FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie wyjechać i oderwać się od remontu mieszkania?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marian788
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 12:00 pm    Temat postu: Gdzie wyjechać i oderwać się od remontu mieszkania? Odpowiedz z cytatem

Hej! Nasz remont mieszkania trwa już kolejny miesiąc i okazuje się, że w mieszkaniu, które dostaliśmy po rodzicach wszystko się sypie i remont musi być generalny;/ Moja małżonka nie ma już siły na ten remont, bo wiecznie wszystko zakurzone i przenosimy się z pokoju do pokoju, dlatego wpadłem na pomysł, że może byśmy gdzieś wyjechali na dwa tygodnie, by nabrać energii do działania. Może romantyczny wypad w góry? Moja żonka jest w nich bezgranicznie zakochana:) Moglibyście mi polecić jakieś miejsce w Karpaczu? Jakiś hotel z basenem, gdzie moglibyśmy się zatrzymać na kilka dni i miło spędzić czas?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
szubert88sz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Cze 12, 2015 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super pomysł z tym wyjazdem na czas remontu, bo mieszkanie w miejscu gdzie pełno kurzu i bałaganu to nic przyjemnego. Tylko w dzisiejszych czasach zostawić ekipę remontową samą sobie to trochę strach -chyba że masz kogoś zaufanego. Karpacz będzie idealnym miejscem na oderwanie się od tego wszystkiego. Hotel z basenem w Karpaczu znajdziecie nawet na miejscu,bo jest jeszcze przed sezonem i nie powinno być problemu z miejscami.

Ostatnio zmieniony przez szubert88sz dnia Pon Lip 06, 2015 1:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gracjanik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Maj 2015
Posty: 7

PostWysłany: Nie Cze 14, 2015 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko ładnie pięknie. Pomysł też super ale nasuwa mi się tylko jedno pytanie: kto będzie w tym czasie zajmował się waszym remontem? Bo chyba nie zostawicie kluczy jakiejś ekipie remontowej i nie pojedziecie sobie na wakacje? Chyba że macie jakąś bardzo zaufaną ekipę. A co do Karpacza to ja zawsze korzystam ze strony karpacz.pl i tam jest wszystko. Hotele i wszystkie zbliżające się rozrywki.Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marian788
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2015
Posty: 11

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gracjanik napisał:
Wszystko ładnie pięknie. Pomysł też super ale nasuwa mi się tylko jedno pytanie: kto będzie w tym czasie zajmował się waszym remontem? Bo chyba nie zostawicie kluczy jakiejś ekipie remontowej i nie pojedziecie sobie na wakacje? Chyba że macie jakąś bardzo zaufaną ekipę. A co do Karpacza to ja zawsze korzystam ze strony karpacz.pl i tam jest wszystko. Hotele i wszystkie zbliżające się rozrywki.Polecam

No właśnie zostawimy ekipę, bo ekipa jest zaufana, a w razie problemów zajrzy do nich mój kumpel, tak więc nie ma przeciwwskazań, co do wybrania się na kilka dni urlopu, a przecież taki wyjazd doda nam energii do działania i motywacji , a to tylko same plusy:) A czy jakiś konkretny hotel czy miejsce, gdzie moglibyśmy się zatrzymać moglibyście mi polecić? Nie tak ogólnie, ale konkretnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Pon Cze 15, 2015 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zedcydowałam się na spływ Brdą z http://www.superkajak.pl/kontakt/ Ratownik, nowoczesny sprzęt i piękna rzeka Smile Czego chcieć więcej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
propos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2014
Posty: 235

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wolisz góry czy morze? Bo ciężko doradzić nie znając preferencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karollo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Gru 2014
Posty: 98

PostWysłany: Pon Sie 03, 2015 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybieram całkiem inny kierunek niż góry czy morze.... zakochałam się we wschodniej Polsce i sukcesywnie odwiedzam kolejne miasta. Ostatnio odwiedziłam Rzeszów, może nie po to, żeby odpocząć po remoncie ale przed remontem ;)Miasto jest super i hotel Ferdynand w którym się zatrzymałam też Smile Tam po prostu można odpącząć pochodzić i na prawde się zrelaksować. BArdzo fajny obiekt i miasto - nic mi więcej do szczęścia nie potrzeba Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedź do Karpacza, tam wybór hoteli jest bardzo duży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 9:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Karpaczu? Nie zgodzę się. Według mnie więcej tam pensjonatów i kwater.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hohome
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 287

PostWysłany: Czw Sie 06, 2015 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może tutaj http://jachranka.pl/
Masz piękną okolicę do tego przyrodę więc na pewno będziecie mogli odpocząć trochę od męczącego remontu. Nie ma nic lepszego niż właśnie przyroda i miejsce do odpoczynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Czw Sie 06, 2015 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej w jakieś ciche miejsce, otoczone przyrodą w środku lasu, albo polany Smile Bardzo fajnie jest w Jurze Krakowsko Czestochowskiej, można się wybierać na długie piesze lub rowerowe wycieczki Smile A zatrzymać się możecie np. w hotelu http://www.hotelfajkier.pl/wellness-spa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Janos82
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Sie 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sie 07, 2015 7:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam proponuję Ci wyjechać w nasze Polskie góry, bo jak wiemy to nad polskim morzem jest jeden wielki szał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pią Sie 07, 2015 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno nie do teściowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 204

PostWysłany: Nie Sie 09, 2015 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile można się zrelaksować też na miejscu - kino, teatr itp. My co jakiś czas fundujemy sobie trochę przyjemności. Widziałam na stronie sollusa że mają bilety na Klaps 50 twarzy Grey'a . Zapowiada się że wrzesień to będzie dobry sezon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 370

PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz ofertę Hotelu Windsor w Warszawie, 4 gwiazdki i bardzo wysoki standard. Oferta hotelu jest bardzo bogata, od różnych siłowni i spa, kręgielni po atrakcje plenerowe.

Prywatna plaża nad Zalewem Zegrzyńskim
Pomost z miejscami do cumowania
Sporty wodne – kajaki, rowery wodne, jachty, skutery wodne
Rowery turystyczne
Boisko do siatkówki plażowej
Boiska do piłki nożnej, siatkówki i badmintona
Plac zabaw dla dzieci z dmuchanym zamkiem i trampoliną
Park linowy Jachranka – na terenie hotelu
Aquapark Jachranka – 500 m od hotelu
Korty tenisowe CSK – 1 km od hotelu

To tylko kilka atrakcji. Bardzo fajna opcja, jeśli ktoś chce połączyć wypoczynek z rozrywką! Very Happy
http://windsorhotel.pl/dla-ciebie-hotel-windsor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy