
Skąd: Raciborz

PostWysłany: Nie Gru 20, 2020 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kantory internetowe mają gorsze stawki i nie da się w nich negocjować ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy