FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Skoda Fabia - warto?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnulkaWros
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 10:09 am    Temat postu: Skoda Fabia - warto? Odpowiedz z cytatem

Serdecznie witam - mam drobne zapytanie. Razem z żoną stoimy przed wyborem samochodu. Ma to być małe auto do miasta i niekiedy na wypad odrobinę dalej. Poszukujemy czegoś używanego oraz w miarę trafnego. Piszę tu, bowiem chcę poradzić się zwykłych użytkowników - czy macie lub mieliście Fabię? Na portalach motoryzacyjnych ciągle słyszę, że jest niezniszczalna, niezawodna, niedroga i inne takie. Jednakże nie mam zaufania do takich opinii, często są sponsorowane, w związku z tym wolę zaczerpnąć wiedzy u pospolitych użytkowników. Niestety moi znajomi nie mieli styczności z tym wozem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
AnulkaWros
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 11:11 am    Temat postu: RE Odpowiedz z cytatem

oczywiście z mężem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JoanaA
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skody to fajne samochody, ja akurat miałam Octavie i byłam z niej bardzo zadowolona. O Fabii też słyszałam pozytywne komentarze. Co więcej, ich części są powszechnie dostępne, a utrzymanie i usługi takie jak chociażby wymiana oleju w Poznaniu (np. w http://acb24.pl/) lub innych dużych miastach nie są zbyt drogie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gabriela101
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogólnie jestem zadowolony. za taką cenę nie znalazlem auta z takim wyposażeniem (ABS, 4 poduszki, klima, kombi, 1.4 16V 80KM). trochę niedociągnięć, np. skrzypiące plastyki (sam usunąlem przyczynę) czy trzeszczące gumy stabilizatorów w suche dni. mnóstwo zamienników części oryginalnych na rynku i dostępność serwisów też mnie przekonala.

Ostatnio zmieniony przez gabriela101 dnia Pon Mar 21, 2016 11:33 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bernna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Pią Mar 06, 2015 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze względu na bezpieczną i solidna konstrukcje auta, w tym 4 poduchy auto waży dość sporo i 1.4 16v to absolutne minimum. Poza tym Ci co chodzili do jakiejś tam szkoły to wiedzą dlaczego 3 cylindrowe silniki z założenia są do bani. 1.6 16v pali i kosztuje więcej, osiągi są tylko ciut lepsze, a 1.9 tdi jest 10000 droższe niż 1.4, wiec trzeba naprawdę dużo jeździć żeby to sobie odbić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vonfondy4
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 3:51 pm    Temat postu: RE.. Odpowiedz z cytatem

Posiadam Fabię oraz powiem Ci, że nie są to wcale plotki bądź też kłamstwa. Auto jest właściwie fajne, pali niewiele, jest pożyteczne a części są tanie. Obsługa praktyczna, Skoda troszczy się o własnych klientów. Ja kupiłem z salonu, jakkolwiek bez problemu odnajdziesz zadbany egzemplarz. Jednakże uważaj na handlarzy, Fabie są ich ukochanym modelem (obok VW i Octavii).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicjajar5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 4:27 pm    Temat postu: RE:..... Odpowiedz z cytatem

Mój kolega taką jeździ. Fajowa, ale jeśli liczysz na jakieś doskonałe osiągi oraz uciechę z jazdy, to się zdziwisz. To banalne auto miejskie, funkcjonalne oraz tanie w utrzymaniu. Ja mam akurat inne preferencje, ale jak widać, Ty poszukujesz oczywiście takiego samochodu. Możesz bez skrępowania brać, tylko jak pisał poprzednik, uważaj na zajechane modele, w których lubują się handlarze. Kup od prywatnej osoby, sprawdź wszystko, zresztą - osobiście prawdopodobnie jesteś przekonany, jakim sposobem to funkcjonuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się zdecydował na jakiś egzemplarz z klimatyzacją, bo teraz jest taki okres, że jak pojedziecie na wakacje albo gdzieś to lepiej mieć niż potem żałować. A dziś auto serwis naprawa klimatyzacji to są grosze, więc nie macie się co obawiać o koszta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja to dziś rzeczywiście podstawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Cięzko sobie bez niej wyobrazić lato:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Nie Cze 21, 2015 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja przydatna rzecz, ale i Fabia, i wszystkie auta Skody, to dobry kompromis między ceną a jakością. Czesi bardzo się do swojej marki przykładają. A fakt, że i części, i naprawy tanie Smile
_______________________
http://max-hol.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupujcie Fabię - to dobry samochód. Jak się nie sprawdzi, to zawsze możecie sprzedać auto na sprzedajemy.pl. Wystawienie ogłoszenia jest bezpłatne, w przeciwieństwie do otomoto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anti
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sie 07, 2015 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem z tych, którzy jak raz wsiedli do japońskiego auta tak zakochali się na amen i nie chcą innego. W Skodzie nawet nie siedziałam. Za to polecam toyoty. Są nie tylko mało wypadkowe, dość tanie w eksploatacji, ale również super w prowadzeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2015 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem skoda to nie jest złe auto i nawet fajnie wygląda ale ten najnowszy model. Mo osobiście bardziej podoba się mazda. Ostatnio oglądałam auta nowe i strasznie mnie kusi by wziąć jakieś na raty. Nie wiem tylko jak mój budżet udźwignie kolejną ratę... Będę musiała to jakoś sensownie wyliczyćWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Pią Lis 27, 2015 5:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do klimy to zdania są podzielone. Mnie akurat nie przeszkadza i często ją wykorzystuje. Są też osoby, które czują się źle jadąc z włączoną klimą. Samo serwisowanie też nie jest drogie, bo np u nich http://klaczek.eu/index.php?go=klimatyzacja choć każdy wybiera innych fachowców, wiadomo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy