FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wózki widłowe
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mysza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 80

PostWysłany: Nie Sie 02, 2015 8:39 pm    Temat postu: Wózki widłowe Odpowiedz z cytatem

Czy ktos jest obeznany w temacie wózków widłowych? Chodzi o wymiane opon na takie PrestigeTyres - słyszałam że są najlepsze i bardzo wytrzymałe. Ciekawa jestem jak w użytkowaniu sie sprawują. ( Mój brat ma hale magazynową i 2 wózki widłowe Wink )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kikol
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Sie 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto Sie 04, 2015 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o pracę na produkcji to nie jest to prosta sprawa, z wózkami też nie. Trzeba mieć mnóstwo pozwoleń i papierków obecnie nawet na to... ale jeśli ktoś szuka tego typu pracy to podrzucam przy okazji Praca na produkcji w Katowicach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2015 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wózki widłowe to już całkiem profesjonalny sprzęt. Nie jest to nic taniego ale na pewno bardzo się przydaje. Mój znajomy niedawno tutaj oglądał właśnie takie wózki. Spory wybór
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dembik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 71

PostWysłany: Pon Gru 14, 2015 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wejdź sobie tutaj - http://www.oferteo.pl/wozki-widlowe - masz w zasadzie w jednym miejscu większość firm, które zajmują się sprzedażą, naprawą i wszystkim co związane z wózkami można się skontaktować i zapytać. Chyba najprostszy sposób, żeby to zrobić z głowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Pon Sty 25, 2016 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze możeszkupić używane wózki widłowe lub prosto od producenta wtedy powinno być taniej. My mamy nowe wózki widłowe ale co chwilęj est jakiś problem z akumulatorami. Ostatnio szukałam serwisu baterii trakcyjnych i akumulatorów. Trafiłam na http://www.fhualex.pl/ i chyba oddam nasze akumulatory do naprawy. Jeśli nic się nie da z nimi zrobić to zamówię nowe. FHU Alex zajmuje się również sprzedażą baterii i akumulatorów i dostarczaniem ich bezpośrednio do klienta za free.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom7878
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 144

PostWysłany: Pon Sty 25, 2016 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z używanymi to róznie bywa. Najlepiej zamówić od producenta. Zobacz sobie wyszukiwarka producentów. Z tego co widziałem jest tam sporo firm sprzedających wózki widłowe najwyższej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Czw Gru 14, 2017 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że nowy to nowy. Jednak taki sprzęt, jak każdy inny, może zwyczajnie odmówić posłuszeństwa. A wiadomo - sprzęt, który nie pracuje, nie zarabia na siebie. Dlatego dobrze jest mieć gdzieś pod ręką firmę taką jak Japanlift https://www.japanlift.pl/, która zajmuje się profesjonalnym serwisem wózków widłowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 1:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A w ogóle to trudno nauczyć się jeździć takim wózkiem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Pon Paź 08, 2018 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wózki widłowe to ze swojej strony mogę polecić Ci firmę Lemarpol. Mają świetnie przygotowaną ofertę jeżeli chodzi o zakup (ponad 350 sztuk na magazynie) do tego bardzo dobre ceny w zakresie serwisu i możliwość wynajmu krótko bądź długoterminowego na jednych z najlepszych warunków i możliwością późniejszego odkupienia. Współpracujemy z nimi już od dłuższego czasu i na ten moment utrzymują wysoki poziom który obiecywali. Ja jestem pozytywnie zaskoczony zarówno podejściem obsługi jak i poziomem i czasem realizacji serwisów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, które rozglądają się za oponami do wózków widłowych polecam skontaktować się z firmą www.torus.com.pl Sprzedają opony do wszystkich typów pojazdów, w tym do wózków widłowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Strelka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 168

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stawiajcie na sprawdzone firmy jeżeli chodzi zarówno sprzedaż jak serwis wózków widłowych, na pewno taka dłuższa współpraca bardzo dobrze wam zaowocuje. Propozycje od https://gizo.pl/ powinny na pewno was zainteresować, posiadają tu szeroką ofertę na różnego rodzaju wózki widłowe wykorzystywane na magazynach, a także w innych firmach. Również zajmują się serwisem i sprzedażą podnośników koszowych, nożycowych, maszyn używanych za bardzo dobre ceny. Z tego co widziałam to mają sporo oddziałów zlokalizowanych w Polsce, ale i także w kilku innych europejskich krajach. Zapoznajcie się z ich szeroką ofertą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Wto Maj 07, 2019 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mieszkacie w pobliżu Olsztyna to polecam wam skontaktować się z firmą www.truckmotor.pl Oni zajmują się sprzedażą oraz wynajmowaniem wózków widłowych. Prowadzą też profesjonalny serwis wózków widłowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SteffAnja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 96

PostWysłany: Sob Wrz 21, 2019 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wózek widłowy można także wynająć tak jak już wspominaliście. Wiele firm na to się decyduje, bo wiadomo, że taka maszyna to spory wydatek. Zawsze można też kilka wózków kupić, kilka wynająć, czasami jest tak, że wózek widłowy jest potrzebny na konkretny czas, na np. kilka miesięcy. Na stronie https://get-a-truck.pl/kalkulator-wynajmu/ znajdziecie spory wybór wózków dopasowanych do różnych prac. Gwarantują solidne wózki widłowe, serwisowane. Wynajmiecie je już od 1 dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stiedemann.alexandra
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Wrz 2019
Posty: 1
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu planuję zakupić do swojej hali magazynowej zestaw wózków widłowych. Chciałbym się was zapytać, co możecie i powiedzieć o używanych wózkach? Opłacają się waszym zdaniem ?
_________________
używane wózki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że lepiej zapytać prosto producenta, ewentualnie dowiedzieć się czegoś na forum budowlanym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy