FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
radca prawny, prawnik, kancelaria
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Claire1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Lip 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lip 28, 2019 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Szukam dobrego prawnika w okolicach Poznania. Czy mozecie mi kogoś polecić, bo mam sprawę związaną z nieprawidłowościami na umowie o pracę. Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
_________________
kancelaria prawo pracy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A do jakiej sprawy potrzebujesz prawnika? Oni mają różne specjalizacje. Na przykład sprawdź tu, który zajmuje się pomocą obcokrajowcom. Zobacz, u kogo wsparcia prawnego mogą szukać imigranci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wercia5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 89

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 12:57 pm    Temat postu: przejście dla pieszych Odpowiedz z cytatem

Ja mam pytanie a propos przechodzenie poza przejściem dla pieszych,
. Znalazłam taki artykuł na https://kruczek.pl/przechodzenie-poza-przejsciem-dla-pieszych/ i zastanawiam się nad przechodzeniem na ścieżce dla rowerzystów, czasem jest to wskazane więc co mam robić jeśli nie można ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek234
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 17

PostWysłany: Wto Sie 13, 2019 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla osób szukających prawnika który naprawde angazuje się w sprawe, polecam Pana Szajdaka. Działa stacjonarnie na śląsku i w okolicach oraz jako prawnik online. Bardzo dobry i profesjonalny prawnik
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
najemca007
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 51

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kancelarii jest bardzo dużo jednak zanim wybierzecie konkretną kancelarię sprawdźcie jaki zakres usług oferuje. Prawo jest bardzo obszerne i nie każdy adwokat specjalizuje się w konkretnej dziedzinie prawa. Jeśli interesuje Was prawo karne, pracy czy przede wszystkim cywilne to polecam: https://dobry-adwokat.org/pomoc-prawna/prawo-cywilne/ Sam korzystałem, właśnie z zakresu prawa cywilnego i polecam gorąco.[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia17_17
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 12 Sie 2019
Posty: 44

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 6:57 am    Temat postu: Płock- bardzo dobra kancelaria Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałam z usług kancelaria adwokacka płock i byłam bardzo zadowolona. Bardzo polecam adwokat płock każdemu, kto potrzebuje porady prawnej związanej z rynkiem nieruchomości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom mieszkającym w okolicach Chorzowa, które rozglądają się za sprawdzonym i zaufanym adwokatem polecam skontaktować się z www.zubrzyckaadwokat.pl Sam korzystałem z usług tej pani adwokat i mogę powiedzieć że podchodzi profesjonalnie do każdej sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1432

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawnik jest szczególnie istotny podczas procesu dochodzenia odszkodowania po wypadku. Ubezpieczyciele bardzo często wypłacają zaniżone odszkodowanie poszkodowanym w różnych wypadkach. Pomoc prawna to niekiedy jedyne, słuszne rozwiązanie. Sprawdźcie ofertę https://tatianaparma.pl/ - powinna was zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Realo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2019
Posty: 80
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu interesuję się rynkiem nieruchomości, ale interesuję się też regulacjami prawnymi jakie rządzą nim. Szukam prawnika, który mi tutaj może doradzić i rozwiać pewne wątpliwości. Prosiłbym o komentarz na temat https://slmadwokaci.pl/ . Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Jeśli tak to prosiłbym o opinie. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
najemca007
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 51

PostWysłany: Sob Wrz 07, 2019 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś z was będzie potrzebował pomocy z zakresu prawa pracy to polecam kancelarię adwokacką https://dobry-adwokat.org/pomoc-prawna/prawo-pracy/ z których to usług sam miałem przyjemność skorzystać. Pełen profesjonalizm! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić prawnika z Poznania https://www.kancelaria-walterowicz.pl/
Bardzo kompetentny adwokat z ogromną wiedzą i doświadczeniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angus89
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 1
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 1:24 pm    Temat postu: prawo pracy Odpowiedz z cytatem

Jak można sprawdzić, czy wypowiedzenie umowy zostało poprawnie sporządzone? Głównie o chodzi mi o prawa pracownika odnośnie wypowiedzenia umowy. Dziękuje z góry za odpowiedzi.
_________________
wypowiedzenie umowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pompek58
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 30 Gru 2018
Posty: 13

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2019 10:15 am    Temat postu: Re: prawo pracy Odpowiedz z cytatem

angus89 napisał:
Jak można sprawdzić, czy wypowiedzenie umowy zostało poprawnie sporządzone? Głównie o chodzi mi o prawa pracownika odnośnie wypowiedzenia umowy. Dziękuje z góry za odpowiedzi.


Radziłbym sie skotaktować z jakimś prawnikiem. Bo jeśli umowa o pracę została wypowiedziona bezprawnie możesz ubiegać się o odszkodowanie. Człowiek często nawet nie wie jakie ma prawa a inni to po prostu wykorzystują.
_________________
Wiosennie z trawą barenbrug
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kozi44
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 11 Lip 2019
Posty: 46

PostWysłany: Nie Wrz 22, 2019 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem bardzo zadowolony z usług http://www.consulti.pl . Podchodzą do spraw bardzo profesjonalnie i rzetelnie, zawsze gotowi pomóc. Wyjaśnia wszystko i informują na bieżąco jak postępuje dana sprawa. Polecam serdecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aurelianowak1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 3

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć!
Ja osobiście korzystałam z usług kancelarii FKK i bardzo polecam. Oferują baaaardzo szeroki zakres pomocy prawej. Mi na przykład pomogli, kiedy miałam problemy ze swoją firmą - niewypłacalność. Postępowanie restrukturyzacyjne to ich specjalnośćWink Bardzo miła i rzetelna obsługa - szczerze polecam i życzę powodzenia;)

Zostawiam link dla zainteresowanych:
http://fkk-kancelaria.pl/specjalizacje/prawo-restrukturyzacyjne/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 6 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy