FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Dieta dla psa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Pią Lis 02, 2018 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że psy bardzo często są na diecie. Jesli pies ma problemy z żołądkiem to najlepsza jest weterynaryjna karma dla psa https://www.krakvet.pl/karmy-i-akcesoria-dla-psow-karma-dla-psa-c-23.html . Nie można lekceważyć żołądkowych problemów u psów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój niki też przez długi okres czasu zmagał się z problemami żołądkowymi. Pomogła dopiero zmiana diety na barfową. Jeśli chodzi o karmy to kupujemy barf primex i szczerze je polecam https://barf.pl/. Dobry skład, mnóstwo smaków do wyboru ( wołowina, indyk, kurczak, cielęcina itd ) i rozsądna cena. Najważniejsze, że da się gołym okiem zauważyć pozytywne zmiany jeśli chodzi o zdrowie zwierzaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam, że za moich czasów młodości piesek jadł praktycznie to co właściciel na obiad Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 834

PostWysłany: Nie Mar 10, 2019 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ooo ikonka1 ja też polecam barf original Smile Wy pozbyliście się problemów trawiennych dzięki nim a my alergii Smile i nie określiłabym tego w ten sposób, że te karmy mają smaki. One są przecież zrobione w 100% z dziczyzny, gęsiny czy cielęciny więc posiadają naturalny smak i aromat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edgar
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 43

PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pies zje każdą karmę którą mu poda człowiek. Rola człowieka w tym żeby ona była odpowiednia do rasy i wielkości psa. Mój psiak ostatnio jada karmę reico. Zawartość mięsa w karmie odpowiada proporcjom takim jakim żywiły
by się zwierzęta w naturze. Zauważyłem, że pies je mnie co może wskazywać, że karma jest wysokokaloryczna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak często chodzicie ze swoim psem do weterynarza? Bo mój pies jest po złamaniu przednich łap i zastanawiam się czy faktycznie nie kupić jemu urządzenia Biomag Vet żeby miał gdzie się regenerować, bo wiadomo każdy wysiłek będzie wymagał od niego sporo energii, a jeśli ja mogę jemu pomóc to chyba nie mam wyjścia tak mi się wydaje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 228

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edgar napisał:
Pies zje każdą karmę którą mu poda człowiek. Rola człowieka w tym żeby ona była odpowiednia do rasy i wielkości psa. Mój psiak ostatnio jada karmę reico. Zawartość mięsa w karmie odpowiada proporcjom takim jakim żywiły
by się zwierzęta w naturze. Zauważyłem, że pies je mnie co może wskazywać, że karma jest wysokokaloryczna.


Od tego jakby nie patrzyć zależy zdrowie naszego pupila Smile.
Jakbyście szukali solidnej karmy dla psa, to tutaj macie bardzo duży wybór https://www.e-pazur.com/k8,psy-karma-sucha-dla-psa.html
_________________
Zajrzyj ciekawostki http://nasza-kamienica.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jolenka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2019
Posty: 444

PostWysłany: Sob Sie 24, 2019 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiednie karmienie psa jest bardzo istotne i ma duże znaczenie dla zdrowia. Jeśli go przekarmisz to będzie źle a jeśli jedzenie będzie zbyt ubogie to pies może zacząć chorować. Dużo informacji znajdziesz tutaj na blogu https://royalcanin.pl/blog/jak-czesto-karmic-psa/ który prowadzi Royal Canin czyli producent karmy. Im na pewno można zaufać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antonio
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Skrzydlna

PostWysłany: Sob Sie 24, 2019 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że o otyłości lub zmianie diety musi zadecydować weterynarz i przede wszystkim doradzić Ci co kupować i jak karmić psa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polla
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Lip 2019
Posty: 61

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 5:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to widzę, że nie będę oryginalna jak polecę dietę barfową i karmy BARF ORIGINAL Smile Ja tak samo jak pinki i ikonka1 uważam, ze to najbardziej odżywcza a przy tym pełnowartościowa dieta dla każdego psiaka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja swojego psa nie karmię takim domowym jedzeniem, tylko zawsze karmę wybieram. Też ma już takie swoje, które bardziej lubi, a które mniej. Teraz karma dla psów też jest w promocji w gazetce https://blix.pl/sklep/dino/gazetka/118177/?pageNumber=13#pid=13 . Możecie sobie zerknąć, ja tam zawsze takich promocji szukam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 6:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do diety psa, jeżeli chcesz aby dobrze się odżywiał to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest https://www.zwierzakowo.pl/ Znajdziesz tutaj bardzo ciekawe oferty które z pewnością bardzo Ci się spodobają. Ceny nie są wygórowane a bardzo dużo tutaj oryginalnych produktów spożywczych dla zwierzaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
heaney.don
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pies dostaje odpowiednią ilość karmy i nie jest dodatkowo częstowany różnymi smakołykami z kuchni to dieta nie będzie potrzebna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 6:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że mój pies potrzebuje odpowiedniej diety. Powinien się nim zająć jakiś dobry specjalista. Bardzo ciężko takiego znaleźć. Szukam specjalistycznej przychodni weterynarz białołęka Czekam na wasze opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
stele
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sty 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 27, 2020 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, mam małego pieska i zastanawiam się nad doborem dobrej karmy dla niego, może ktoś z was jest w stanie mi coś doradzić? Na https://fajnypiesek.pl/karma-dla-szczeniaka/ widziałem ciekawe zestawienie karm dla szczeniaków, może warto będzie się posiłkować informacjami tam zawartymi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy