FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
dachówka
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alberto
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Cze 2019
Posty: 2

PostWysłany: Wto Wrz 17, 2019 4:31 pm    Temat postu: dachówka Odpowiedz z cytatem

Hejka. Chcę wymienić u siebie dachówkę tym razem na celtycką. po wielu opiniach w internecie wybrałem https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/dachowki/dachowka-cementowa/brass/celtycka/ myślicie że warto?

Ostatnio zmieniony przez Alberto dnia Pon Paź 21, 2019 10:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wybrać takie które będą miały najdłuższą gwarancję ,a z tego co się orientuję to może być to nawet 50 lat. W każdym razie warto pomyśleć najpierw o stabilnej konstrukcji dachowej, dlatego najlepsze będą wiązary w technologii płytek kolczastych http://wpwinvest.pl/oferta-wpw-invest/wiazary -w-technologii-plytek-kolczastych Jest to inwestycja na lata
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Wto Paź 08, 2019 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas tworzenia dachu zwróć uwagę na promocje House of Braas 2019 oraz dodatkowe izolacje nakrowiowe jak divodamm pro bądź top które moim zdaniem są zdecydowanie najlepsza opcją wśród tego typu rozwiązań zapewniające bardzo dobre warunki izolacyjne, więc spadnie zużycie energii w sezonie grzewczym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Pon Paź 28, 2019 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz mieć solidny dach to musisz zacząć od totalnych podstaw i tym się właśnie zająć. Odpowiedni projekt i bardzo dobre wykonanie, to jest najważniejsze. Spokojnie z tym możesz sie zgłosić do nich https://mgdachy.pl/wiazary/ . Doświadczenie i wiedza oraz jakos wykonania to ich duże plusy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Wto Paź 29, 2019 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli patrzymy na jakość to ja postawiłbym na dachówkę cementową ponieważ w Braas można znaleźć dość szeroki wybór modeli w świetnej cenie. Do tego co ważne dbają o ilość kolorów, zastosowanych zabezpieczeń i też bardzo dobre warunki gwarancyjne na okres 30 lat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dachówkę zakupiłam od firmy RS-DOM z Lublina, która zajmuje się sprzedażą pokryć dachowych i budowaniem dachów. Zdecydowałam się na dachówkę betonową, która podoba mi się znacznie bardziej od dachówki ceramicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KacperW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Wrz 2018
Posty: 240

PostWysłany: Sob Lis 02, 2019 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze wspomniane propozycje od Braas są jak najbardziej godne uwagi i montażu. W naszym przypadku natomiast świetnie sprawdziła się dachówka ceramiczna którą również mogę polecić, bo mają ponad 15 modeli w szerokim wyborze kolorów i każda zabezpieczona angobą bądź glazurą. A jeśli jeszcze nie sprawdzaliście to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na trwającą promocję House of Braas/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dewan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2016
Posty: 180
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Lis 05, 2019 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli przy okazji remontowania dachu potrzebne Wam będą solidne akcesoria dachowe, to polecam zajrzeć na stronę https://www.steelprofil.eu/kategoria-produktu/akcesoria-dachowe/. Czasami bez takich materiałów dość trudno jest się obejść.

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Pią Gru 06, 2019 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My także zdecydowaliśmy się na dachówki ceramiczne Braas i dobrze, że nas mój brat namówił bo rzeczywiście są bardzo porządne i wytrzymałe. Kupowaliśmy je w Dachlux w Warszawie https://www.dachlux.pl/oferta/pokrycia-dachowe/ceramiczne/braas-pokrycia-dachowe/ bo mają tam ogromny wybór pokryć i akcesoriów dachowych a jednocześnie nie szaleją z cenami. Kupicie tam też systemy odwadniania i termoizolacji dachów a także okna dachowe. Są super zaopatrzeni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymon
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lis 2019
Posty: 93

PostWysłany: Wto Gru 10, 2019 9:39 am    Temat postu: Re: dachówka Odpowiedz z cytatem

Alberto napisał:
Hejka. Chcę wymienić u siebie dachówkę tym razem na celtycką. po wielu opiniach w internecie wybrałem https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/dachowki/dachowka-cementowa/brass/celtycka/ myślicie że warto?


ja polecam blachodachówka gdyż jest ona obecnie bardzo wysokiej jakości i wcale nie ustępuje dachówce ceramicznej nawet jesli chodzi o trwalosc Na stronie fachowydekarz.pl doczytasz bardziej szczegółowo w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Wto Sty 28, 2020 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom z Warszawy i okolic, które rozglądają się za odpowiednim pokryciem dachowym, polecam skontaktować się z firmą http://www.top-dach.com.pl/ W ich ofercie na pewno znajdziecie coś co będzie pasowało do waszego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Czw Sty 30, 2020 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku wyboru pokrycia dachowego oraz akcesoriów zdecydowałem się na producenta Braas ze względu na dobre właściwości, przystępne ceny i też odpowiednie warunki gwarancyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Wto Lut 16, 2021 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście postawiłem na porządną ceramikę ze względu na jej wyróżniającą się trwałość, piękny wygląd, dobre warunki gwarancyjne (w Braas) oraz pokrycie angobą która powstrzymuje jej porastanie i zabrudzenia jednocześnie wyróżniając się niską nasiąkliwością. No i do tego 30 letnią gwarancją Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
grazynatyk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Wrz 2020
Posty: 75

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie, że nawet najlepsza dachówka z czasem stanie się brudna i zacznie niszczeć jeśli nie będzie zapewniona jej odpowiednia pielęgnacja. Na stronie https://www.grupabiotop.pl/oferta/czyszczenie-dachowek/ możecie poczytać o ofercie firmy, która oferuje czyszczenie dachówek za pomocą specjalnego sprzętu, dzięki któremu efekty są świetne, a dachówka wygląda jak nowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 17, 2021 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto kupić taką dachówkę przez internet?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy