FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Chwilówka?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
quescik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2014 6:43 am    Temat postu: Chwilówka? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich !
Od kilku lat planowaliśmy raz z dziewczyną zakup samochodu. Ponieważ od małego byłem wychowywany że lepiej odłożyć i kupić coś lepszego niż później dołożyć różnicę np. w naprawię. Postanowiliśmy odłożyć większą sumkę na auto. Ostatnio znajomi zaproponowali nam odkupienie od nich auta po atrakcyjnej cenie, niestety brakuje nam ok. 5 tyś zł.
Ponieważ i tak takiej sumy nie utargujemy przeglądaliśmy ofertę http://www.okmoney.pl/
Czy ktoś z forumowiczów miał styczność z tą firmą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy

Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Magdalena85
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety nie pomogę, ponieważ nie miałam nigdy styczności z tą firmą.
Powrót do góry
nija
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z załozenia odradzam wszelkie chwiłowki. Koleżnka pracuje w Stefczyku, to tam są jeszcze uczciwi, ale z resztą wielka niewiadoma
Powrót do góry
charlotte1991
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Maj 19, 2014 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również wychodzę z założenia, że nie opłaca się brać chwilówek. Z resztą wystarczy przeczytać ten temat http://www.comperia.pl/forum/kredyty/86-chwilowka-czy-pozyczka-w-banku.html by się w tym utwierdzić. Gdybym była w trudnej sytuacji finansowej to poszłabym do banku po pożyczkę lub zastawiłabym coś w lombardzie. Na chwilówkę w życiu się nie zdecyduję.
Powrót do góry
qreizi
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pon Cze 02, 2014 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to prawda, chwilówki to najgorsze co można wziąć z kredytów, nie dość, że dwa razy tyle trzeba oddać to jeszcze można w ładne maliny się wpakować. Lepiej wybrać się do jakiegoś banku i tam zapytać o kredyt.
szampanska
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Cze 05, 2014 7:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zastanawiałaś się może nad kartą kredytową? Jest to moim zdaniem znacznie lepsze rozwiązanie ponieważ nie jest tak oprocentowana jak chwilówka - która może mieć momentami bardzo duże obciążenie.
Poza tym również nie musisz wypełniać takiego ogromu dokumentacji jak w przypadku kredytu gotówkowego.
Zerknij sobie tu - na stronie znajdziesz dobry artykuł na temat kart kredytowych i debetowych. Może się na coś zdecydujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marek82
Specjalista
Specjalista

PostWysłany: Wto Cze 10, 2014 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a dlaczego nie chcecie wziąć tej pożyczki w banku?
Powrót do góry
szympol89
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Czw Sie 07, 2014 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo, że nie każdy chce rzucać się od razu na banki bo to nieco inne podejście, inne formalności, sprawdzanie, dokumentacje i przede wszystkim więcej czasu oczekiwania. Ja śmialo polecam chwilówki http://chwilowkiok.pl/forum/ lub inne pożyczki tego typu na niewielkie kwoty bo teraz firmy mają super oferty.
Powrót do góry
ulbik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Wto Paź 21, 2014 1:49 pm    Temat postu: chwilówka jak chwilówka Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest to nieduża kwota, a nawet jeśli chodzi o większą sumę, uważam, że dobrą opcją są pożyczki pod zastaw bo dzięki nim nie trzeba długo czekać na odpowiedź i szybko też można się dowiedzieć, ile maksymalnie się otrzyma po zastawieniu danego przedmiotu.
Powrót do góry
propos
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Lis 06, 2014 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę czasu już minęło, czy wybraliście już bank?
Powrót do góry
ulbik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik

PostWysłany: Pią Lis 07, 2014 12:15 pm    Temat postu: chwilówka Odpowiedz z cytatem

Ja również nie miałem styczności z tą firmą, ale mogę ci polecić inne rozwiązanie, czyli pożyczki pod zastaw. Warto czasem traktować swoje przedmioty, jak ruchomy kapitał, tym bardziej, że 5 k to kwota, jaką bez trudu można spłacić. Sami też możecie ustalić, kiedy będzie spłacać pożyczkę i w jakim okresie zamierzacie ją spłacić.
Powrót do góry
ivo91
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pią Lis 07, 2014 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilówki czy kredyty na dowód to jedna z droższych form pożyczania pieniędzy. Szczególnie wśród osób znajdujących się w różnego rodzaju rejestrach dłużników itd. Wtedy o kredycie bankowym można zapomnieć. Ważną zasadą jest, aby pytać o realną stopę oprocentowania. Inne zostały zebrane w tym wątku http://www.forum-kredytowe.pl/f127/szybki-kredyt-bez-zaswiadczen-tzw-kredyt-na-dowod-57568.html
Znaleźć tam można te najpopularniejsze oferty.
Powrót do góry
propos
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Pon Lis 10, 2014 8:49 am    Temat postu: Re: chwilówka Odpowiedz z cytatem

ulbik napisał:
Ja również nie miałem styczności z tą firmą, ale mogę ci polecić inne rozwiązanie, czyli pożyczki pod zastaw. Warto czasem traktować swoje przedmioty, jak ruchomy kapitał, tym bardziej, że 5 k to kwota, jaką bez trudu można spłacić. Sami też możecie ustalić, kiedy będzie spłacać pożyczkę i w jakim okresie zamierzacie ją spłacić.

Przyjmują przeważnie elektronikę czy np. obrazy też?
Powrót do góry
finko
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Nie Lis 23, 2014 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej biorą wszystko, co da się sprzedać Smile
Powrót do góry
propos
Ekspert
Ekspert

PostWysłany: Czw Gru 04, 2014 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź Smile
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

Skocz do: