FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Deweloper z Wrocławia
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 4:07 pm    Temat postu: Deweloper z Wrocławia Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś z Was szukałby dobrego dewelopera z Wrocławia, rzućcie okiem na domar nieruchomości. Firma oferuje mieszkania estetyczne i funkcjonalne w dobrych lokalizacjach. Ich biuro mieści się przy ul. Braniborskiej 14.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Cezarry68
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 6

PostWysłany: Nie Paź 16, 2016 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki napewno zerkne na to ogłszenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Paź 26, 2016 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o deweloperów oferujących nowe inwestycje we Wrocławiu, dziwi mnie że projekty vantage przeszły na naszym forum bez większego echa. Od pewnego czasu przyglądam się ich ofercie: https://vantage-sa.pl/ i muszę przyznać ze coraz bardziej zaskakują mnie tym, jak udaje im się pogodzić atrakcyjna lokalizacje z nowoczesną architektura i stosunkowo przystępnymi cenami. Między bogiem a prawda sama zastanawiam się nad tym czy nie nabyć niewielkiego, np. dwupokojowego mieszkania, np. na promenadach wrocławskich które są ich największą inwestycją mieszkaniową. Kompleks znajduje się zaledwie 3 km od rynku w piękniej zielonej okolicy a z tego co wiem niedawno ruszyła sprzedaż V etapu budowy, więc chyba jeszcze miałabym szanse na dobrze zapowiadającą się inwestycje mieszkaniową. A wy co myślicie o Promenadach Wrocławskich jak i o samym deweloperze Vantage? Czy waszym zdaniem wychodzi naprzeciw potrzebom ludzi z większych miast, którym zależy na mieszkaniach łączących dogodne lokalizacje ze spokojna, bezpieczną atmosferą? Zachęcam do dyskusji. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaśkaC
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 28, 2016 10:42 am    Temat postu: Re: Deweloper z Wrocławia Odpowiedz z cytatem

cooli napisał:
Jeżeli ktoś z Was szukałby dobrego dewelopera z Wrocławia, rzućcie okiem na domar nieruchomości. Firma oferuje mieszkania estetyczne i funkcjonalne w dobrych lokalizacjach. Ich biuro mieści się przy ul. Braniborskiej 14.


Właśnie planuje kupić mieszkanie we Wrocławiu i powoli rozglądam się za ofertami. Patrząc na ceny w centrum zdecydowanie opłaca się wybrać coś na obrzeżach Wrocławia, ponieważ w tej samej cenie można dostać nawet dwa razy większy metraż. Akurat Domar miał fajną inwestycję Komorowice III, ale już chyba wyprzedali większość mieszkań Rolling Eyes Ale mimo to i tak chyba zdecyduje się na coś pod miastem, bo raz, że więcej przestrzeni, a dwa i tak wszędzie stoi się w korkach, więc nie ma jakiejś wielkiej różnicy z dojazdami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jakiego wybraliscie?

Ostatnio zmieniony przez GrazynkaKowalska dnia Wto Lut 28, 2017 10:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lut 2017
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Lut 10, 2017 6:27 pm    Temat postu: mieszkanie Odpowiedz z cytatem

Też się teraz rozglądam za nowym mieszkaniem we Wrocławiu. W tym temacie ofert nie brakuje, aktualnie sprawdzam inwestycje deweloperskie wrocław i myślałam, że będzie gorzej, tzn. że ceny będą bardziej kosmiczne. Na pewno jeszcze sporo poprzeglądam zanim się na coś zdecyduje, ale już kilka miejsc wpadło mi w oko. Jestem tylko rozdarta, czy lepiej postawić na coś pod miastem, czy jednak bardziej w centrum...
_________________
Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Sro Lut 15, 2017 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ilość mieszkań we Wrocławiu nie ma co narzekać, deweloperzy bardzo licznie tam inwestują, przez co powstaje bardzo wiele nowych osiedli, a wiele z nich jest już na ukończeniu i czekają na lokatorów. A mieszkania we Wrocławiu to także inwestycje w Maślicach, gdzie dostępne są całkiem nowe mieszkania od lokalnego dewleopera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wargon
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lut 2017
Posty: 3

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie na tym rynku można wybierać w lokalach w ciekawych lokalizacjach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nordstorm
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 12
Skąd: Radomsko

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o deweloperów z Wrocławia to powiem tak, niby każdy jest ok. Jednak moi znajomi mają mieszkania u różnych deweloperów i każdy na coś psioczy, wydaje mi się, że nie ma czegoś takiego jak idealny deweloper, zawsze się coś znajdzie.

W każdym razie ja mogę polecić MPBM Mój Dom i Archicom
_________________
seo wrocław | Catleya
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maniekk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 7

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2017 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie jeszcze jakichś poleconych developerów? Myślę nad mieszkaniem we Wro i słyszałem o inwestycjach w okolicach Legnickiej, ale póki co widzę tam tylko biurowce..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monicca
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 34
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 8:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A do mnie całkiem przemawia oferta Achricomu. Ogromny wybór, a do tego część mieszkań łapie się na MDM. Tu można znaleźć ich inwestycje: https://www.dopoznania.pl/wroclaw/pl/deweloper/236,archicom,sa.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
edex
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2017
Posty: 16

PostWysłany: Nie Maj 14, 2017 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydawał się spoko i w sumie był ten deweloper z wrocławia http://alejalawendowa.pl/ bo kupiliśmy mieszkanie co prawda na szybko ale nie żałujemy bardzo fajna okolica, a samo mieszkanie jest przestronne i bardzo dobrze nam się tam mieszka Smile cieszy też widok z balkonu, a i do pracy i szkoły mamy blisko, sąsiadów jeszcze nie poznaliśmy oby byli spoko xd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manniikka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 88

PostWysłany: Nie Cze 04, 2017 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jeśli interesuje was dobry deweloper wrocław to tylko Republika Wnętrz się w tym zestawieniu liczy. W samym Wrocławiu mają już 8 sporych inwestycji, a ich budynki czy osiedla są na prawdę świetne i funkcjonalne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Olcio551v
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Cze 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 05, 2017 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz to każdy deweloper zna się na rzeczy.
_________________
uchwyt do blach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruslanamickiewicz1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sob Cze 17, 2017 1:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie na tym rynku można wybierać w lokalach w ciekawych lokalizacjach.
Cool Cool Cool Cool
_________________
Cześć! Nie pracujesz i potrzebujesz szybkiej pomocy z pieniedzmi? Nasza firma oferuję dużo różnych możliwości zobacz więcej
skybka pozycka dla bezrobotnych za 15 minut!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Deweloperzy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy