FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
mieszkanie warszawa
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 5:50 pm    Temat postu: mieszkanie warszawa Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Zastanawiam sie nad kupnem mieszkania w warszawie , nie bardzo wiem jakie wybrac. Zalezy mi na dobrej lokalizacji i bezpiecznym miejscu jeśli chodzi o dzieci. znajomy mowił mi o mieszkania Żyrardów na sprzedaż co o nich myślicie ? jak Wam sie to podoba ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Czw Kwi 20, 2017 6:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja prędzej zdecydowałabym się na Mokotów lub Wilanów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monicca
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2015
Posty: 34
Skąd: Poznań

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2017 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście najbardziej lubię Mokotów. Drugie miejsce zajmują Bielany. Ale wiadomo, że różni ludzie-różne gusta. Myślę, że na początek dobrze skorzystać z jakiejś prostej wyszukiwarki nieruchomości i przejrzeć co w ogóle się buduje. Tu można to całkiem sprawnie zrobić: https://www.dopoznania.pl/warszawa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 6:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Wilanowie na pewno jest i spokojnie i zielono. Co do cen bywa różnie, nie zgodzę się, że wszystkie mieszkania są kosmicznie drogie, po prostu trzeba szukać. A jeszcze lepiej zdać się na profesjonalistę czyli agenta nieruchomości. Mi mieszkania szukał Eugeniusz Jaworski, namiary na jaworski24.pl. Już na pierwszej rozmowie pokazał mi dwa mieszkania na sprzedaż, bardzo dokładnie dopytywał czego szukam, czego nie lubię, nawet takie rzeczy których bym się nie spodziewała a jednak mają znaczenie przy wyborze mieszkania. Po miesiącu podpisałam już umowę kupna i to tylko dzięki jemu, sama pewnie tkwiła bym do tej pory pod miastem i przeklinała na spóźniające się pociągi.

Ostatnio zmieniony przez winetta dnia Pią Wrz 01, 2017 5:19 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kreweta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 66
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym celował w Bielany, albo Żoliborz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi bardziej odpowiada Mokotów i Wola, na Woli jest fajnie i dużo zieleni a poza tym jest świetna komunikacja z centrum i innymi dzielnicami, no i oczywiście nie brakuje ładnych osiedli jak np Nowe Odolany położone tuż obok parków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jasna
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 26 Lut 2014
Posty: 19

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla osób będących w stolicy na krótko bardzo ciekawą opcją będzie wynajem apartamentów w Warszawie. Apartamenty jedno- dwu- i trzypokojowe, to bardzo komfortowe rozwiązanie, dla ceniących sobie pełna wygodę przyjezdnych. Taką ofertę gwarantuje warszawska firma Mish Mash Hostel - http://mishmashhostel.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 6:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy chce mieszkać gdzie indziej Smile Mokotów,Wola, Wilanów, Bemowo czy inna dzielnica - wszędzie się buduje. Kwestia wyboru jest indywidualna, ale... wiadomo, zawsze ważne są środki jakimi dysponujemy. Na Mokotowie ceny zaczynają powyżej 7000 zł/m2 (taki Green Mokotów od 7300 zł/m2), ale już na Bemowie jest o dużo taniej, ok 6600 zł/m2.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darkneska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Mar 2017
Posty: 130

PostWysłany: Wto Lut 20, 2018 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hello napisał:
Ja prędzej zdecydowałabym się na Mokotów lub Wilanów.


To tak jak ja, takie osiedle jak Oaza Wilanów jest jak dla mnie idealne do zamieszkania z rodziną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michał Makusz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Gru 2016
Posty: 66

PostWysłany: Pon Cze 04, 2018 7:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam poszukać mieszkania na Bemowie. Wielu znajomych z dziećmi właśnie tam kupuje mieszkania. Dzielnica się prężnie rozbudowuje, można powiedzieć, że to duży plac budowy. Blisko S8, sporo parczków, Kampinos, jak już dociągną tu drugą linię metra to więcej do szczęścia nie będzie trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Sro Paź 10, 2018 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz korzystnie kupić mieszkanie i nie przepłacić to zgłoś się do pani Joanny z tej https://lebiedz-nieruchomosci.pl/ agencji nieruchomości, ona doskonale zna warszawski rynek i potrafi wyszukać prawdziwe perełki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 8:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, które rozglądają się za ciekawymi mieszkaniami w Warszawie lub okolicach polecam skontaktować się z firmą www.immobart.pl Jest to deweloper, który buduje całe osiedla domków pod Warszawą, które są świetnie zlokalizowane i starannie wykończone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tom.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lut 2019
Posty: 77

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 1:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Temat pokrewny - korzystaliście kiedyś z firmy która zarządza najmem mieszkania w Waszym imieniu? Znalazłem taką: zarządzanie mieszkaniami kraków i zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług. Bo z jednej strony by mi się przydało, z drugiej, nie wiem czy opłaca mi się dzielić zyskami z mieszkania z powodu lenistwa Smile
_________________
https://kancelaria-bonaartis.pl/


Ostatnio zmieniony przez tom.m dnia Czw Kwi 18, 2019 8:29 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matilde
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lut 2019
Posty: 94

PostWysłany: Nie Lut 24, 2019 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Białołęka? Kupiliśmy tam mieszkanie od fabryki domów i co prawda je wynajmujemy ale to dobra lokalizacja, ceny pójdą w górę jak wybudują stacje metra na Bródnie więc myślę że okoliczne dzielnice też zyskają na atrakcyjności
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kage.m
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 7:49 am    Temat postu: Pomysł na biznes Odpowiedz z cytatem

Cześś. Ostatnio chodzi mi po głowie biznes związany z nieruchomościami w Warszawie. Generalnie rozpisałem już sobie biznesplan jak to miałoby wyglądać, ale moim jedynym ograniczeniem są pieniądze, gdyż nieruchomości wymagają jakiegoś wkładu własnego. Mam swoją firmę, ale większość dochodów, jak i oszczędności musiałem przeznaczyć na jej rozwój. Więc co sądzicie o zaciąganiu kredytów pod nieruchomości? Dużo czytałem na ten temat stronie: http://www.kfin.be/ jest tam to w miarę rozsądnie opisane, ale chciałbym też dowiedzieć się co o tym sądzicie. Poczekać aż pojawią się pieniądze z firmy, czy startować od razu z kredytem?
_________________
Portal informacyjny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy