FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak zaprojektować własny ogród ?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kruppssa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2015
Posty: 190

PostWysłany: Pią Maj 27, 2016 4:32 pm    Temat postu: Jak zaprojektować własny ogród ? Odpowiedz z cytatem

Jak najłatwiej zaprojektować własny ogród, jakie mamy możliwości projektowania ogrodów ? Zobaczcie na http://www.zakladamyogrody.com.pl ciekawostki na blogu ogrodniczym, znajdziecie wiele wskazówek jak najlepiej zaprojektować ogród.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Maj 31, 2016 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można poszukać gotowych aranżacji w necie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kali
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Paź 2015
Posty: 370

PostWysłany: Pon Cze 27, 2016 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajrzyj na tą stronę https://gardenspace.pl/kategoria/grille-ogrodowe mają tam dużo przykładowych aranżacji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To na pewno nie jest łatwe zadanie i myślę, że warto podejść do tego również odpowiednio od strony technicznej czyli doboru dobrej jakości materiałów jak kostka brukowa, palisady, płyty itd. Propozycji jest mnóstwo, także ze swojej strony polecam zajrzeć również do oferty producenta Pozbruk oraz na ich kanał po inspiracje i serię filmów "Pozbruk zaprasza do ogrodu"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kibi
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2015
Posty: 546

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 7:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już na etapie projektowania ogrodu warto pomyśleć o jakimś dobrym systemie nawodnienia. Mam na myśli coś takiego: http://www.grasslandfarms.pl/produkt/systemy-nawadniajace/ Jego montaż wiąże się zwykle z kopaniem także lepiej to zrobić przy zakładaniu ogrodu niż później.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Ci abyś również zajrzał/a do oferty Pozbruk, który naprawdę pozytywnie zaskakuje jakością wykonania, zastosowanych zabezpieczeń oraz szeroką ofertą kolorów które można dopasować do swoich potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no to jak kostka brukowa i aranzacja to zdecydowanie https://www.bruk-bet.pl/aranzacje - sprawdzona firma i jakosc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
melka29
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2016
Posty: 81

PostWysłany: Pią Lis 30, 2018 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej chyba jednak zdać się na profesjonalistów... Np. na tę firmę http://projektogrodu.pl/ - ich realizacje naprawdę mówią same za siebie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 693
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej zlecić to jakiejś dobrej i doświadczonej firmie. Osobiście polecam zajrzeć na stronę https://gardenrangers.pl/, bo dzięki temu można znaleźć kontakt do firmy, z którą sam współpracowałem i z której byłem bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlaM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2018
Posty: 618

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wszystko do ogrodu i na taras w zakresie elementów betonowych kupowałam z mężem od producenta Pozbruk i jak najbardziej mogę Ci ich polecić ze względu na świetną jakość wykonania, szeroki wybór modeli i szeroki wybór kolorów także bez problemów znaleźliśmy rozwiązania pasujące do naszego ogrodu i aranżacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Czw Cze 06, 2019 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że ogród przede wszystkim warto ładnie wykończyć i jeżeli mówimy tutaj o doborze materiałów to ze swojej strony polecam zwrócić uwagę na ofertę Pozbruk u którego znajdziesz mnóstwo propozycji kostek dekoracyjnych, palisad, płyt tarasowych itd. w szerokiej palecie kolorów i do tego każde odpowiednio zabezpieczone powłoką H-Plus bądź Nano przed niekorzystnym działaniem warunków zewnętrznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WojtekOl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Kwi 2019
Posty: 105

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast wszystko kupuję do ogrodu jak i na taras (w zakresie elementów dekoracyjnych) od producenta Pozbruk i jeżeli miałbym polecić Ci sprawdzonego producenta betonowych elementów drewnianych to bez dwóch zdań byliby to właśnie oni. Dbają o sprawną realizację, wysokie wykonanie i do tego odpowiednie zabezpieczenie przed działaniem czynników zewnętrznych przez co pięknie wyglądają latami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Wto Cze 11, 2019 6:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Założenie swojego ogrodu powierzyłam firmie Gardenon z Suwałk. Pani Magda jest architektem krajobrazu, ma doświadczenie, a jej projekty są tworzone bardzo indywidualnie, wszystko jest przemyślane. Dlatego tak fajnie wszystko wyszło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krystian12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro Cze 12, 2019 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stella00 napisał:
Założenie swojego ogrodu powierzyłam firmie Gardenon z Suwałk. Pani Magda jest architektem krajobrazu, ma doświadczenie, a jej projekty są tworzone bardzo indywidualnie, wszystko jest przemyślane. Dlatego tak fajnie wszystko wyszło.


Kiedyś też korzystałem z ich pomocy. Tyle że u mnie był pan Andrzej jeśli dobrze pamiętam. Zawierzyłem im i się nie zawiodłem. Fakt faktem zapłaciłem sporo, ale efekt był na tyle świetny że ani trochę nie żałuję.
_________________
Bo sex to zdrowie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Greysowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 130

PostWysłany: Pią Cze 14, 2019 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projektowaniem tego bym chyba nie nazwała, u mnie po prostu jest ciekawa aranżacja według mojej koncepcji Very Happy Oczywiście najważniejsze są meble ogrodowe, bo ogród kojarzy mi się typowo z wypoczynkiem. Co do takich działań to warto mieć do pomocy takie sklepy jak https://sklepogrodniczyolza.pl/pl/ Znajdziecie tu spory wybór donic ogrodowych, a także niezbędne akcesoria do ogrodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy