FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaka nagrzewnica

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Raven100
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 13

PostWysłany: Czw Cze 13, 2019 12:29 pm    Temat postu: Jaka nagrzewnica Odpowiedz z cytatem

Jaką polecacie wybrać nagrzewnicę z https://www.ponako.pl/nagrzewnice-powietrza/. Zależy mi przede wszystkim na dobrej wydajności i przede wszystkim, aby nie była awaryjna. Z góry dzięki za pomoc Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku nagrzewnic również opłacalna może być opcja wynajmu, dlatego jak znajdziesz wolną chwilę to koniecznie sprawdź ofertę firmy Drial https://www.drial.pl/uslugi/wynajem-nagrzewnic/ która posiada szeroki ich wybór, w różnej mocy i do tego świetnie wykonane, więc co do jakości działania i wydajności zimą również nigdy nie mieliśmy większych problemów. Sprawdź i mam nadzieję, że będziecie również zadowoleni z przebiegu współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 7:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast polecam zapoznać się z ofertą producenta Geko, który także posiada wysokiej jakości propozycje w zakresie nagrzewnic różnego typu zarówno tych mocniejszych, jak i mniejszych w zależności od konkretnych potrzeb. Ja mam jedną z tych większych, czyli " Nagrzewnica gazowa z reduktorem 65KW " która spisuje się bez zarzutów, zawsze jest z nami na budowie jak tylko pojawia się problem z wilgocią, czy powolnym wysychaniem. Z jej pomocą już nie stanowi to praktycznie żadnego problemu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 662

PostWysłany: Sro Sty 20, 2021 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią poprzednika i również uwazam, ze warto odwiedzić ofertę przygotowaną przez Geko u których znajdziecie szereg propozycji, jak na przykład wersja Nagrzewnica olejowa z odprowadzaczem spalin 25KW https://b2b.geko.pl/nagrzewnica-olejowa-z-odprowadzaczem-spalin-25kw,3,17,3942 Niezła cena, a o dużej mocy grzewczej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MariuszKlen
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Wrz 2020
Posty: 15

PostWysłany: Pią Mar 12, 2021 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dobre nagrzewnice olejowe to zdecydowanie Geko, na stanie mamy ich już 3 modele i naprawde działają świetnie do wysuszania powierzchni budynków. Racjonalne ceny, obsługa na poziomie i dotrzymanie ustalonych warunków także jeśli chodzi o serwisy gwrancyjne nie było najmniejszych problemów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy