FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Reklama strony www
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
weqzerq
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Lut 2017
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lut 01, 2017 3:29 pm    Temat postu: Reklama strony www Odpowiedz z cytatem

Witam!
Tak jak w temacie zastanawiam się nad podjęciem reklamy swojej strony www jednak nie wiem jak to zrobić. Kumpel podał mi ten link: http://funkymedia.pl/ co o tym sadzicie. W sieci mają same dobre opinie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jakaś agencja marketingowa czy co?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mrikerson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lut 02, 2017 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to coś w tym stylu. Moim zdaniem bardzo dobry pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Pią Cze 02, 2017 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście agencja reklamowa może pomóc w promocji, zorientuj się jednak wcześniej czy mają odpowiednie doświadczenie. Poza tym weź pod uwagę też adwords, ponieważ sieć reklamowa google to prawdziwy kolos. Zdobywasz w ten sposób reklamę na największych serwisach w internecie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
banieks
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Cze 2017
Posty: 3

PostWysłany: Wto Cze 06, 2017 8:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem takiego zdania że jeśli coś jest słabe to nie ma sensu tego reklamować... dlatego to właśnie dobra strona internetowa jest kluczem przed rozpoczęciem reklamy i całą działalnością biznesu Smile tej firmie zleciłem to zadanie http://like.agency/pl i szczerze? jestem mega zadowolony z tego jak to wyszło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2014
Posty: 508

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarówno sklepy internetowe jak strony www można reklamować w sieci i w sposób tradycyjny na terenie całego kraju lub tylko regionu. Wszystko zależy od tego na jakim odbiorze Ci zależy i jaki masz na to budżet. Jeżeli zdecydujesz się na tradycyjną reklamę to polecam Ci zajrzeć do agencji reklamowej Mobile Plus bo mają świetne opinie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MacieX822
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 101

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet strona internetowa moze zareklamowac sie porzadnymi gadzetami reklamowymi. Polecam zainwetsować w powerbanki albo pen drivy z logo waszej firmy, szczególnie dla klientów tych najbardziej lojalnych. Zerknijcie na oferte http://www.solsen.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1069

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 7:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chce się reklamować stronę w internecie to chyba tylko reklama w sieci jest tu najlepszą opcją.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Sob Lip 29, 2017 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz promocja w internecie to jest strzał w dziesiątkę,ponieważ z roku na rok coraz więcej osób korzysta z komputerów i sieci. Firma contentorganica https://contentorganica.pl/ może Ci pomóc w skutecznej promocji biznesu. Na koncie mają już wiele sukcesów i to niezależnie od branży - liczy się sukces, a oni odpowiednio pokierują reklamą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o działania reklamowania swojej strony internetowej w sieci, to postawą jest chyba wykorzystanie takiego narzędzia jak SEO: http://fabrykamarketingu.pl/seo-pozycjonowanie/ . Na początek wybiera się słowa kluczowe, które powinny przynieść najwięcej sprzedaży Twojemu biznesowi. Później robi się audyt SEO i poprawia na stronie takie elementy jak np. nagłówki, meta tagi, treści, linkowanie wewnętrzne, adresy URL i wiele innych. Tak rozplanowane działania mogą przynieść wymierną korzyść każdemu przedsiębiorstwu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Sie 07, 2017 9:58 am    Temat postu: Reklama Odpowiedz z cytatem

Temat reklamowy, więc może mi coś podpowiecie. Mianowicie zastanawiam się, czy warto zainwestować w naklejki jako rodzaj reklamy. Mój wspólnik namawia mnie, abyśmy wydrukowali pewną partię naklejek na targi firmowe, znalazł już nawet drukarnię internetową - http://www.viperprint.pl/produkt/NAKLciete001c. Zawsze dotychczas na tego typu imprezy szykowaliśmy drobne upominki typu smycze albo długopisy. Co sądzicie o pomyśle wspólnika? Będę wdzięczny za wszelkie komentarze, bo sprawa jest raczej pilna. Musimy podjąć decyzję do połowy sierpnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie przy reklamie strony można korzystać ze wszystkich opcji reklamy jak przy normalnych sklepach itd. Ulotki, pozycjonowanie a nawet jakieś gadżety dla klientów, na przykład fajne są torby sportowe z logo firmy - http://www.izisport.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OtyliaJa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Wrz 2017
Posty: 5
Skąd: kraków

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy na przykład takie pozycjonowanie produktu jest Waszym zdaniem dobrym rozwiązaniem? Z góry wielkie dzięki Smile
_________________
Mniej znaczy więcej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postaw koniecznie na marketing internetowy. Dzięki niemu możesz dotrzeć do sporej ilości klientów. Ja działam tylko w internecie. Wcześniej inwestowałam w ulotki, plakaty itd ale nie było za dużego odzewu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnaMarie711
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 37

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic lepiej chyba nie sprawdza sie w reklamie strony internetowej niz pozycjonowanie. Znajoma skorzstała z usług firmy Sfeo, którzy zrobili dla niej pozycjonowanie katowice i świetnie na tym wyszła
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy