FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
jak zaprojektować ogród
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DavidG
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Kwi 2020
Posty: 408

PostWysłany: Sob Paź 23, 2021 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też znam świetną firmę od projektowania i zakładania ogrodów - sprawdźcie sobie Ogród Śląski w Świerklańcu w pobliżu Tarnowskich Gór http://ogrodslaski.pl/projektowanie-ogrodow/ Wspaniale dobrali nam rośliny - kwiaty, krzewy i drzewa, jednak co fachowcy to fachowcy, taka wiedza jest specjalistyczna, bez spędzenia czasu na nauce ogrodnictwa sami nie założymy sobie tak pięknie skomponowanego ogrodu. Jestem pod wielkim wrażeniem że rośliny są tam fantastycznie dobrane, że o każdej porze roku w ogrodzie coś się dzieje, nie ma nudy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Czw Paź 28, 2021 4:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze lubiłem być oryginalny w tym co robię dlatego rośliny takie jak https://jogalifestyle.com/zamiokulkas-zamiolistny-uprawa-pielegnacja-choroby/ czyli zamiokulkas zamiolistny są w moim domu od dawna. Pochodzą z odległych rejonów i w naszym kraju to raczej rzadkość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KarolinA.4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 103

PostWysłany: Czw Gru 16, 2021 4:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem przy domu nie może zabraknąć tarasu, będzie idealny uzupełnieniem ogrodu i pięknie zwieńczmy jego wygląd. Do tego będzie to miejsce do wspólnego spędzenia czasu. Jeśli szukacie firmy, która zajmuje się tarasami to polecam https://fabrykatarasow.pl/kategoria-produktu/plyty-tarasowe/ Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korekkurek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Lis 2021
Posty: 503

PostWysłany: Wto Gru 21, 2021 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslales nad wdrozeniem ogrodu zimowego? Taki patent na dobre zagoscil i w moim domu. Okazalo sie to mozliwe dzieki ofercie www.ogrodyzimowedaro.pl , w pelni niezastapionej. Uwazam, ze warto sie skupic na takim dodatku, taki dodatek faktycznie sie przydaje. Najwazniejsze to realizacje powierzyc specjalistom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilla36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 232

PostWysłany: Sro Gru 22, 2021 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie doczekałam się własnego ogrodu, bo mieszkam w bloku. Na stronie: https://www.lovethegarden.com/pl-pl/artykul/nawozenie-kwiatow-balkonowych udało mi się znaleźć wpis dzięki któremu w końcu wiem jak mogę zacząć dbać o swoje kwiatki balkonowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 545

PostWysłany: Czw Gru 23, 2021 2:33 pm    Temat postu: kamień Odpowiedz z cytatem

My ostatnio kupiliśmy właśnie kamień ozdobny rzeszów i powiem wam, że prezentuje się fantastycznie. Kamień jest bardzo dobrej jakości i co ważne można go kupić w ekstra cenie także jest to również wielki plus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy