FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pozycjonowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Wto Cze 04, 2019 6:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie to dosyć szeroki temat związany przede wszystkim z działaniami SEO. Agencje reklamowe najczęściej oferują tutaj wiele różnych możliwości, jakich konkretnie warto przeczytać tutaj. Jest to o tyle ważne, że każda firma ma nieco inne potrzeby, a rodzajów reklamy jest wiele i trzeba je dobrze dopasować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Optymalizacja strony internetowej jest bardzo ważna jeśli chcemy także ją pozycjonować, mi w tym wszystkim pomogła agencja interaktywna https://solv.pl/optymalizacja-strony-internetowej/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie to dość szeroki temat i można byłoby na ten temat wiele napisać, to fakt. Wiele informacji na ten temat warto jednak szukać w sieci, na przykład o tym czy warto zająć się marketingiem samodzielnie czy z pomocą agencji reklamowej: https://bizzit.eu/od-czego-zalezy-pozycja-stron-w-google-pozycjonowanie-samodzielnie-czy-z-agencja-seo/. NIe dla wszystkich jest to jednak takie oczywiste, dlatego warto jest też drążyć i szukać wiedzy na własną rękę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Czw Cze 27, 2019 9:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lokalizacja firmy nie ma znaczenia. Uważam ze doswiadczenie pomaga w tym biznesie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co się oszukiwać- reklama w internecie ma ogromną moc. Dlatego Reklama w Google semlink.pl to podstawa. Bez odpowiednio przeprowadzonych działań seo trudno będzie nam przesuwać się na wyższe szczeble w popularnych przeglądarkach. A jeżeli tylko zdecydujemy się na profesjonalne usługi w tym zakresie mam ogromną szansę zaistnieć w internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Nie Lip 14, 2019 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też właśnie zastanawiam się nad zamówieniem takich usług w jakiejś dobrej agencji. Zastanawiam się tylko nad tym czy inwestować w pozycjonowanie lokalne? sporo na ten temat czytałem i podobno daje ono na prawdę bardzo dobre efekty. Powiedzcie mi co wy o tym sądzicie? Waszym zdaniem to będzie dobry wybór?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Pią Sie 30, 2019 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno bardzo wazne jest pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych - dzieki temu nasza strona czy strony firmowe (sklepy internetowe takze) beda wysoko w wynikach wyszukiwania Google, a to przeklada sie bezposrednio na odwiedziny na stronie--->czyli sprzedaz uslug czy towarow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sob Sie 31, 2019 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o pozycjonowanie blog może Ci dużo pomóc podczas reklamy swojej firmy, im wiecej postów na blogu z frazami kluczowymi tym lepiej będziesz widoczny lokalnie, polecam również stronę https://www.internetmaker.pl/ znajdziesz tutaj wiele przydatnych narzędzi do pozycjonowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 228

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, firm, które oferują pozycjonowanie jest na prawdę mnóstwo. Często niestety są to firmy, które najbardziej są zainteresowane własnym rozwojem, ale nie klienta. Ja mogę wam polecić to pozycjonowanie http://nedio.pl/oferta/pozycjonowanie-stron-www/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domi.nika
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Cze 2019
Posty: 473

PostWysłany: Czw Wrz 05, 2019 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ciekawy artykuł o pozycjonowaniu , czy to naprawdę coś daję i się opłaca https://www.art-macha.pl/pozycjonowanie-stron-internetowych-ile-trwa-i-czy-sie-oplaca/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arleta.L napisał:
Dobre i trwałe wyniki pozycjonowania gwarancją sukcesu. Każdy chce być wysoko w wynikach wyszukiwania przez co na niektóre frazy jest wysoka konkurencja, co przekłada się na wyższy koszt pozycjonowania.


Jest kilka firm, które radzą sobie z tym odwiedź ranking najlepszych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peter
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 39

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie stron www to mega ważna sprawa jak chcecie zaistnieć w wyszukiwarce. Ja podjąłem się współpracy z https://suprime.pl/pozycjonowanie-stron-www/ i jestem zachwycony. Profesjonalizm i klasa. Robili mi audyt seo. Pierwsze zmiany na stronie już wprowadziliśmy i zapowiada się to wszystko obiecująco. Mam ogromne nadzieje, bo pierwsze sukcesy za nami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Sro Paź 23, 2019 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby podciągnąć pozycję strony w wyszukiwarkach internetowych, pierwszym i zarazem najważniejszym działaniem jakie należy podjąć, jest przeprowadzenie kompleksowego audytu SEO, który pozwoli wykryć kluczowe błędy w budowie i funkcjonalności strony oraz wskaże odpowiednie działania naprawcze. Wertując Internet w poszukiwaniu informacji na temat SEO, natknęłam się na artykuł: https://www.ideo.pl/firma/o-nas/nasze-publikacje/jak-zatrzymac-spadek-ruchu-i-osiagnac-wymarzone-efekty-w-seo-case-study-waptekapl,97.html w którym autor, na przykładzie jednej z bardziej znanych aptek internetowych, opowiada, jakie działania podjęli (audyt SEO, analiza i testy U/X, pozyskanie linków, działania copywriterskie) aby zahamować spadek ruchu na stronie i zwiększyć liczbę klientów. Polecam każdemu, kto interesuje się tematem pozycjonowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martusia85
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 21

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie stron to temat dla specjalistów. Najlepiej tę formę reklamy Zielona Góra powierzyć specjalistom. Ogólnie wychodzę z założenia, że reklamę biznesu należy oddać w ręce wyspecjalizowanej agencji reklamowej. Ci ludzie naprawdę w szybki i skuteczny sposób poprowadzą promocję naszej firmy. Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu i warto w nią inwestować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Nie Lis 03, 2019 2:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to prawda pozycjonowanie stron Jest najlepszym narzędziem marketingowym SEO jakie istnieje, dzieki pozycjonowaniu stron nie tylko łatwiej nas znaleźć, ale dodatkowo pozycjonowanie stron skupia się na klientach którzy szukają takich firm jak nasza, czyli pozycjonowanie stron ułatwia nam drogę do zdecydowanego klienta. Polecam wam ofertę https://www.intoseo.pl/pozycjonowanie-katowice/ ponieważ to specjaliści w swojej dziedzinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy