FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Meble do biura
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Czw Mar 16, 2017 1:16 pm    Temat postu: Meble do biura Odpowiedz z cytatem

Witam, szef zlecił mi koordynację remontu w naszym biurze. Muszę zdecydować się na jakieś meble biurowe. czy możecie polecić mi sprawdzone salony meblowe, które robią meble do firm?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kkot31
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 29 Mar 2017
Posty: 41

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie Smile Jeśli chodzi o meble biurowe Warszawa, to firmą godną polecenia jest Jard MB - mają świetny wybór i meble wysokiej jakości Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 228

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ostatnie kupiliśmy w sklepie stacjonarnym. Nie jakaś znana marka, ale solidne i niedrogie. Jestem zadowolony.
_________________
Zajrzyj ciekawostki http://nasza-kamienica.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
white87
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2017
Posty: 39

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A krzesła biurowe jakie macie? Kupiliście ergonomiczne? Jakie funkcje? Co się sprawdza, a co wg Ciebie niekoniecznie? Ciekawa jestem Waszych doświadczeńSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 656

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 7:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam zajrzeć tutaj http://www.gama-sklep.com.pl/category/meble-biurowe-86
Mają świetne meble - wygodne i praktyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

white87 napisał:
A]krzesła biurowe jakie macie? Kupiliście ergonomiczne? Jakie funkcje? Co się sprawdza, a co wg Ciebie niekoniecznie? Ciekawa jestem Waszych doświadczeńSmile

Oczywiście wybór odpowiednich, wygodnych mebli biurowych to bardzo ważna kwestia, podobnie zresztą jak cała ergonomia pracy. Jednak oprócz umeblowania ważne są jeszcze inne elementy w biurze. Czytałam ostatnio na stronie wertykalni.pl/badania-i-rozwoj/ergonomia-pracy jak duży wpływ na pracę biurową może mieć zastosowanie w takim biurze zieleni. Podobno pozytywnie wpływa to na myślenie, a dzięki tak zwanym zielonym ścianom pomieszczenia są lepiej wygłuszone Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuczapera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 141

PostWysłany: Nie Mar 24, 2019 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typowych salonów zwlaszcza takich marketowych bym nie polecala. Tam sie idzie na ilosc a nie na jakosc a co za tym idzie produkty nie sa solidne i szybko ulegaja zniszczeniu. Jesli zalezy ci na meblach najlepszej jakosci polecam galter http://galter.pl/ My mamy wiele produktów z tej firmy i wszystko jest w jak najlepszym stanie mimo uplywu czasu i duzego uzytkowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Pon Mar 25, 2019 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o zakup mebli biurowych, zwłaszcza w okolicach Białegostoku, bez wątpienia dobrym pomysłem będzie zapoznanie się z ofertą, dostępną w https://www.biuroimeble.com.pl/oferta/krzesla_i_fotele . Można tam bowiem znaleźć szeroki wybór propozycji do biura, zaczynając od funkcjonalnych mebli, poprzez krzesła i fotele, a kończąc na gustownych meblach gabinetowych. Wybór w tym przypadku jest bardzo duży, a dodatkowo możemy być pewni najwyższej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mebleteo_pl
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Lis 2018
Posty: 273

PostWysłany: Pią Kwi 19, 2019 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy myśleliście może nad zastosowaniem mebli metalowych? Ten rodzaj mebli jest znacznie łatwiejszy w utrzymaniu czystości i do tego są bardzo funkcjonalne. Dlatego zapraszamy do nas na https://www.mebleteo.pl znajdziesz sporo rożnego rodzaju mebli metalowych, które dzięki sporej ilości szuflad oraz półek znacznie ułatwią organizację biura oraz czasu pracy. A przechowywane dokumenty zawsze będą uporządkowane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2019 6:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno powinniście zwrócić szczególną uwagę na jakość oświetlenia.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 8:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melaska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 90

PostWysłany: Sro Lip 10, 2019 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wyposażenie biura to także będziecie musieli zainteresować się urządzeniami takimi jak drukarki, laptopy, niszczarki i wiele innych. W biurze takie rzeczy się przydadzą. Tak samo oferta od https://www.biurowezakupy24.pl/Ergonomia-w-biurze na rzeczy zapewniające ergonomie w biurze świetnie się sprawdzą. Postawcie na wygodną pracę na co dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Sie 08, 2019 8:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto rozejrzeć się za dobrą i sprawdzoną firmą produkującą meble biurowe. Ja osobiście mogę wam polecić www.meblant.pl W moim biurze znajdują się meble zakupione od nich i jestem z nich bardzo zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lilla31
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2017
Posty: 120

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam http://10office.pl, zajmą się kompleksowo wyposażeniem biura w meble. Od pomiaru, aż po montaż Smile Mają duży wybór mebli od wielu producentów, robią też na wymiar Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Porwina
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Czechowice Dziedzice

PostWysłany: Czw Sie 29, 2019 2:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie o tym, że biuro powinno być jasne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kotek
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 34

PostWysłany: Sob Sie 31, 2019 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie na temat mebli metalowych do biura? Słyszałam, że teraz robią furorę takie meble. Są wytrzymałe, proste i funkcjonalne. Firma Gaudia Wyposażenie posiada szeroki asortyment taki mebli. Widziałam też u nich szafy metalowe na dokumenty https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/szafy-na-dokumenty/szafy-na-dokumenty-niejawne-klasa-a/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy