FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Projekt domu na wąską działkę

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Wto Lip 02, 2019 1:49 pm    Temat postu: Projekt domu na wąską działkę Odpowiedz z cytatem

Witam, ja też zastanawiam sie nad kupnem tego projektu bo mam b. wąską działkę. Czy ktoś z Was już dokonał zakupu jakiegoś projektu? A moze już zaczał budowę? Proszę o wypowiedzi na forum. Może jakieś zdjęcia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie projekty zdecydowanie trudniej znależć ale może. Projekt domu Salsa https://www.mgprojekt.com.pl/salsa , będzie dla Ciebie odpowiedni. Wiem, że moze Ci sie to spodobać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 3:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście,że pracownia MG Projekt nie tylko ma bardzo dobry wybór gotowych projektów na każdą działkę, to dodatkowo ogłosili super konkurs fotograficzny https://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny-2019. Właśnie biorę w nim udział i aby wygrać potrzebne są Wasze głosy. Więc lakujcie, bo chcę wygrać robot koszący Smile. Takiego cuda jeszcze nie mam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś jest taki wybór projektów domów, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Można zamówić projekt w biurach na mieście, albo przez internet - co ostatnio jest bardzo popularne. Stron z gotowymi projektami jest sporo, więc spokojnie jest w czym wybierać. Mnie osobiście urzekły projekty domów na stronie Archeton https://www.archeton.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Wto Paź 01, 2019 7:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to znajdziesz tego mnóstwo nawet ja wczoraj widziałem różne propozycje właśnie na wąską działkę i to w rozsądnej cenie i nowoczesnym wydaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy