FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaką klimatyzację polecacie?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dariaw
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sty 2014
Posty: 134

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 11:46 am    Temat postu: Jaką klimatyzację polecacie? Odpowiedz z cytatem

Szukam odpowiedniej klimatyzacji do swojego domu. Zależy mi na tym, aby dokładnie oczyszczała powietrze z pyłków oraz kurzu, ponieważ mam w domu dwóch alergików. Jaki model / system klimatyzacji możecie mi polecić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Magdalena85
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 3

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 12:58 pm    Temat postu: Re: Jaką klimatyzację polecacie? Odpowiedz z cytatem

dariaw napisał:
Szukam odpowiedniej klimatyzacji do swojego domu. Zależy mi na tym, aby dokładnie oczyszczała powietrze z pyłków oraz kurzu, ponieważ mam w domu dwóch alergików. Jaki model / system klimatyzacji możecie mi polecić?

Dobrze, że pomyślałaś o klimatyzacji, ponieważ jest to bardzo przydatne urządzenie, szczególnie wśród alergików. Jeśli chodzi o firmę, to według mnie najlepsze są urządzenia oraz systemy klimatyzacji LG. Dlaczego tak uważam? Mianowicie LG Electronics to producent zaawansowanych technologii z zakresu wentylacji, ogrzewania oraz klimatyzacji. Najnowszy system klimatyzacyjny - energooszczędny system Multi V IV charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz łatwością instalacji. Szczegółowe informacje możesz znaleźć na stronie producenta - https://www.strefaklimatyzacji.pl/baza-wiedzy/artykuly/multi-v-iv-generacji,15.html. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janusz89
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Maj 2014
Posty: 3

PostWysłany: Pią Maj 09, 2014 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z przedmówcą. Korzystam z klimatyzacji w domu z tej firmy. Jeszcze nie miałem z nią żadnych problemów. Jest niezawodna. Bardzo się cieszę że zdecydowałem się właśnie na klime od tego producenta. Polecam każdemu kto się jeszcze waha
_________________
eleganckie prezenty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szampanska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 363

PostWysłany: Wto Maj 13, 2014 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja aktualnie posiadam w swoim biurze ten klimatyzator marki Lg:
http://najtaniej.co/produkt/klimatyzatory/klimatyzator-lg-artcool-stylist-g12wl.html - zamontowaliśmy go w zeszłym roku i bardzo dobrze ponieważ udało się bez problemu przetrwać upały jakie były w sierpniu.
Dobry sprzęt, mimo że nie taki tani ponieważ kosztował ponad 5 tys. złotych.
Niemniej to sprawdzona marka, z której praktycznie każdy użytkownik powinien być zadowolony.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
princepola
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 383

PostWysłany: Pią Sie 29, 2014 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzatory od Lg są bardzo dobre. Model, o którym pisze @szampanska znam - prezentuje się genialnie. Można dostosować go do wystroju pomieszczenia, poza tym jest mały, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca. Cena w tym przypadku ma spore znaczenie, ale wydaje mi się, że spokojnie można wybrać dużo tańszy klimatyzator tej marki i będzie się zadowolonym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marek82
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 10 Cze 2014
Posty: 59

PostWysłany: Sob Sie 30, 2014 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja posiadam w swoim domu klimatyzację LG, jest to standardowy model Basic. Po kilku lat użytkowania stwierdzam, że był to dobry wybór, bo klimatyzacja jak do tej pory jest bezawaryjna. Poza tym myślę, że warto w tym wątku poruszyć temat nowości klimatyzacyjnych właśnie tej marki (https://www.strefaklimatyzacji.pl/baza-wiedzy/artykuly/nowosci-w-ofercie-produktowej-lg-electronics-a-d-2014,14.html), ostatnio miałem okazję zobaczyć na żywo klimatyzator Artcool Slim Inverter V i muszę przyznać, że robi wrażenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Sob Sie 30, 2014 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta klima się rzeczywiście sprawdza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koro
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja i wentylacja w domu jest niezwykle ważna, bo inaczej masz wilgoć, a później grzyb
_________________
www.klimavent.pl
kanały wentylacyjne
klapy przeciwpożarowe
klimatyzacja warszawa
kratki wentylacyjne
wentylacja warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eko11
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Sty 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sty 14, 2015 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam klimatyzację z tej firmy www.eko-sanit.pl i bardzo sobie cenię, nie narzekam na hałas, ani na awaryjność.
_________________
www.eko-sanit.pl
klimatyzacja
wentylacja
klimatyzatory
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pią Sty 16, 2015 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze na początku warto pomyśleć o pochłaniaczu wilgoci. Moi znajomi zastanawiają się nad takim rozwiązaniem w kuchni. Nawet pomagałam im trochę szukać. Znalazłam takie pochłaniacze http://www.pochlaniaczewilgoci.pl/ i zastanawia mnie czy znajdę odpowiednik typowy do zastosowania w kuchni .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Coby
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Sty 2015
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sty 27, 2015 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj mają sporo fajnych rozwiązań - http://www.viessmann.pl, myślę że znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JuLiTkA
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 40

PostWysłany: Pią Sty 30, 2015 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze lepiej pomyslec o pompie ciepla, która również posiada taką funkcję. Szczegóły tutaj: http://www.sofath.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pią Lut 06, 2015 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepsza jest klimatyzacja Tychy od Tabor Klima. Profesjonaliści w każdym calu. Takiej firmy ze świecą szukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kowalr342
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 2
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę najlepiej by było porozmawiać z ludźmi, pracującymi w tej branży. Sam mam klimatyzację tej firmy http://www.acklimatyzacja.pl/serwis.html. Możesz z nimi się skontaktować i na pewno coś doradzą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem lepsze od klimatyzacji są pompy ciepła. To ekologiczne rozwiązanie które pozwala na ogrzewanie i ochładzanie mieszkania. Czy ktos z was ma u siebie tą instalację. Jak się sprawdza? Ja myślę o zainwestowaniu w nią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy