FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Transport do Niemiec
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotycz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2013
Posty: 866

PostWysłany: Nie Lip 14, 2013 9:43 am    Temat postu: Transport do Niemiec Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś szuka, to wrzucam link - sprawdzony transport do Niemiec: http://www.przewozy-poznan.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Pią Lip 19, 2013 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz podać jakie stawki są za ten przewóz? Wiem, że przewozy do Niemiec są generalnie drogie, zwłaszcza z Polski. Daj mniej więcej jakiś kosztorys.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
insomnia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2013
Posty: 92

PostWysłany: Sro Lip 24, 2013 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam taki transport do niemiec firma sprawdzona, ja sama z niej kilka razy korzystałam i na prawdę uważam, ze jest godna polecenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mataxx
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sie 2012
Posty: 75

PostWysłany: Wto Sie 27, 2013 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja jeździłem jeszcze rok temu do Niemiec i z Niemiec to płaciłem jakieś 70 euro w jedną stronę, faktycznie nie jest to tanio bo mój kolega właśnie pojechał do Grecji za 600zł w obie strony.


______________________________________
Najlepsze zdjęcia ślubne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Sro Wrz 18, 2013 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najtaniej to chyba teraz wychodzi podróż samolotem. Moja kuzynka płaciła ostatnio 50 euro w obie strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marconi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2013
Posty: 2
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2013 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trelkovska napisał:
Najtaniej to chyba teraz wychodzi podróż samolotem. Moja kuzynka płaciła ostatnio 50 euro w obie strony.


Ale w tej cenie tylko tanimi liniami normalny bilet to koszt zdecydowanie większy.
_________________
Nikt nie urodził się bez płaczu, nikt z umarłych nie wrócił.
przeprowadzki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Z zachodu
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Wrz 2012
Posty: 70

PostWysłany: Wto Gru 31, 2013 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie transportu do Niemiec, to zobaczcie sobie ten poradnik odnośnie transportu między Polską i Niemcami w kontekście spedycji międzynarodowej .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Pon Sie 25, 2014 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z Was może zajmował się kiedykolwiek przewozem rzeczy z Azji? Przyznam szczerze, że będę musiała zorganizować transport towaru tirem z Chin, ponieważ będę zamawiała stamtąd ubrania do sklepu z odzieżą, który prowadzę. Już się boję tych wszystkich formalności, no ale jakoś będzie trzeba to załatwić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2014 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jedzie się większą grupą warto jest czasami skorzystać z wynajmu autokaru albo mikrobusu. Opłaca się to o wiele bardziej.
Aktualnie ofertę taką posiada między innymi biuro Avia Toru travel: http://aviatourtravel.pl/nasz-transport/ - tutaj można się z nią zapoznać.
Sama jakiś czas temu jechałam z wiekszą grupą znajomych na wycieczkę . Skorzystaliśmy, jesteśmy zadowoleni.
Wygodna maszyna, nowoczesna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kamila_90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 319

PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam super firmę - http://usluga-transportowa.pl mają naprawdę super ceny transportu do niemiec bo często tam kursują Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mirek92
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 22

PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie Fracht, jest chyba to najlepsza firma transportowa w Polsce, przynajmniej jak dla mnie Smile Jak wybrać dobrą firmę transportową? Tutaj wszystko jest wyjaśnione Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mataxx napisał:
Jak ja jeździłem jeszcze rok temu do Niemiec i z Niemiec to płaciłem jakieś 70 euro w jedną stronę, faktycznie nie jest to tanio bo mój kolega właśnie pojechał do Grecji za 600zł w obie strony.


Tu chodzi chyba bardziej o transport towarów. Jeśli ktoś dalej szuka to warto odwiedzić stronę firmy http://fracht.pl, która działa już od 20 lat. Myślę, że znajdziesz coś co Ci odpowiada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makuMba
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś już chcę jak najszybciej znaleźć jakiś transport do Niemiec to po prostu warto poszukać w jakiś takich grupach na fejsie specjalnych gdzie tam jest pełno tego typu właśnie ogłoszeń. Nie wiem czy ktoś nawet z was jeszcze używa takich gazet do czytania ale tam zawsze w dziale ogłoszenia ktoś podaję swój numer do transportu

Sprawdzisz mojego nowego bloga http://zmieniamymieszkanie.blog.pl/ ? Czekam na komentarze.


Ostatnio zmieniony przez makuMba dnia Pon Maj 25, 2015 1:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dembik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 71

PostWysłany: Czw Mar 19, 2015 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie o czym wy piszecie jak autorowi chodzi o transport towarów, a nie przejazd. Zresztą to takie troszkę wróżenie z fusów bo w zależności z jakiej części Polski ma się startować stawka będzie inna. Najlepiej to po prostu wejść sobie na giełdę - http://teleroute.pl/ i poszukać czy to przewoźników czy spedytorów którzy się podejmą. Często jak ktoś nie chce wracać na pusto to bierze za dużo mniejsze pieniądze nawet pół naczepy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 200

PostWysłany: Pią Mar 20, 2015 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja zwykle wybieram firmę przewozową http://vanwiatrak.pl/
Ceny mają porównywalne z konkurencją, za to mam pewność, że bezpiecznie dotrę na miejsce, a to chyba równie ważne. Mają zadbane busy, czyli przynajmniej widać, na co idą pieniądze.
Inna sprawa, to fajne promocje, szczególnie jak się dużo jeździ, powiedzmy do pracy, bo na przykład szósty kurs jest za złotówkę. To też fajna sprawa, w końcu większość osób raczej jeździ regularnie, a taki bilet swoje kosztuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy