FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
ogród czy taras?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o taras to tutaj polecam sprawdzić takie piękne kostki jak Linea, Lido, czy Wenecja w melanżu zimowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
grzesiek87
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Lip 2018
Posty: 9

PostWysłany: Wto Kwi 02, 2019 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to taras czy ogródek w trawką warto zrobić w nim kącik wypoczynkowy z leżakiem lub po prostu postawić stół i ławki żeby móc skorzystać z tej przestrzeni Wink Dodatkowo polecam zamontować markizę nad takim kącikiem, żeby w lecie ochronić się przed nadmiernym Słońcem i może sąsiadami Wink Może być markiza elektryczna lub zwykła zamontowana do ściany budynku lub na stojaku. Dopasuj, która najbardziej by Ci odpowiadała i wtedy będziesz mogła w pełni korzystać z tarasu/ogródka nawet w słoneczne dni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2019 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co kto woli, ale ja zawsze chciałam mieć taki ogród z prawdziwego zdarzenia. W Suwałkach polecono mi dobrą firmę, Gardenon. Zajmują się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów. Muszę przyznać, że do lepszej firmy trafić nie mogłam, mimo że najtańsi to oni nie są. Nawet jeszcze bym dopłaciła, bo wyszło naprawdę ładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ikaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Kwi 2019
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem bardzo fajnie jest posiadać ogród.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuza_98
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 130

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 6:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marka Green Designers powstała z potrzeby stworzenia nowej jakości, która pozwoliłaby, aby ogród wertykalny mógł stać się częścią każdej przestrzeni. Sztuczne zielone ściany nie wymagają specjalistycznej pielęgnacji, sprawdzają się w dowolnym miejscu – w mieszkaniu czy biurze. Dzięki https://green-designers.pl każdy może posiadać oryginalny ogród pionowy wewnątrz swojego mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to jest fajne rozwiązanie, też bym coś takiego do domu chciała a na taras najlepsza będzie kostka imitująca drewno na taras - Kanada Pozbruk, jest trwała, łatwa w utrzymaniu i można ją zamówić w różnych kolorach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 8:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeśli chodzi o taras to w mojej opinii warto zwrócić uwagę na ofertę producenta WaterBlock w zakresie materiałów hydroizolacyjnych na taras. Sam zdecydowałem się postawić na ich WB Duo Flex, natomiast w przypadku kiedy będzie on znajdował się nad pomieszczeniami ogrzewanymi to lepiej będzie zadbać o wykonanie pełnego ich systemu, ale też zajmą się przygotowaniem takiego projektu za darmo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BratKarol
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 29
Skąd: Ozorków

PostWysłany: Sro Lis 06, 2019 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedno i drugie cięcie blachy warszawa na barierki i pieknie wszystko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozlowskiczeslaw1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 115

PostWysłany: Wto Gru 31, 2019 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja na Twoim miejscu zdecydował bym się na ogród wertykalny. U mnie w domu robiła firma zielone-sciany.pl. Super projekt i wykonanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1618

PostWysłany: Czw Sty 02, 2020 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JAk macie duży ogród to przyda wam się masywny i duży parasol taki który będzie chronił przed deszczem i słońcem duży obszar. Tutaj https://gardenspace.pl/parasol-do-ogrodu macie dobrą ofertę na takie parasole, od znanego i cenionego w branży producenta. Ja mam od nich parasol i chwalę sobie ten zakup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
emik56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 171

PostWysłany: Czw Paź 15, 2020 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej i ogrod i taras Wink chociaż jest z tym mnóstwo zabawy. W tym roku mam w ogrodzie pełno szkodników. Kupiłam zamgławiacz ryobi one+ do robienia oprysków, bo na częsci drzewek pojawiła się szara pleśń, trzeba się tym zająć przed zimą zeby się całkiem nie roznisoło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
donald71
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Paź 2020
Posty: 4
Skąd: Plewiska

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taras może być ciekawie urządzony i funkcjonalny, można też ozdobić go różnymi kwiatami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystian67
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 114

PostWysłany: Pią Paź 16, 2020 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porządnie wykonany podjazd, czy schludnie wyglądające alejki w naszym ogrodzie przydomowym mogą stanowić wizytówkę nieruchomości. Aby tak było musimy mieć nawierzchnię utrzymaną w schludnym i czystym stanie. Jeżeli tak nie jest to nalezy rozważyć mycie kostki brukowej. Zabieg ten z pewnością poprawi wizualne walory podjazdu / alejki / ogrodu oraz przedłuży żywotność powierzchni, ponieważ szkodliwe porosty mają negatywny wpływ na jakość materiału użytego do wykonania danej nawierzchni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
patrycjagruszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Sty 2021
Posty: 176

PostWysłany: Wto Sty 26, 2021 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zdecydujecie się na ogród to pamiętajcie, że to także sporo pracy i obowiązków, aby wszystko pięknie się prezentowało. Usługi ogrodnicze Warszawa to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie mają wiedzy ani czasu w zakresie pielęgnacji swoich krzewów, roślin czy koszenia trawy. Warto zaufać w tej kwestii profesjonalistom, którzy z wielką chęcią we wszystkim pomogą i zaproponują korzystne warunki współpracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
sle
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 137

PostWysłany: Wto Lut 09, 2021 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy ogród z tarasem. Mega fajne rozwiązanie, zwłaszcza latem, bo wystawiamy swoje leżaczki i mamy super wypoczynek. Leżaki kupiliśmy w sklepie internetowym Vipro Group https://tanieobrusy.pl/458-lezaki-ogrodowe , teraz są w mega fajnej promocji. Są one wygodne i wytrzymałe. Z tego sklepu mam też firany i zasłony: https://tanieobrusy.pl/197-zaslony-firany-dekoracje . Ten sklep posiada szeroki zakres produktów różnego rodzaju, mają tam świetnej jakości rzeczy, polecam gorąco.

Ostatnio zmieniony przez sle dnia Pon Lut 15, 2021 5:29 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy