FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Samochod jaki?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Pią Lut 09, 2018 3:08 am    Temat postu: Samochod jaki? Odpowiedz z cytatem

Mysle nad kupnem nowego autka, bo moje ostatnie poszlo juz na zlom, tak to jest jak kupuje sie cos w ciemno i na szybko... takze potrzebuje jakiejs dobrej sprawdzonej marki samochodowej, mysle ze cos jak peugeot Jakies pomysly? Z gory dziekuje za odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Sob Lut 17, 2018 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja słyszłam dużo pozytywnych opinii o marce paugeot i myśle, że zdecydowanie warto zakupić od nich samochód. Stylistycznie zdecydowanie przoduje wśród innych aut a i technicznie też nie ma na co narzekać. I tera nowe auto od nich można kupić z rabatem, tylko z tego co słyszałam to już niedługo skończy się ta ich promocja, także zbieraj się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie kupiła francuskiego auta. Tam są często problemy z tylną belką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karama
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2017
Posty: 76

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie to isę bardzo podobają nowiutkie volvo z salonu, sama nie wiem jakie kupic, długo się zastanawiam... Ale już niedługo w salonie autogala w Warszawie są dni otwarte https://autogala.volvocars-partner.pl/ i mam zamiar się tam wybrac aby juz ostatecznie zadecydować jaki samochód jest dla mnie idealny Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1114

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amanda - ja tam miałam francuza długo długo i wszystko było ok. Żadnego problemu, teraz wymieniłam na peugeota 3008 i też się dobrze sprawuje. Rodzice tak samo, od lat ta sama marka i nie mają problemów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Czw Mar 01, 2018 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o takich kamerkach do aut http://xblitz.pl/produkt/podwojna-kamera-samochodowa-xblitz-dual-core/ ? Smile używacie u siebie? bo planuje sobie ten model zamówić, bo ma i przód i tył do nagrywania !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mermagda0
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2017
Posty: 90

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja teraz jakbym szukała samochodu to na pewno byłby to używany model. Nie kupowałabym oczywiście jakiegoś dwudziestoletniego auta. ale takie do 5 lat to mysle jest bardzo dobry wybór. Takie samochodu są jak nowe, ale dużo tańsze niż te proste z salonu Smile Zobaczcie sobie takie propozycje od forda https://www.ursyncar.pl/h/samochody_uzywane Znajomy właśnie kupował auto w tym salonie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od lat jeżdzę Oplem i chwale sobie ten samochód. Do wyboru wiele modeli, moim zdaniem to bardzo ekonomiczne auta. Nie wiem jakie auto Cię interesuje ( czy nowe czy używane ) ale jeśli jesteś z Krakowa lub okolic to zerknij sobie na ofertę http://opel.autocenter.krakow.pl/. Znajomy kupował tam auto używane, wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A bo ja wiem... pewnie każdy ma inne zdanie na temat tego, jakie auto powinno się wybrać, a przecież to nam powinno najbardziej odpowiadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tutaj Honda Jazz bądź Civic będzie fajna opcją i też nie są to jakoś strasznie drogie auta. Zajrzyj do oferty salonu HondaPlaza to jeden z większych salonów Hondy, także tam możesz przetestować ją od razu, uzgodnić jak najlepsze dla Ciebie warunki i cieszyć się japońską jakością w motoryzacji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 591

PostWysłany: Czw Lip 05, 2018 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zwolennikiem niemieckich samochodów. Jeśli chodzi o markę wybrałbym Audi lub Volgswagena. Ewentualnie "Czeszka" z niemieckimi częściami, czyli Skoda- korzystniejsze ceny samochodów, a jakość bardzo zbliżona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekD
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2016
Posty: 504

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Krakowie siostra niedawno kupiła samochód w http://www.golemo.pl/ Toyotę Yaris, bo to fajne miejskie autko, zwrotne. Golemo to duży dealer w Małopolsce, warto do nich jechać bo mają korzystne ceny, siostra w każdym razie jest zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hello
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2016
Posty: 1072

PostWysłany: Wto Lip 17, 2018 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, z tymi francuskimi autami to same problemy. Wystarczy zerknąć na http://odkryty.net/tylna-belka-w-peugeot-206-co-jeszcze-psuje-sie-w-peugeot-206-najczestsze-awarie-problemy żeby się o tym przekonać. Głównym problemem jest tylna belka skrętna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Japońska motoryzacja to jednak klasa sama w sobie. W mojej okolicy Toyotami zajmuje się Carter i pewno gdybym mógł, to znów kupiłbym coś od nich!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Czw Lip 26, 2018 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jakieś wyjątkowe auto? Mój kumpel niedawno kupił sobie stary model Mercedesa - tu takie mają http://luxuryclassic.pl/kategoria-produktu/samochody-na-sprzedaz/ i jest przeszczęsliwy. Przyznam, że też mi się podoba, jakbym miał możliwości to bym sobie jeszcze takie kolejne autko sprawił.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy