FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Segregacja śmieci
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trrumanter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Sie 2016
Posty: 176

PostWysłany: Pią Mar 03, 2017 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem ci że właśnie miałem zamiar sobie zacząć segregować śmieci i ten kosz mi się podoba może sobie kupie do domu przyda się właśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I bardzo dobrze, że chcesz zacząć to robić. Ja dzisiaj wyczytałem tutaj http://zagospodarowanieodpadowkomunalnych.pl/ jakie to ważne, i jak wygląda proces utylizacji odpadów komunalnych. Wbrew pozorom jest to bardzo ciekawe zagadnienie i wam też polecam o tym poczytać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hegar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 5
Skąd: Firlus

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym w tym temacie popytał znajomych Smile Z całą pewnością będą w stanie pomóc Smile
_________________
jestem niezwykle normalnym człowiekiem o niezwykle normalnym sposobie myślenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dalbitres
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Sty 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie takie kosze : http://homedome.pl/kosze-na-dotyk/5729-kosz-60l-touch-bin-firmy-brabantia-402586.html bardzo fajne są dotykowe dość latwo sobie otwierasz bez problemowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tonio02
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 4:47 pm    Temat postu: Re: Segregacja śmieci Odpowiedz z cytatem

Złośnica2 napisał:
Segregujecie śmieci? jak to robicie? używacie jakiś meilleur taux szczególnych pojemników?

nie, nie robię tego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusiek55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 117

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Segregacja jest bardzo ważna, szczególnie w wiekszych firmach i zakładach. To one produkują bardzo dużo śmieci i odpadów. Dobrze jest też zainwestować w odpowiednie systemy do utylizacji odpadów, a nawet można je dobrze wykorzystać. Firma https://evergreensolutions.pl/ zajmuje się właśnie takimi rzeczami przetwarzając odpady komunalne, spożywcze i inne na paliwo albo na nawóz organiczno-mineraly OrCal. Super sprawa, nawet z rzeczy zbytecznych można zrobić coś bardzo pożytecznego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, czasami zdarzają się odpady i śmieci, które należy poddać wyłącznie recyklingowi i zniszczeniu. W takim wypadku segregacja odpada, a naszym obowiązkiem jest nawiązanie współpracy ze stosowną firmą, która się tym zajmie. Mój wybór padła na http://www.pgrproeko.pl . Wszystko ode mnie odbierają, następnie robią "porządek" z tymi odpadami. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Sro Wrz 26, 2018 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Segregacja śmieci jest bardzo ważna, zarówno w mikro jak i makroskali. Dostępne są coraz to lepsze systemy gromadzenia odpadów - https://www.betblok.pl/systemy-gromadzenia-odpadow.php , co sprzyja naszemu środowisku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli segregujecie odpady to polecam wam zacząć sprzedawać makulaturę i odpady z tworzyw sztucznych. Zarobicie na tym niezłe pieniądze. Osobiście polecam wam w tym celu skontaktować się z firmą www.pphuorion.pl Sam z nimi współpracuję i bardzo dobrze na tym wychodzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shin11
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Kwi 2019
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, ostatnio miałem generalny remont na mojej działce i chciałbym się zapytać, czy możecie polecić firmę zajmującą się wywózką śmieci? Gdyż cala działka zalega mi niepotrzebnymi meblami. Trochę tego jest i trochę mi to pociągnie po kieszeni, więc szukam jakiejś dobrej i taniej firmy, która mi to ogarnie. Znajomy polecił mi tu jedną https://raflen.com.pl/ , ale nie wiem co o niej sądzić. Korzystał ktoś z jej usług?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Maj 09, 2019 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom z województwa śląskiego, które produkują spore ilości makulatury i odpadków z tworzyw sztucznych polecam nawiązać współpracę z firmą www.pphuorion.pl Oni będą skupowali od was odpadki w całkiem niezłych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 9:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Segregacja śmieci wymaga zakupu dodatkowych pojemników na odpady. Jeżeli się za takimi rozglądacie to polecam wam skontaktować się z firmą www.phu-impex.pl Od nich zakupicie i wynajmiecie używane pojemniki na odpady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
algierd
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 11

PostWysłany: Pon Maj 13, 2019 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Segregacja śmieci w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna i powinna być obowiązkiem każdego z nas. Oprócz takiej czystej segregacji śmieci, polecam zainteresować się także tematem jakim są skupy makulatury, bo to co dzieje się z naszym środowiskiem, to jakaś jedna wielka masakra. Wszędzie widać walające się po ulicach papiery, kartony czy innego rodzaju artykuły papiernicze. Ochrona środowiska powinna być dla nas priorytetem, ale jeśli nie jest to dla nas wystarczająca motywacja do tego, aby segregować makulaturę, to może pieniądze już będą. Jeśli będziecie segregować makulaturę, a następnie ją oddawać, to zarobicie jakieś dodatkowe pieniądze. Kwota oczywiście zależeć będzie od kilku czynników, o których dowiecie się już od osób, które tym się zajmują. Warto zastanowić się nad tym zagadnieniem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pią Maj 31, 2019 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli wytwarzacie spore ilości makulatury lub tworzyw sztucznych to polecam wam nawiązać współpracę z firmą www.pphuorion.pl z województwa śląskiego. Oni zajmują się skupowaniem i przetwarzaniem tego typu odpadów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Czw Sie 15, 2019 6:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Segregując odpady warto też rozejrzeć się za firmą, która odbierze je od nas. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego to polecam wam skontaktować się z http://ekojumir.pl/ Na nich można polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy