FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wynajem magazynów
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zmeczony
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lip 2011
Posty: 2

PostWysłany: Pią Lip 22, 2011 8:38 pm    Temat postu: Wynajem magazynów Odpowiedz z cytatem

Witam, szukam magazynu powyżej 1000 m2 do przechowania ładunków. Słyszałem o firmie Jartom. Na ich stronie www.jartom.pl widac dość ciekawą ofertę. Czy miał już ktoś z was styczność z tą firmą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
arturk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Sie 2011
Posty: 4

PostWysłany: Nie Sie 07, 2011 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie znam tej firmy, ale mogę Panu polecić portal z ogłoszeniami nieruchomościowymi http://www.nieruchomosci.net.pl/
Znajdzie Pan tam również oferty sprzedaży/wynajęcia magazynów i innych powierzchni firmowych.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kostka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lip 2011
Posty: 127

PostWysłany: Pią Sty 20, 2012 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ten portal posiada też nieruchomości handlowe na wynajem, chodzi dokładnie o powierzchnie magazynowe przeznaczone zarówno na sklep jak i magazyn w mięście, a nie oddalone od miast tak jak to jest w przypadku parków logistycznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Czw Lut 02, 2012 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jartom to solidna marka - jeden z rynkowych liderów w tej branży. Napisz dokładnie jakiej nieruchomości oczekujesz to pomogę ci znaleźć odpowiednią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paleta66
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 12 Gru 2013
Posty: 14

PostWysłany: Czw Gru 12, 2013 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja słyszałem o Operis pod Katowicami - mają dużą powierzchnie magazynów i chłodni. Nie wiem na ile pasuje ci lokalizacja...
_________________
chłodnie i nie tylko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Nie Sty 05, 2014 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pierwsze słyszę, ale daj znać jak ci sie z nimi udało
_________________
ta da dam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina546
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 61

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze do niedawna też wynajmowałam magazyn, ale jak podliczyłam wszystko, to jednak bardziej opłaca się zbudować własny magazyn. Inwestycja w halę z konstrukcją stalową zwraca się bardzo szybko. Do tego znajomy polecił mi firmę CoBouw. Jemy wykonywali chłodnię na owoce. Ich usługi są kompleksowe, a prace wykonują w pełni profesjonalnie. Nawet instalacje w magazynie wykonują. Po co w takim razie wynajmować? No chyba, ze ktoś nie ma kapitału na budowę, to wtedy nie ma wyjścia. Ich usług można znaleźć na http://www.cobouw.pl/projektowanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Sro Sie 27, 2014 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewelina, to prawda, znajomy na hurtownię wynajmował wiecznie hale, i płacił ciężkie pieniądze. Zawsze też coś było nie tak: a to dach przeciekał, a to instalacja elektryczna była do wymiany,chcąc mieć wszystko zrobione na czas i dobrze, sam robił remonty, a przy rozliczeniach i tak były problemy. W końcu zdecydował, że wybuduje własną halę, kupił ziemię, wynajął firmę Zarzycki Konstrukcje, dobrał trochę kredytu i teraz jest na swoim, a kasę, którą wcześniej płacił za wynajem, przeznacza na ratę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2015 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odsyłam tutaj - http://www.jartom.com/nieruchomosci/hale-wynajem-warszawa Kwestia tego jakim dysponujecie kapitałem. Generalnie hale do wynajęcia to nie tylko Warszawa, ale również wiele okolicznych miast - okazji nie brakuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2015 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwiązanie warte rozważenia:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barkus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Kwi 2015
Posty: 8

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2015 6:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oferta faktycznie godna zastanowienia się Możesz spróbować. Ja nie maiłam do czynienia więc nie wypowiadam się na temat firmy. Powodzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj jeszcze aktualne okazje pod wynajem, po prostu je wykorzystajcie - http://www.jartom.com/nieruchomosci/hale-wynajem-warszawa-warszawa Pytanie tylko - czy posiadacie na to środki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dembik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 71

PostWysłany: Pon Maj 04, 2015 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są specjalne giełdy odnośnie wynajmowania powierzchni magazynowych lub też firmy, które zajmują się profesjonalnie pośrednictwem w wynajmie. Co do budowy magazynu to się zgodzę, że inwestycja zwraca się po kilku latach więc jak ktoś ma rozwojową firmę, na pewno warto się nad tym zastanowić. Tych firm nie kojarzę, ale ze sprawdzonych na pewno mogę odesłać do STALBAU - http://www.stalbau.pl/ swego czasu byli jedną z najsolidniejszych firm w Polsce myślę, że to akurat w ciągu tych 3 lat się nie zmieniło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Pią Maj 08, 2015 8:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zypa napisał:
Tutaj jeszcze aktualne okazje pod wynajem, po prostu je wykorzystajcie - http://www.jartom.com/nieruchomosci/hale-wynajem-warszawa-warszawa Pytanie tylko - czy posiadacie na to środki?


Ile trzeba mniej więcej zainwestować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Sob Lut 27, 2016 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wynajem magazynów jest bardzo opłacalny http://nf.pl/po-pracy/co-mozna-znalezc-w-magazynie-do-wynajecia,,54171,263 . to dużo mniejszy wydatek od budowy własnego magazynu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy