FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Klimatyzacja w domu - warto zainwestować?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hipoteczna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1214

PostWysłany: Pon Lut 01, 2016 9:39 am    Temat postu: Klimatyzacja w domu - warto zainwestować? Odpowiedz z cytatem

Warto waszym zdaniem zainwestować w instalację klimatyzacji w domu?
Tak sobie myślę, czy to się opłaca na te 2-4 tygodnie upałów, jakie są w ciągu roku...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Pon Lut 01, 2016 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby fakt, że tylko jest kilka takich gorących tygodni w roku, ale myślę, że nie ma sensu się nawet wtedy męczyć, skoro można sobie ułatwić życie.
Poczytaj sobie o systemach klimatyzacji tutaj: http://www.klimatyzacja-katowice.com.pl/
Jest tam więcej informacji na temat tego jak coś takiego się sprawdza. No i zwróć uwagę na to ile to może kosztować w twoim przypadku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
prowansja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2014
Posty: 285

PostWysłany: Pią Mar 04, 2016 9:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tak, szczególnie jak cieżko znosicie upały i pomieszczenia wam się bardzo nagrzewają. Polecam zapoznać się z ofertą firmy z Krakowa - http://www.ahs-krakow.pl/ - klimatyzacja, serwis, montaż, a także ciekawe rozwiązanie jakim jest ogrzewanie nadmuchowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ela1595
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 30

PostWysłany: Sro Cze 07, 2017 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz klimat się ociepla wiec myślę, że warto mały klimatyzator sobie zamontować. Zawsze to jakaś wygoda w upalne dni Smile. Ja mam w mieszkaniu klime i często z niej korzystam. Zajrzyj sobie do serwisu http://telewizor.eu/forum/ mają tam sporo fajnych artykułów pisanych przez ekspertów. Myślę, że powinno to ułatwić podjęcie decyzji Smile.

Ostatnio zmieniony przez Ela1595 dnia Pią Lip 26, 2019 2:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 7:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się nie zdecydowała, to jednak jest dosyć droga sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Wto Cze 27, 2017 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zainwestować. Klimatyzacja nie kosztuje majątku, poza tym to inwestycja na lata. Dodatkowo niektóre klimatyzatory mają opcję podgrzewania powietrza więc zimą klimatyzator może być dodatkowym źródłem ciepła. Ja mam klime od firmy Rutra http://rutra.pl/klimatyzacja.php . Doskonale się sprawdza. Polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 584

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 9:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto. Teraz klimatyzacja to normalne rozwiązanie i stosuje się ją coraz częściej. Do tego nie tylko pomaga zachować odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, ale też poprawia jakość powietrza. Tutaj http://www.nawilzacze.eu/ namiary na firmę, która zajmuje się tematem klimatyzacji kompleksowo - może komuś się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jczarepko1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzator to bardzo przydatne urządzenie, szczególnie w duży upał. W tym roku jednak bym mi całkowicie zbędny, na takie upały jakie były wiatrak w zupełności mi wystarczał Razz
_________________
Autoklaw - Danlab.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katpio123
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 03 Cze 2016
Posty: 54

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to zbędny wydatek i myślę, że w domu bez problemu sprawdzi się taki klimatyzer z castoramy https://www.castorama.pl/produkty/instalacja/wentylacja-i-klimatyzacja/klimatyzery/klimatyzer-z-nawilzaczem-11-l.html który dodatkowo będzie nawilżał powietrze no i sama cena około 200 zł to już samo mówi za siebie co się bardziej opłaca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damiann90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Sty 2016
Posty: 144

PostWysłany: Sob Mar 17, 2018 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele zależy od potrzeb, ale w przypadku nowo budowanych domów lepszą opcją będzie jednak wentylacja. Wydajna jest zwłaszcza mechaniczna z rekuperacją. Zapewnia idealną wymianę powietrza bez strat energii cieplnej. WANAS ma idealne do niej rekuperatory http://www.wanas.pl - zaawansowane technologicznie, ale proste w obsłudze (dziki bogatemu sterowaniu) i o niskim zużyciu energii, a to plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
liptonka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 2

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja to najgorsze co może być, prowadzi do wielu chorób i jest wg mnie nie zdrowa. Unikam jej jak ognia, a jak nie mam wyjścia to zawsze jestem zaraz chora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
termia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2017
Posty: 224

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że wentylacja to bardzo dobre rozwiązanie. Jeżeli dbasz o swoją klimatyzację i przestrzegasz reguł czyszczenia kanałów wentylacyjnych to jakość powietrza którym oddychasz jest zdecydowanie lepsza. Wiadomo, że jak się o taki system nie dba to bez stałej kontroli i czyszczenia w takim urządzeniu mogą zalęgnąć się np. pleśniawki. W pracy kiedyś mieliśmy taką sytuację, że szef zapomniał wentylację wyczyścić i czuliśmy różnicę, ale nikt nie chciał w takich warunkach pracować i momentalnie mu to zgłosiliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 693
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Kwi 11, 2018 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja w domu to bez wątpienia świetny pomysł. Sam się na coś takiego zdecydowałem i była to świetna decyzja, bo teraz w lecie mam spokój nawet jak na zewnątrz jest ponad 30 stopni. Jak ktoś byłby zainteresowany montażem takiego urządzenia to polecam firmę Klimatop - doradzą i zajmą się wszystkim w profesjonalny sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 446

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Klimatyzacja w domu to wielka wygoda. Moim zdaniem warto zainwestować w klimę. Trzeba jednak pamiętać, że aby działała prawidłowo i spełniała swoją funkcję powinna być dobrze dobrana i zamontowana. Do wykonania klimatyzacji w domu najlepiej wziąć profesjonalną firmę, która dopasuje klimatyzator do wielkości pomieszczenia a także do warunków technicznych. Dobrą ofertę klimatyzatorów ma firma Kuźnia Chłodu z Lublina http://www.kuzniachlodu.pl/klimatyzacja-i-wentylacja.html . Firma zajmuje się nie tylko sprzedażą urządzeń ale także montażem i serwisem. U nich można kupić klimatyzatory znanych marek a także liczyć na profesjonalne podłączenie co zapewnia bezawaryjne działanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 415

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2018 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Instalacja wentylacji w domu to dobry wybór który docenicie zarówno latem jak i zimą. Sporo czytałem na temat instalacji czy też jak wygląda czyszczenie wentylacji w Poznaniu. Przyznam szczerze, że spotkałem się z wieloma pochlebnymi opiniami i dlatego się zdecydowałem. A samą wentylację czyszczę regularnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy