FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Większe ciało
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andrzykk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 4
Skąd: Radom

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 12:10 pm    Temat postu: Większe ciało Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie jakiekolwiek trudności z akceptacją samej siebie względem wagi, to polecam ten tekst Smile http://www.kobietaxl.pl/zycie/jestem-gruba-i.html
_________________
I'm bad!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Natalia88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre:-)
wszystkie formy prowadzące do samoakceptacji są dozwolone:-) najważniejsze jest to, żeby nie przejmować się ludzką gadką i jednak też troszkę zadbać o siebie, może nie ze względu na wizualizację, ale dla zdrowia chociażSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Moll
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie w zupełności! nie ma co się przejmować gadką innych ludzi, w dodatku najprawdopodobniej durną gadką w stylu "ciocia dobra rada, a sama na siebie nie patrze w lusterku, bo by pękło"... Odrobina samozaparcia i systematyczności i wszystko sie da zrobić!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mysza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 80

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie tak- nie słuchać innych tylko akceptować siebie. Jeśli mi przeszkadzają zbedne kg to staram sie cokolwiek z tym zrobić. Jeśli czuje sie dobrze w swoim ciele to wszystko jest ok Smile I nikt mi nie wmówi że wyglądam źle. Ja niestety ostatnio trochę sobie pofolgowałam z jedzeniem a że jestem niska to każdy dodatkowy kg widać i źle z tym sie czuję. I zaczynam coś robić. uwielbiam warzywa więc kg polecą szybko Wink Z tym że muszę blender kupić bo mój sie już buntuje. Chyba najfajniejszy to braun blender stąd http://www.euro.com.pl/blendery/braun-mq775-patisserie.bhtml . Ma sporo ważnych dla mnie funkcji i jest ładny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ochronaR
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak można zaakceptować siebie ale czasem waga pokazuje swoje czyli to, że niestety ma się za dużo kg na sobie. Jedynie co mogę powiedzieć - co to tak naprawdę trzeba jeść to warzywa i owoce to najlepsze co może być jak ktoś tak systematycznie i mocno dba o swoją dietę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
killer
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lip 05, 2015 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może zabrzmieć okrutnie, ale zaakceptować to można nawet damskiego boksera, jeśli tylko jest się wystarczająco naiwnym człowiekiem. Moim zdaniem najpierw powinniśmy ocenić stan swojego zdrowia i jak to rokuje na przyszłe lata, a dopiero myśleć o akceptacji dodatkowych kilogramów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juno
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pon Lip 06, 2015 9:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bardzo wierzę w podobne deklaracje. Kilka popularnych osób większego rozmiaru deklarowało, że im tak fajnie, nie mają problemu z akceptacją siebie, po czym za jakiś czas okazało się, że się odchudziły. Czyli jednak waga im przeszkadzała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2015
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo fajny tekst!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sob Lip 11, 2015 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadwaga spowodowana chorobą, a nie złym odżywianiem jest o wiele trudniejsza do akceptacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fuuz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Nie Lip 12, 2015 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważna jest samoakceptacja, bo skupianie się na opinii innych często zatrzymuje nasz rozwój i niesamowicie nas ogranicza. Jednak w przypadku wagi uważam, że zbyt duża nadwaga, a w zasadzie otyłość jest po prostu groźna dla życia. Warto siebie akceptować, ale również pielęgnować swoje zdropie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nfreitag
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Lip 15, 2015 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Wiadomo, że samoakceptacja jest bardzo ważna. Ale według mnie są granice. Absolutnie nie powinno się akceptować nadwagi. Pamiętajmy, że to choroba, że nadwaga ma fatalne skutki dla naszego organizmu. Osoby otyłe trzeba wspierać w walce o redukcję wagi.
_________________
NafreTka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raddo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Lip 15, 2015 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadwaga to jest choroba. Prawie każda otyła osoba twierdzi, że jada niewiele a ja wszystkie te historie weryfikuję i wychodzi mi, że jednak jedzą sporo. Moja mama przykładowo uwielbia słodycze, le oficjalnie niewiele jada. Najtrudniej przyznać się przed samym sobą, że mamy problem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 7:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic przeciwko otyłym osobom. Wręcz powiem, że dziwnie byłoby gdybyśmy wszyscy byli tacy sami. Jednak zawsze patrząc na skrajnie otyłe osoby zastanawiam się, czy nie martwią się o swoje zdrowie (bo wygląd to faktycznie kwestia akceptacji).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dawidko
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Sty 2015
Posty: 35

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam, że akceptowanie otyłości może prowadzić do powaznych schorzeń później
_________________
Domofon radiowy do domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bagatyrkat
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2015
Posty: 8
Skąd: Wadowcie

PostWysłany: Pią Lip 17, 2015 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam jakieś 5kg nadwagi . tzn wg mnie bo wg kalkulatora BMI to wagę mam w normie , ale mam straszny cellulit na pośladkach ;( muszę coś z tym zrobić niestety ) także ja tam nie akcpetuje swojej wagi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy