FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Szafa dwudrzwiowa oraz biurko do pokoju dzieci

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Denis00
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 11

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 11:00 am    Temat postu: Szafa dwudrzwiowa oraz biurko do pokoju dzieci Odpowiedz z cytatem

Hej!
Chciałbym zapytać Was, gdzie warto zajrzeć podczas poszukiwań pięknych szaf oraz przestronnego biurka do pokoju dzieci? Macie może dla mnie godne polecenia propozycje?
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
matylda121
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 02 Sie 2019
Posty: 12

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 6:48 am    Temat postu: garderoba Odpowiedz z cytatem

A nie myślałeś o tym, zeby szafę zrobić jako oosobny pokój - gardrobę? Chyba można coś takiego zrobić jeśli postawi się ściany mobilne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pon Sie 12, 2019 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o wybór szaf to koniecznie sprawdź propozycje dostępne w ofercie Dedekids https://dedekids.pl/products-categories/szafy bo tutaj również kupowaliśmy je do pokoju naszej córeczki i wygląda to świetnie zarówno od strony technicznej (bo są bardzo funkcjonalnie zaprojektowane), ale również trwałości i estetyki bo nie brakuje im praktycznie niczego i pod tym względem. Co do ceny też wydaje mi się, że jednak nie będziecie żałowali Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również mogę polecić Wam meble ze sklepu dedekids.pl ponieważ mam urządzony pokój mojej 4 latki właśnie z kolekcją mebli Emma i prezentują się bardzo dobrze pomimo mijających lat i co ważne są w eleganckim stylu, więc tak szybko nie będziemy musieli ich wymieniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wolę postawić na szafy, które będą pasowały do pokoju dziecka przez lata, bo jednak często popełniamy błędy wybierając te z postaciami Disney, a później co dwa lata trzeba kupować nową bo już się odmieniło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie mają własnie fajne zestawy mebli do pokoju dziecięcego, które możecie sobie przejrzeć na https://dedekids.pl/categories-grid także polecam sprawdzić jeśli chodzi o jakość wykonania, elegancję oraz trwałość. Natomiast nasz wybór to - zestawi Gino udało nam się go kupić w dobrej cenie i też kłopotów z realizację również nie było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy