FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pensjonat, namiot czy agroturystyka?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Wto Cze 11, 2013 4:07 pm    Temat postu: Pensjonat, namiot czy agroturystyka? Odpowiedz z cytatem

Jakie opcje na nocleg w czasie wakacji bierzecie pod uwagę? Zawsze intrygowała mnie agroturystyka nad jeziorem, ale nigdy nie miałam okazji się wybrać w takie miejsce.
Ktoś z Was może powiedzieć, czy to dobry pomysł dla typowego mieszczucha? Wiecie - chciałabym poobcować z naturą itd, ale w granicach rozsądku. No i nie chciałabym np. żeby gospodarze traktowali mnie jak domownika z pełnym dobrodziejstwem znaczenia tego słowa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Czw Cze 13, 2013 7:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również lubię kontakt z naturą. Mogę polecić Ci bardzo fajne miejsce w którym będziesz mogła poodpoczywać w otoczeniu przyrody - Jezioro Zegrzyńskie pod Warszawą. Znajduje się tam rewelacyjne centrum rekreacyjne Promenada - często jeżdżę tam ze znajomymi aby skorzystać z licznych sportów wodnych które są tam dostępne.
Myślę, że nikt nie powinien się tam nudzić. Dla dzieciaków również są fajne atrakcje - dmuchany zamek, mini jeepy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mataxx
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 75

PostWysłany: Sob Cze 15, 2013 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agroturystyka staje się coraz bardziej popularna, coraz więcej ludzi wybiera właśnie wieś na wakacje. Ludzie mieszkający w miastach mają dosyć hałasu aut itp. W agroturystyce mamy kontakt z dziką przyrodą, tak cenioną w dzisiejszych czasach. Agroturystyka to przyszłośćWink


______________________________________
kangas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bisq
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Cze 2013
Posty: 23

PostWysłany: Pon Cze 17, 2013 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agro turystyka fajna sprawa. Lepsze to niż leżenie przed basenem w Tunezji.
Na pewno skorzystam z tego namiaru w tym roku, dzięki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mike
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 07 Cze 2013
Posty: 24

PostWysłany: Sro Cze 19, 2013 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wiecie - chciałabym poobcować z naturą itd, ale w granicach rozsądku. No i nie chciałabym np. żeby gospodarze traktowali mnie jak domownika z pełnym dobrodziejstwem znaczenia tego słowa...

Jeśli szukasz obcowania z naturą to polecam noclegi w puszczy białowieskiej http://www.ujasiaimalgosi.eu/ . Tego klimatu nigdzie indziej w Polsce nie znajdziesz. Byłem tam chyba trzy lata temu. Super powietrze i pięknie widać nocą gwiazdy. W puszczy białowieskiej masz do woli miejsca na piesze wędrówki. Miejscowi oferują także usługi w zakresie wycieczek na podglądanie zwierzyny, nawet żubrów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zaz87
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Maj 2013
Posty: 33

PostWysłany: Sro Cze 26, 2013 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakiś przytulny pensjonat w Beskidach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2013 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pensjonat w Beskidach brzmi świetnie, chociaż czasem fajnie też wyjechać na wakacje poza granice kraju. W tym roku akurat nie miałam takiej możliwości, ale w przyszłym planuję wczasy na jakiejś pięknej greckiej wyspie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wielkopolanin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Maj 2013
Posty: 60

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2013 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem w tym roku kilka dni pod namiotem. Ogólnie jestem w stanie przystosować się do każdych warunków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Byczku_S
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 31

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2013 10:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi Drodzy, tatrzańskie szlaki to prawdziwy cud natury. Sami sie przekonajcie ile jest atrakcyjnych ofert w górach: http://www.enocowanie.net/noclegi,gory.html Nic absolutnie nic nie moe sie równać z Doliną Pięciu Stawów. Ja sie lubię porządnie dotlenić- nad morzem wdycha się jod ale to nie dl a mnie. Dopiero jak ścieka ze mnie pot i czuję wysiłek w nogach, wtedy dopiero mam satysfakcję. W ogole sobie nie wyobtaząm spedzania urlopu przed telewizorem. Im bardziej czynnie spedzamy wolny czas, tym lepiej sie to odbija na naszym samopoczuciu i naszym zdrowiu. Zadne zabytki, żadne zwiedzanie, żadne opalanie się nie jest w stanie dorównać chwilom gdy idziesz sobie szlakiem i czujesz radość życia. Jest tu ktoś podobny do mnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2013 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie się z tym zgadzam, ale w sezonie w Tatrach jest prawdziwe zatrzęsienie turystów, a ja wolę jednak trochę ciszy i spokoju w górskich wędrówkach Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Wto Gru 17, 2013 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bardzo lubię zwiedzać miasta Wink Razem z mężem staramy się przynajmniej kilka razy do roku odwiedzić jakieś piękne miejsce w Polsce Wink Bardzo na przykład podobało mi się w Poznaniu. Mimo, że jest to duże miasto jest bezpiecznie, cicho i jest wiele ciekawych zabytków do zobaczenia.
Hotel polecam wynająć w centrum miasta. Grupa Accor ma w swojej ofercie takie obiekty: http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/poznan/hotel-poznan.htm Dzięki temu będziecie mieli blisko do najważniejszych zabytków na mapie miasta Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Sro Gru 18, 2013 1:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agroturystyka jest ok, pensjonaty wychodzą drożej, ale to też fajna opcja, a pod namiotem spałam tylko raz, ale średnio mi się to podobało, nie dlatego, że muszę mieć nie wiadomo jakie luksusy, ale jednak ciągle miałam wrażenie, że zaraz jakiś niedźwiedź nas zaatakuje, a poza tym było jakoś tak ciasno i bez toalety Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Niewidzialny
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Sty 2014
Posty: 23
Skąd: Długa Kościelna.

PostWysłany: Pią Sty 31, 2014 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie tanio wychodzi przyczepa Kempingowa. A jeszcze inną ciekawą opcją jest wymiana domami, np. z rodziną lub znajomymi mieszkającymi w górach lub nad morzem.

Tu więcej na temat tego sposobu: http://www.lanik.pl/tanie-wakacje/nie-stac-cie-na-wakacje-wymien-sie-domami/
_________________
Słowniczek anime - Pojęcia z Anime i Mangi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniec_Mieszkania
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 16
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno byłoby mi odpoczywać pod namiotem. Pewnie po powrocie do domu odpoczywałbym od namiotu... Smile

Ostatni raz pod namiotem byłem 7 lat temu Very Happy
_________________
Polecam: Pompy ciepła odwierty oraz Środki czystości hurtownia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lolek112
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Wrz 2013
Posty: 33

PostWysłany: Pon Mar 03, 2014 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkaniec_Mieszkania napisał:
Trudno byłoby mi odpoczywać pod namiotem. Pewnie po powrocie do domu odpoczywałbym od namiotu... Smile

Ostatni raz pod namiotem byłem 7 lat temu Very Happy

byłem raz pod namiotem i powiedziałem nigdy więcej ... nie ma to jak domek i spokojna noc Smile
_________________
Zajmuje się sprzedażą przyczep samochodowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy