FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Mieszkanie w Krakowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2019 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym poczekam z zakupem, moim zdaniem mieszkania są zdecydowanie za bardzo przewrtościowane i nie jest to opłacalna inwestycja na ten moment.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się wydaje że taniej już nie będzie, i tak długo czekałam z kupnem, teraz jestem już zdecydowana na zakup mieszkania na osiedlu które Atal buduje przy al Pokoju, oczywiście z wybranym wykończeniem pod klucz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Sro Mar 25, 2020 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspólnie z moją partnerką mieszkaliśmy sporo czasu na wynajmie, w skromnych warunkach ciężko pracując i odkładając pieniądze na własne mieszkanie. Gdy finanse nam już na to pozwalają teraz jest kwestia dobrego wyboru i z pewnością musi to być Kraków, ponieważ oboje jesteśmy zakochani w tym mieście. Sprawdzałem kilka ofert deweloperów i zastanawiam się nad paroma z nich. Mojej dziewczynie w oko wpadła oferta https://pmdevelopment.pl/pl/mala-gora/o-inwestycji.html czyli apartamenty Mała Góra 10 - lokalizacja dobra, 5 minut do pieszo do tramwaju, przystanek MPK i fajna okolica i w sumie okej, ale ja chciałbym jeszcze trochę poszperać. Podoba jej się to i biorę to pod uwagę, bo cenowo też w miare dobrze to wygląda ale gdybyście mieli kupić apartament w Krakowie, w dobrej okolicy to gdzie Waszym zdaniem najlepiej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krystian67
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 114

PostWysłany: Sob Lip 25, 2020 6:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój znajomy skończył studia w Krakowie, tam kupił na rynku wtórnym i zrobił remont mieszkania . Zaoszczędził sporo pieniędzy.
_________________
https://budowa-remonty.xlx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy