FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Smartfon
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gladys20
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Sie 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 08, 2023 5:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, społeczności forum! Czy wiecie, czy istnieje sposób na sprawdzenie, kto dzwonił do mnie z nieznanego numeru? Ostatnio dostałam kilka takich połączeń i jestem ciekawa, czy da się jakoś ustalić, kto stoi za tymi numerami. Może macie jakieś sprawdzone sposoby?
_________________
Połączenie z nieznanego numeru – jak sprawdzić dzwoniącego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
stark.gianni
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Sie 2023
Posty: 4
Skąd: Mielec

PostWysłany: Pon Sie 28, 2023 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się także nad podłączeniem telefonu stacjonarnego. W sieci znalazłam te porady - https://inlago.pl/blog/jak-podlaczyc-telefon-stacjonarny-do-routera-lub-modemu,579. Coraz popularniejsza staje się technologia VoIP (z angielskiego Voice over Internet Protocol), która umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych przez łącze internetowe. Korzystanie z tej technologii jest stosunkowo łatwe, wystarczy mieć dostęp do Internetu i komputer. Okazuje się jednak, że równie dobrze możemy wykorzystać telefon stacjonarny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wersow
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 469

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2023 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki macie telefon ? Bo jak Iphone to myślę, że tego sklepu wam właśnie potrzeba https://4techgoods.com/ z tego co się orientuje znajdziecie ich również na allegro Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agata96
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lis 2021
Posty: 126

PostWysłany: Wto Paź 03, 2023 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy macie problem ze swoim laptopem, smartphonem lub komputerem? Jeżeli szukacie profesjonalnego serwis laptopów grodzisk mazowiecki , to osobiście polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy Elkon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
clabadie
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Gru 2023
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 07, 2023 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poprzednie modele iPhone’ów miały charakterystyczne wcięcie na ekranie, które teraz zostało zastąpione Dynamiczną Wyspą. Jest to niewielkie, czarne pole znajdujące się w górnej części ekranu, na którym wyświetlane są informacje o animacjach działających w tle, powiadomienia i różnego rodzaju animacje.
_________________
Czy warto kupić iPhone 15?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hforkb11
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Gru 2023
Posty: 4

PostWysłany: Pon Gru 18, 2023 6:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy zwracacie uwagę na tapetę jaka jest w waszym telefonie? U mnie w większości dominują zdjęcia bliskich lecz ostatnio trafiłam na https://www.tapetynapulpitkomputera.pl gdzie znalazłam wiele innych propozycji. Czy ktoś korzysta z podobnej opcji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy