FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyposażenie gabinetów medycznych
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila_90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 319

PostWysłany: Pią Gru 04, 2015 2:15 pm    Temat postu: Wyposażenie gabinetów medycznych Odpowiedz z cytatem

Profesjonalne wyposażenie gabinetów medycznych znajdziecie w sklepie Splendore. Naprawdę warto zajrzeć do ich oferty! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Miro
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 199

PostWysłany: Czw Gru 10, 2015 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój szwagier jest lekarzem i też ma swój gabinet medyczny. Jednak on kupował sprzęty medyczne w sklepie https://kredos.pl/
Mają tam profesjonalne urządzenia diagnostyczne, używane w nowoczesnych szpitalach. Do tego mają atrakcyjne ceny.
Szwagier zamówił tam część wyposażenia, a teraz będzie dokupował jeszcze aparat do ekg.
Mówi, że jest z tego bardzo zadowolony i jeśli ktoś szuka takich rzeczy, to poleca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 7:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposażenie to nie problem. Na rynku można znaleźć coraz więcej sklepów medycznych. Ja polecam sklep medyczny warszawa, mają bardzo duży wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina546
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 61

PostWysłany: Pon Lut 22, 2016 8:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Worki na odpady medyczne, bez których gabinet raczej nie jest w stanie funkcjonować, można znaleźć na http://hitecfilm.com/worki-na-odpady-medyczne/ - jakość potwierdzona, ceny w miarę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 648

PostWysłany: Czw Lut 25, 2016 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gabinet to też wnętrze i ważny jest jego wygląd. Warto zainwestować w dobry parkiet czy listy przypodłogowe. Kolorystycznie wszystko musi grać ze sobą. Musi być miło i przyjemnie. Gabinet to nie tylko sprzęt medyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy gabinet medyczny powinien zadbać o jak najwyższą jakość sprzętów medycznych. Od nich uzależnione jest postawienie trafnej diagnozy i zastosowanie odpowiedniego leczenia. Na szczęście w gabinecie lekarskim gdzie chodzę do kardiologa Markowskiej-Beuch w Bytomiu, nie ma z tym problemu i badania przeprowadzane są na profesjonalnym sprzęcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dmochov
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lip 2016
Posty: 5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prowadzę aptekę co rzecz jasna nie jest gabinetem medycznym, ale korzystałem z podobnego źródła 'zaopatrzenia meblowego', jak owe firmy medyczne.
Faktem jest, że ciężko takie meble zrobić. Oczywiście muszą być one wykonywane pod wymiar http://www.zyjkomfortowo.pl/meble-apteczne/ i posiadać wszelkie atesty. Chyba nie ma możliwości kupić ich w standardowych sklepach.


Ostatnio zmieniony przez Dmochov dnia Sro Sty 11, 2017 7:58 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Myszca
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 01 Wrz 2016
Posty: 49

PostWysłany: Pon Sty 02, 2017 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ojciec ostatnio kupował do swojego gabinetu produkty medyczne w sklepie Solomedica - może Wam ta podpowiedź w czymś pomoże Wink Wiem, bo sama pomagałam mu w zamówieniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Wto Sie 08, 2017 9:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim jakość.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 6:48 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Brzora
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 2

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 7:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w różnych salonach medycznych i kosmetycznych najbardziej zachwyca recepcja, która jest kluczowym pomieszczeniem, bowiem to ona zachęca klienta do zadania pytań i wzbudza zaufanie. Dlatego sądzę, że warto skupić się na wyposażeniu recepji, a do tego przydadzą się lady https://femi.com.pl/oferta/lady-sklepowe W takich miejscach trzeba stawiać na nowoczesność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1432

PostWysłany: Czw Gru 20, 2018 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę, powiedzcie mi, czy ktoś z was starał się może o dofinansowanie na wózek inwalidzki? Właśnie przeczytałam na stronie http://www.brandvital.eu/wozki-inwalidzkie/wozek-inwalidzki-refundacja-nfz/ , że możemy ubiegać się nawet o dofinansowanie do 3000zł. Oczywiście te osoby, które są objęte ubezpieczeniem. Koniecznie dajcie mi znać, czy ktoś z was starał się już o dofinansowanie do takiego wózka, czy jednak zdecydowaliście się sami zapłacić pełną kwotę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melvina
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 41

PostWysłany: Sro Gru 26, 2018 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej szukać w hurtowniach kosmetycznych. Te z pewnością kompleksowo wyposażą wasze gabinety kosmetyczne. Pooglądajcie sobie propozycje od https://activeshop.com.pl dostaniecie tam wszystko co będzie potrzebne każdej kosmetyczce, czy tez fryzjerce. Postawcie na profesjonalny sprzęt w swoich gabinetach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mebleteo_pl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 273

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli chodzi o wybór mebli i wyposażenia do gabinetu medycznego oraz to zapraszamy również do naszego sklepu https://www.mebleteo.pl/ ponieważ przygotowaliśmy dokładnie ofertę do biur oraz gabinetów (stawiając w głównej mierze na meble metalowe).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrą firmą, która zajmuje się zaopatrywaniem gabinetów w wyroby i urządzenia medyczne jest www.inmed.pl Centrum lecznicze, w którym pracuje zamawia sprzęt od nich i mogę powiedzieć że spisuje się on bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pią Maj 24, 2019 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesujesz się ofertami na meble do recepcji to polecam Ci sie zainteresować firmą jaką jest http://ergosystem.pl/produkty/lady-recepcyjne/ Jest tutaj bardzo dużo interesujących ofert które powinny bardzo Ci się spodobać. Na pewno znajdziesz coś idealnego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy