FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co na opryszczkę?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julisia00
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 2

PostWysłany: Sro Mar 04, 2015 1:43 pm    Temat postu: Co na opryszczkę? Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu zmagam się z opryszczką http://przyczyny-objawy-leczenie.pl/opryszczka-wargowa-ustach/ , ale wciąż nawraca. Czy możecie mi coś doradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bernna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czosnek to lekarstwo na wiele dolegliwości, głównie dlatego, że posiada naturalne właściwości przeciwgrzybiczne i przeciwbakteryjne. Sprawdza się również w zwalczaniu paskudnej opryszczki. Kiedy tylko poczujemy pieczenie wokół ust, należy w obolałe miejsce przykładać przekrojony ząbek czosnku. Powinien być pełen soku, jak najświeższy, nie stary i wysuszony. Przykładany do ust jak najczęściej sprawi, że leczenie znacznie się skróci. Minusem jest oczywiście nieprzyjemny zapach, na który jesteśmy skazani. Jednak szybkie leczenie wynagrodzi nam wszelkie niedogodności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sedujta
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

By osłabić objawy opryszczki, musimy jak najszybciej zastosować preparaty przeciwwirusowe. Jeśli nie mamy pod ręką specjalnych środków, możemy kilkakrotnie posmarować chore miejsce umoczoną w wodzie tabletką polopiryny (działa przeciwzapalnie).

Pomagają także nakładane miejscowo kremy (np. Avirol, Hascovir, ViruMerz, Vratizolin, Zovirax), płyny do przemywania (np. Sonol) czy sztyfty do smarowania (np. Polvir). Trzeba je stosować co 2 godziny. Jeżeli dochodzi do bakteryjnego nadkażenia opryszczki, lekarz może przepisać maści z antybiotykami.


http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/choroby-zakazne/opryszczka-wargowa-objawy-leczenie-i-zapobieganie-nawrotom-opryszczki

Powiedz ile masz w portfelu spa w karpaczu my wybierzemy to co najlepsze dla Ciebie.


Ostatnio zmieniony przez sedujta dnia Wto Maj 05, 2015 12:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest to, żeby również wzmocnić organizm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabriela101
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Mar 12, 2015 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cebula ? na opryszczkę należy przyłożyć kawałek cebuli. Okład z cebuli powinien być często zmieniany, aby na zmianę na ustach działać zawsze świeżym sokiem z tego warzywa. Można także pokrojoną cebulę zasypać dwoma łyżkami cukru lub zalać miodem i odstawić do lodówki na noc. Rano przyłożyć do opryszczki okład z soku. Podobnie jak w przypadku czosnku, minusem jest nieprzyjemny zapach.

Na tanie zakupy to tylko do nas kolorowe tapety zapraszamy!


Ostatnio zmieniony przez gabriela101 dnia Pon Maj 25, 2015 3:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dumnyzrodu
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Nie Mar 15, 2015 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aloes
Aloes to gatunek kaktusa, który od wieków znany jest ze swoich leczniczych właściwości. Kiedyś rósł w doniczkach niemal w każdym domu. Dziś o niego trochę trudniej. A szkoda, bo przydaje się w wielu sytuacjach. Przede wszystkim sok z mięsistych liści aloesu ma działanie przeciwbakteryjne i odkażające. Stosowany jest często by przyspieszyć gojenie ran. Warto więc przykładać go w miejsce wykwitu. Można też przygotować tonik z aloesu. Wystarczy zmiksować jędrny liść aloesu ze szklanką wrzącej wody. Po godzinie miksturę przecedzamy przez gazę. Przemywamy nią kilka razy dziennie usta, na których pojawiła się opryszczka.

Mój blog http://partyshaker.blox.pl/html - koniecznie zajrzyj w wolnej chwili.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2015
Posty: 34

PostWysłany: Pon Sie 24, 2015 5:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym aloesem - jak najbardziej się zgadzam. Ma właściwości antybakteryjne, moja mama wszystkie podejrzane krotki na twarzy naciera sokiem z aloesu. Ja nie hoduję go w domu - jakoś nie mam ręki do kwiatów. Ale w internecie jest masa kosmetyków z dodatkiem aloesu, warto jakiś wypróbować. Ja na wszystkie problemy z cerą mam http://aloes-forever.eu/?7,galaretka-aloesowa-zel-aloe-vera - jak na razie działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Sie 24, 2015 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W aptece są specjalne preparaty na opryszczkę. Popytaj farmaceutki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara28
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 144

PostWysłany: Wto Sie 25, 2015 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cebula i czosnek zdecydowanie dały najlepszy efekty! dzięki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cebula i czosnek? Serio?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kangur
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Sie 2015
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na opryszczkę najlepsza jest melisa.
_________________
sposobynapotencje.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tubylec
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 54

PostWysłany: Sob Sie 29, 2015 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie jakieś sposoby na kłykciny kończyste? To podobno ten sam wirus?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 202

PostWysłany: Nie Sie 30, 2015 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na kłykciny nie ma sposobu, trzeba iść do dermatologa i on juz ci zleci odpowiednią terapię. Nie ma sensu ryzykować, że będzie coś gorszego z nich. Na stronie Clinici Dermatologici z Gdańska, gdzie leczą takie schorzenia można przeczytać, że "Według szacunków, kłykciny kończyste występują u 1% aktywnej seksualnie populacji. Leczenie powinno być jednak wdrożone jak najszybciej. Do wyboru są różne metody terapeutyczne, które zależą od tego jak rozległe są kłykciny. Mimo tego żadna z metod nie jest całkowicie skuteczna, bo trudno pozbyć się samego wirusa. Leczyć należy jednak brodawki, które mogą przekształcić się w nowotwór. Nie wolno też dopuścić do tworzenia się blizn"
Nie przedstawia się to wiec zbyt różowo. WIęcej takich informacji znajdziecie pod adresem http://klykcinyhpv.pl/klykciny-konczyste-leczenie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
takom
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Sie 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pon Sie 31, 2015 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zovirax powinien być najskuteczniejszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
noemi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2016
Posty: 345

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania, że warto udać się z takim problemem do lekarza. poszukaj sobie jakiegoś dobrego w necie. Mnie byli potrzebni jacyś endokrynolodzy w Warszawie . Znalazłam kilku i wybrałam jednego z nich, gdzie umówiłam się na wizytę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy