FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Inwestycja w mieszkanie pod wynajem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hattie82
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lis 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 15, 2023 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to opłacalna inwestycja?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Mimri
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2022
Posty: 292

PostWysłany: Wto Lis 21, 2023 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Formalności związane z wynajmem to dla mnie czarna magia, dlatego na pewno szukałabym alternatywy. Wydaje mi się, że spoko opcją byłoby zrzucenie zarządzania wynajmem na kompetentną firmę. Moje zaufanie od razu zyskała Per Modum z Warszawy. Ma duże doświadczenie i dobre opinie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 568
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon Lis 27, 2023 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłem stronę Matbet gdy szukałem firmy deweloperskiej z reputacją. Matbet ma interesujące projekty mieszkaniowe, które wydają się być dobrze zaprojektowane i zlokalizowane. Jeśli ktoś z Was szuka mieszkania, być może ta oferta będzie odpowiednia.
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Lis 29, 2023 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może inwestycja w luksusowe apartamenty mazury? Inwestycja w apartamenty może być szczególnie atrakcyjna ze względu na rosnące zapotrzebowanie na mieszkania, zwłaszcza w atrakcyjnych turystycznie lokalizacjach. Inwestycja w luksusowe apartamenty na Mazurach stanowi nie tylko perspektywiczny krok ze względu na ogólne korzyści związane z rynkiem nieruchomości, ale również otwiera możliwość wyjątkowej rentowności, wynikającej z atrakcyjnej lokalizacji turystycznej, która przyciąga nie tylko stałych mieszkańców, lecz także sezonowych turystów poszukujących wyjątkowych i komfortowych miejsc zakwaterowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 531

PostWysłany: Wto Gru 12, 2023 7:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupno takiego apartamentu, mieszkania czy innego lokalu pod wynajem, to jest spora inwestycja i z pewnością trzeba dobrze przemyśleć taką decyzję. Jeśli już dokonamy takiego zakupu, moim zdaniem następnym krokiem powinno być ubezpieczenie nieruchomości, żeby zabezpieczyć włożone w nią środki. Teraz w internecie można znaleźć wiele ofert ubezpieczenia na mieszkanie lub dom, przykładową możecie zobaczyć tutaj https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-mieszkania-i-domu.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 568
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Gru 15, 2023 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli rozważasz zakup mieszkania w Gdańsku, strona https://activa.pl/oferta/mieszkania-gdansk może być dla Ciebie cennym źródłem informacji. Znajdziesz tam różnorodne oferty mieszkań, które mogą odpowiadać Twoim potrzebom. Strona ta wydaje się być dobrze zorganizowana, co ułatwia przeglądanie ofert. Wejdź na stronę i sprawdź, czy znajdziesz coś dla siebie.
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3392

PostWysłany: Wto Sty 23, 2024 5:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zachęcam do zapoznania się z ofertą https://wawel-service.pl , jeśli oczekujesz wysokiej jakości i solidności w wyborze mieszkania. To miejsca, które nie tylko estetycznie prezentują się doskonale, ale również gwarantują trwałość. Dodatkowym atutem jest świetne podejście obsługi klienta, które sprawia, że współpraca z nimi to czysta przyjemność
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 462

PostWysłany: Sro Sty 24, 2024 5:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo tych mieszkań powstaje i dużo się ich sprzedaje, upatrzyłem sobie już mieszkanie na kompleksowym osiedlu i Atal Sky+ w Katowicach, taka lokalizacja mi odpowiada bo wszystko co trzeba jest na miejscu. Możesz tam też zainwestować w apartament inwestycyjny albo lokal usługowy bo takie właśnie również będą na osiedlu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3392

PostWysłany: Sob Sty 27, 2024 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że rozważenie https://www.bomiremonty.pl/malowanie-prace-malarskie-wszelkiego-typu/ może być korzystne. Przedsiębiorstwo zdaje się oferować usługi malarskie na znacznie satysfakcjonującym poziomie, a jednocześnie ceny nie wydają się być nadmiernie wysokie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy